Oyun Anlamsız Bir Şekilde Kasıyor

Users who are viewing this thread

Paradox P'latana said:
Şöyle bir durum var. Benim bilgisayarımın sistemi o kadar iyi değil. Full ayarlarda '' Tahmini Performans %80 '' felan gösteriyor. Ağabeyimin sistemi benimkinin 3 katı felan fakat onda '' Tahmini Performans %35 '' felan gösteriyor.

Bir diğer durum ise Napolyon Savaşlarına DX7 yapıp girmezsem oyun menüde donup kalıyor ve aşırı derece kasıyor.

Demek istediğim bence MB serisinin sistemle bir optimize problemi olabilir.

M&B Optimizasyon özürlüsü zaten. Paradox orada bahsedilen şu:

Senin Performansın %80 yani bu Low'da oynadığını gösterir.
Abinin Bilgisayarı %35 bu da abinin Ultra da oynadığını gösterir.

Evet o yüzdeler beni de başta fakeye götürdü ama sonradan anladım işi.

Ayy fleşir ne kadar zekisin yhaaaaaaa, beynini nrdn bldn? .d

Arma3'ü ultrada, Warbandı DX7'de oynuyom. Takma kafana çok yani

LL'aurence said:
Ayy fleşir ne kadar zekisin yhaaaaaaa, beynini nrdn bldn? .d

Arma3'ü ultrada, Warbandı DX7'de oynuyom. Takma kafana çok yani

vRpJnA.png

Evet bu cevaptan sonra Samanyolu müziği alalım larınsa  :facepalm: :party:

Seni admine şikayet etçem  :meh: :shifty: :meh:

https://www.youtube.com/watch?v=PAG22QSq15o bu şurada dursun zaman zaman dinlerim

bende de hd 3650 pro vardı ama ona veda ettim şimdi daş gibi x1650 xt var, directx 7 yapsanda fayda yok.

al remix dinle daha iyi ben öyle yapıyorum
https://www.youtube.com/watch?v=uByaEe35Y3s

FatihBey said:
buldum, işlemcini temizlemeden önce kasmıyordu dimi? o zaman işlemcini temizlediğin günden daha önceki günlere sistemi geri yükle.

İşlemcimi temizlemedim işlemci fanımı değiştirmiştim. Ondan sonra kasmaya  başladı. Öbür oyunlarda hiçbir problem yok. Birde o zamandan beri bir sürü oyun , film indirdim..

Sgt.Frost said:
Attığın görüntülerde Viking conquest vardı o dlc bayağı sakat. Benim 970'li masaüstünde bile kasıyordu. Native'de denedin mi belkide sorun sadece o dlcdedir.

Her modda ve Native'de oluyor.

bgorsel155 said:
Oyunu büyük ihtimal directx 9 da oynuyorsun. Directx7 al rahatlarsın. Eğer düzelmediyse ekran kartını güncelle ve kullandığın directx sürümünü yükselt. Ben directx 11 kullanıyorum  ve hiç sıkınıtı yaşamıyorum.

DX7 biraz işe yaradı fakat yoğun ortama girince oyun felç oluyor.

Ben yurdun internetinden bağlanıyorum warbandın çok oyunculusuna ve pingim en az 115 civarında 390lara çıktığı oluyor. Hep bu aralıkta. Oyundan zevk alamıyorum. Kendi telefonumun internetini bağladım yine ping yüksek eskisi kadar değil ama yinede yüksek oluyor.

Kendi internetimi bağlıyorum telefondan. Ama onda neden böyle bir sorun oluyor çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Aynı sorunu bende yaşıyorum.Dx9'da en düşük ayarlara alınca %70 civarı bi performans veriyor.
Sistem => 8GB Ram,HD7850 Ekran Kartı,FX6300 işlemci

ACOK,Sands of Faith,AD1257 bu modların hepsinde kasıyor.Sırf bu sorun için format attım ama hala düzelmedi.Yapacak bir şey yok galiba.

Back
Top Bottom