Resolved Oyun açılmıyor.

Users who are viewing this thread

07.05.2020 tarihinde gelen güncellemeden sonra oyunu hiç oynayamadım.Herhangi bir hata almıyorum.Steamden oyunu başlat dediğimde launcher başarılı bir şekilde açılıyor.Fakat Play seçeneğini seçtiğimde hiç birşey olmuyor.Singleplayerde multiplayerde seçsem farketmedi.Kaç gündür uğraşıyorum.1.3.1 de denedim 1.4.0 (beta) da denedim.3 defa dosya doğrulama ve 1 defa oyunu ve pcde kalan tüm izlerini silip tekrar yükleyip denedim ama hala aynı sorun devam ediyor.Sorun bitek bende yoktu ilk gün güncelleme geldiğinde çözülür yine güncelleme kaynaklıdır dedim ama olmadı bi türlü.

Merhabalar, herhangi bir mod kullanıyor musunuz? Bir de "C:\ProgramData\Mount and Blade II Bannerlord\logs" klasöründe "rgl_log_errors" ile başlayan dosyayı buraya upload edebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar, herhangi bir mod kullanıyor musunuz? Bir de "C:\ProgramData\Mount and Blade II Bannerlord\logs" klasöründe "rgl_log_errors" ile başlayan dosyayı buraya upload edebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
Cevap için sağolun.Başta kullanıyordum ama hata alınca hepsini sildim.Oyunu ve tüm belgeleri bile silmiştim düzelir diye ama olmadı.Sonra internetten bu sorunla ilgili bi yerde msvcp140.dll dosyasının eksikliğinden kaynaklanabileceğini yazıyordu.Sistem dosyalarımın içinden bulup oyunun kurulum dosyasına attığımda sorun çözüldü.Şuan oynayabiliyorum.Ne olduda silindi yada yeni güncellemedenmi kaynaklı bilmiyorum ama oldu yani şuan teşekürler tekrar.

Back
Top Bottom