Need More Info Oyun Açılmıyor

Users who are viewing this thread

AugKunzee

Recruit
Oyunu açıyorum. Launcher da playa tıkladıktan sonra
"Game shut down unexpectedly on previous session. Would you like to enable safe mode?" Hatası veriyor.
Evet yada hayır ı tıklasamda yükleme ekranından sonra oyun kapanıyor.
Dosyaları doğruladım, hatta sildim yeniden yükledim ama bir türlü oyuna giremiyorum.
Lütfen yardımcı olun kafayı yicem

Merhabalar, lütfen oyunun kendisi ve oyun için gerekli parçalarının güncel olduğundan emin olun. Güvenlik programınız oyunun açılmasına engel oluyor olabilir. Güvenlik izinlerinizi kontrol edin ve tekrar deneyin. Steam üzerinden oynuyorsanız oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulamanız sorunu çözmede yardımcı olabilir. Bunlarla birlikte Windows versiyonunuzun güncel olduğundan emin olun eğer launcher açılmazsa Bannerlord.Native.exe dosyasını kullanarak oyunu açabilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde çokça sorunu çözen yamalar yayınladık eğer sorununuz bu güncellemelerden sonra da devam ediyorsa lütfen bize bildirin. Ve hata rapor ederken bilgisayarınızın özelliklerini paylaşmanız bizim işimizi çok kolaylaştırıp çözüm sürecini hızlandıracaktır. Oyunun düzgün çalışması için gerekli sistem gereksinimlerine buradan bakabilirsiniz.

Back
Top Bottom