Oyun İçi Çalışmaları

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Herkese merhaba. Oyun içinde büyük bir harita yaptım. Resimleri nereye atsam bilemedim. Herhangi bir konu da bulamadım.. Ben de yeni konu açmaya kara verdim. Fikir alış verişi falan da yaparız hem bu konuda, oyun için çalışmalarımız hakkında.

Yaptığım şey, Sargoth şehrini liman şehri yapmak ve hemen yanına küçük bir çiftlik eklemek. Aslında bir şehir ekleyecek kadar daha büyük harita. Mesela TAB tuşuna hiç basmadan, hana gidip görev alıp, bunu bu şehir içinde gerçekleştirebiliyoruz. Yani harita moduna geçmeden. İleride ufak bir video çekeceğim. Şimdilik sadece bunları yaptım. Yorumlarınızı bekliyorum..

0kPEPL.jpg
DRLDVZ.jpg
PoRDv7.jpg
J45DEj.jpg

Şimdilik çok az yapmışsın sanki.Eğer istersen sanki sargoth'un önündeki sınırmış gibi haritanın sınırları içinde bir şehir yapabilirsin.

Detay kısmından biraz sıkıntılı, evet.. Yani istediğim objeler olmayınca, aklımdaki şehri yapamıyorum. Haliyle kısıtlı bir çalışma oluyor. Modelleme konusunda da iyi olmadığım için kendim bir şeyler yapamıyorum. Fakat liman var. Açıdan dolayı gözükmemiş.. Şöyle küçük bir şey yapmıştım..  :smile:

ngvlvM.jpg

Aslında haritadan ziyade,
Mesela TAB tuşuna hiç basmadan, hana gidip görev alıp, bunu bu şehir içinde gerçekleştirebiliyoruz.
Bu cümlem için açmıştım konuyu.. Yani göstermelik olsun diye resim koydum. İleride video çekip koyacağım. Konun amacı şimdilik tasarım olduğu için kilitleyim bari..

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom