[OSP]Warband retexture paketi(ağaç kabuğu,duvar,zemin vb. textureler)

Users who are viewing this thread

Normalde bu konuyu kıyafet retexture paketi konuma ekleyecektim lakin dikkat ettim ki Türkçe forumda benimki ile birlikte iki kıyafet retexture paketi var.Fakat hiç ortam retexture paketi göremedim oysaki yabancı forumlarda bolca var.O yüzden de bunu ayrı bi konu olarak açmaya karar verdim.Çünkü zamanında berbat bi İngilizcem vardı ve böle osplerde sadece yabancı forumda olduğu için bulmakta zorlanıyordum.Umarım mod yapanlara bir faydası olur bu konunun. Ayrıca textureleri beğenceğiniz düşünüyorum.Bi arkadaşım yaptığım tüm textureleri osp olarak paylaşmak yerine mod yapmamı önermişti lakin benim amacım Türkçe foruma destek olmak o yüzden şimdilik sadece böle ospler paylaşacağım.Bu texture packide Timur Gürkani bey modu için hazırladım o yüzden

bu paketi kullanmak için;
beni ve Timur Gürkani bey modu ekibini teşekkür kısmına yazmanız gerekmektedir emeğimizin ufacık bir karşılığı olarak

Not:tüm paketi 17saat içinde 10 saat çalışarak bitirdiğim için bazı eksikleri olabilir eğer görürseniz bana  söylerseniz çok makbule geçer.

Ayrıca burdan beni photoshopla mod yapımına girişmemi sağladığı için Ethered e şükranlarımı sunuyorum

sağlıcakla kalın

(rar hali 48mb çıkardığınızda 112  mb olacak normalmap,heightmap ve specularmapları içindedir)

http://www.mediafire.com/file/e7b1pe4wy6b64se/bitti.rar/file

Paketten resimler(55 tane)

İNDİRME LİNKİ(rar hali 48mb çıkardığınızda 112  mb olacak normalmap,heightmap ve specularmapları içindedir)

http://www.mediafire.com/file/e7b1pe4wy6b64se/bitti.rar/file

RoadWarriror said:
Bi' an Bannerlord sandım. :grin: Helal olsun, banada öğretsene bunu?
Eyvallah öğretilmesi kolay aslında eğer üç şeyin varsa:
Azcık Hayal gücü, paint net bilgisi ve materyal kaynağı
Bunlara sahip oldukça yapması çok kolay eğer  fırsat bulursam hem telefon hemde pcden nasıl yapıldığını anlatan bi ders paylaşmayı düşünüyorum

Normalde bu konuyu kıyafet retexture paketi konuma ekleyecektim lakin dikkat ettim ki Türkçe forumda benimki ile birlikte iki kıyafet retexture paketi var.Fakat hiç ortam retexture paketi göremedim oysaki yabancı forumlarda bolca var.O yüzden de bunu ayrı bi konu olarak açmaya karar verdim.Çünkü zamanında berbat bi İngilizcem vardı ve böle osplerde sadece yabancı forumda olduğu için bulmakta zorlanıyordum.Umarım mod yapanlara bir faydası olur bu konunun. Ayrıca textureleri beğenceğiniz düşünüyorum.Bi arkadaşım yaptığım tüm textureleri osp olarak paylaşmak yerine mod yapmamı önermişti lakin benim amacım Türkçe foruma destek olmak o yüzden şimdilik sadece böle ospler paylaşacağım.Bu texture packide Timur Gürkani bey modu için hazırladım o yüzden

bu paketi kullanmak için;
beni ve Timur Gürkani bey modu ekibini teşekkür kısmına yazmanız gerekmektedir emeğimizin ufacık bir karşılığı olarak

Not:tüm paketi 17saat içinde 10 saat çalışarak bitirdiğim için bazı eksikleri olabilir eğer görürseniz bana söylerseniz çok makbule geçer.

Ayrıca burdan beni photoshopla mod yapımına girişmemi sağladığı için Ethered e şükranlarımı sunuyorum

sağlıcakla kalın

(rar hali 48mb çıkardığınızda 112 mb olacak normalmap,heightmap ve specularmapları içindedir)

Paketten resimler(55 tane)

İNDİRME LİNKİ(rar hali 48mb çıkardığınızda 112 mb olacak normalmap,heightmap ve specularmapları içindedir)

merhaba, verdiğiniz linke tıklanmıyor discord üzerinden link atabilirmisiniz? discord: king_of_bannerwar

Kardeşim modunun teşekkürler kısmına Abdullah Zubeyr Akyüz yazıp kullanabilirsin
teşekkürler kısmına yazarım, çok teşekkürler
Moduma vuruş efekti nasıl ekleyebilirim ? örneğin diplomacy 4.litdum ' daki gibi

Back
Top Bottom