[OSP] Sons of War|Açık kaynak olarak paylaşıldı.

Users who are viewing this thread

Şu aralar çok yoğunum okulumdan dolayı. Archena Unportantie'nin yeni yaptığımız han sahnesini atayım.
tfEUu.jpg
trR8m.jpg
q75Jq.jpg
2hVt3.png
MIY7x.jpg

Eveeet, %70'e ulaşmış durumdayız. Senaryoları çıkan saçmalıklardan dolayı baştan yazdığımız için bir kaç hafta daha uzayabilir. Şuana akdar destekleyen ve yanımızda duran herkese teşekkür...

Ethred said:
Eveeet, %70'e ulaşmış durumdayız. Senaryoları çıkan saçmalıklardan dolayı baştan yazdığımız için bir kaç hafta daha uzayabilir. Şuana akdar destekleyen ve yanımızda duran herkese teşekkür...
Önünde duruyorum sorun olur mu  :cool: :fruity: :shifty:

Dracheon said:
Ehehehe, tabii saygı duyacaksınız bana.
Bu arada bu modda bende varım.Hanginiz var başka he?  :cool:
Face'den veya dm'den bana abartılmayacak şekilde istatistiklerini zırhının ortalama kaç olacağını veya istersen hikayeni yazda daha güzel olsun.

The Young Wolf's Daddy said:
Öyle bir şey olursa o yoldaşa bir patron yapabilirsin, hatta adı Lalaitha falan olur. Rhotromir adlı canlıya emirleri verir. Rhotromir ondan izinsiz balık bile tutmaya gitmez falan. Bence harika fikir.
lütfen zırh seçme hakkı hiyerarşiye göre verilsin. otlu yerine koruyucusu olarak ben zırh seçebilirim.

Öyle bir şey olursa o yoldaşa bir patron yapabilirsin, hatta adı Lalaitha falan olur. Rhotromir adlı canlıya emirleri verir. Rhotromir ondan izinsiz balık bile tutmaya gitmez falan. Bence harika fikir.
lütfen zırh seçme hakkı hiyerarşiye göre verilsin. otlu yerine koruyucusu olarak ben zırh seçebilirim.
Kabul.Koruyucum seçsin.

tamamdır, güzel. sana zırhını seçme hakkı veriyorum. elf gözlerinle kendin görerek seçebilirsin. öyle de komünizm destekçisi bir kapitalimdir.

Back
Top Bottom