[OSP] Sons of War|Açık kaynak olarak paylaşıldı.

Users who are viewing this thread

n00bPanda said:
İnsan ,özelliklerdeki şu kısım; ''Senaryo'da kaderi değiştirebilecek tanındık isimler:Gökdoğan(Förbır),Kamil Paşa,Heimdall,Ragnar Lothbrok,Babuş,Jon Snow,Jack Sparrow,Thor,Odin,Battal Gazi ve dahası!Hepsinin yüzü özel olacak :smile:'' hiç olmasa diyor ama napalım modu yapan sizsiniz ben değil.
Aaa dur hatırlattın orayı düzenleyecektim.

RoadWarriror said:
Ethred said:
DaDaŞ272 said:
Bu mod değilde ayrı bir oyun olmuş :grin: elinize sağlık İnşallah dieğr modlar gibi iptal olmaz. Başarılar!
Bir moda başladıysan iptal etmeyeceksin(Çok büyük sıkıntı olmadığı sürece).Azimle sıçan duvarı deler :grin: Teşekkürler.
Donu değil mi? :lol:

Bazı modeller fazla parlak, sana tavsiyem o parlaklığı düşür. :wink:
Duvar,duvar yani :grin: O parlaklık benim pc ile alakalı,birde üzerine grafik paketi geliyor normal bence.Parlak model yapmamaya çalışıyoruz zaten.Ama duvar o :grin:

Toplam yüz sayısını Erkeklerde 28'e,Kadınlarda 18'e çıkarttım.Daha güzel yüzler bulursam eklemeye devam edeceğim.5 şehir ekledim.Toplam 40 şehir falan daha ekleyeceğim.Easterr egg ve özel mekanların yarısı hazır sahneler hariç.Köyleri toplam 140'a çıkarttım.Kalelere henüz geçmedim ama onlarda toplam 100-110 olacak herhalde :smile:

Ethred said:
Toplam yüz sayısını Erkeklerde 28'e,Kadınlarda 18'e çıkarttım.Daha güzel yüzler bulursam eklemeye devam edeceğim.5 şehir ekledim.Toplam 40 şehir falan daha ekleyeceğim.Easterr egg ve özel mekanların yarısı hazır sahneler hariç.Köyleri toplam 140'a çıkarttım.Kalelere henüz geçmedim ama onlarda toplam 100-110 olacak herhalde :smile:

Başarılarının devamı dilerim. Takipdeyim.

Dr Strange said:
Ethred said:

Sağol :smile: Kortlcha sağ olsun hp yenileme kodunu ekledim.Toplam erkek yüzü 47'ye,kadın yüzü 20'ye çıkartıldı.Hancı ile konuşarak asker alma eklendi...

Ethred said:
Dr Strange said:
Ethred said:

Sağol :smile: Kortlcha sağ olsun hp yenileme kodunu ekledim.Toplam erkek yüzü 47'ye,kadın yüzü 20'ye çıkartıldı.Hancı ile konuşarak asker alma eklendi...

Hancıdan krallık askerleri mi toplıcaz paralı askerler mi olacak ?

Dr Strange said:
Ethred said:
Dr Strange said:
Ethred said:

Hancıdan krallık askerleri mi toplıcaz paralı askerler mi olacak ?
Paralı

Türklerin yaptığı en iyi mod olabilir.Artık Osmanlı, Selçuklu modlarından bıktık.Böyle yaratıcı modlar lazım.Helal olsun Başarılar.

BülentT said:
Türklerin yaptığı en iyi mod olabilir.Artık Osmanlı, Selçuklu modlarından bıktık.Böyle yaratıcı modlar lazım.Helal olsun Başarılar.
Sağolasın.Ben de böyle düşünüyorum!

Ölünce izleme eklendi,kritik vuruşlarda ağır çekim eklendi...

Kafa kesme,kol kesme,ayak kesme,el kesme,bacak kesme;Oyun içi silah ve zırh oluşturma eklendi.(Silah oluşturma da çok az bir hata var.Çözünce resim atacağım.)

Ethred said:
BülentT said:

Kafa kesme,kol kesme,ayak kesme,el kesme,bacak kesme;Oyun içi silah ve zırh oluşturma eklendi.(Silah oluşturma da çok az bir hata var.Çözünce resim atacağım.)

Dövüş animasyonları nasıl yapacaksınız native gibi olmaz umarım.

Dr Strange said:
Ethred said:
BülentT said:

Dövüş animasyonları nasıl yapacaksınız native gibi olmaz umarım.
Onlar değiştirildi baştan sona,Ama osp aldık şu anlık değiştireceğiz kendi animasyonlarımız ile.

Scipio0 said:
Oyunu tekrar indirmeme sebep olacak sanırım :grin: Bu yaz çıkma ihtimali varmı ?
Bilmiyorum yaza çıkmaz ise de yazdan bir ay falan sonra tam çıkabilir.Sağol.

Görenmezlik eklendi.Görünmezliği aktif edici bir element olacak.Ona sahip olunduğunda "p" tuşuna basıldığında görünmezlik aktif olacak.Ses falan çıkarırsak düşman ekibi anlıyor ama yavaş yavaş gidersek umurlarında bile olmuyor...

eneskurt1 said:
Görünmezken saraya girip lordu öldürebilirmiyiz ?
Yok.Saraya veya kale içine girerken aktif değil.Sadece savaşlarda aktif.Ama öyle görevler koyabiliriz.

Lalaitha said:
Umarım karma olmazda, iyi olur.
Merak etme.Hepsini hallediyorum.Diyeceksiniz "bu kadar farklı karakterleri bu kadar güzel birleştirmiş helal olsun"

Umarım Optimizasyon iyi olur. Videolarda sizde bile kasıyor ,böyle güzel bir şeyi kasarak oynamayalım  :sad:

Back
Top Bottom