[OSP] Sons of War|Açık kaynak olarak paylaşıldı.

Users who are viewing this thread

TTThor said:
İlerlemeleri güncelleyecek misiniz?
1 hafta evde değilim,eve gelince yaptıklarım büyük yeniliklerin resimlerini ve ilerlemeleri paylaşacağım,şimdilik bu basit özelliklerin resimlerini atayım devamı gelir :grin:

Konu güncellendi...

Yeni bir kılıç için tasarımlara başladım.En iyi kılıçlardan biri olacak büyük ihtimal.İçinde element falan bulundurtmaya çalışacağım.
https://i.pinimg.com/564x/8b/26/00/8b26007925ae5e36c5f8083f2d839fcd.jpg

adsız.png said:
Hacı sizin Abdülhamid modunuz vardı o yaşıyor mu?
Yaşıyor kodcu devam ediyor model falan devam ediyoruz.Sen hep modları öldürmekle meşgulsün mod Azrail'i falan mısın? :grin: :grin: :grin:

Porshy'in konusundaki kitap okuma sistemini biraz daha geliştirerek ve yeni kitaplar ekleyerek ekledim :grin: Depar kodu ekledim,deparı etkinleştirmeyi "shift" yaptım fakat "shift" tuşuna basınca oyuncu Flash'a bağlıyor :grin: Onu düzenledikten sonra resim gelir...

Yeni resimler eklendi...

TTThor said:
Irk seçiminde Titan'ın bize getirileri olacak mı, faydalanabilecek miyiz?
TTThor said:
Irk seçiminde Titan'ın bize getirileri olacak mı, faydalanabilecek miyiz?
Senaryolara bakacak olur isen,Dede Emaneti'nden sonra İki ayrı senaryoya ayrılıyor alternatif senaryolara.Bunun için kötü tarafa geçme falan gibi veya özel zırh,para,erzak getirileri var.Aslında hepsinin ayrı ayrı getirileri var ama Titan'ı seçer isek tüm krallıklarla ilişki kötü oluyor(Caussen hariç.),ama en çok eşyayı Titan veriyor.

Grafikleri son hali ile yarın atacağım.Bir tek senaryolardan fotoğraf atmayacağım haberiniz ola :grin:

28.05.2018(Ana Konuda Yer Kalmamış :grin:)

Saçın hareket etmesi çok güzel olmuş. Ağaçlar da öyle. Bunun dışında hikayenin neresindesin şuan? Aşağı yukarı ne kadar kalmıştır bitmesine?

eneskurt1 said:
Senaryosu olucakmı oyun başında yoksa o KARDEŞ GÖREVİMİ ?????
Ana senaryo bölümü yazdım oraya okur isen göreceksin zaten neyin ne olduğunu.

Kortlcha said:
Saçın hareket etmesi çok güzel olmuş. Ağaçlar da öyle. Bunun dışında hikayenin neresindesin şuan? Aşağı yukarı ne kadar kalmıştır bitmesine?
Dede emaneti bitiyor gibi.Bir kaç sıkıntı var ama hallederiz yakın zamanda kolay çözümleri.Yan görevler yazılıyor sipahi sağolsun,Bitmek üzere oda.Özellik ve iteme devam ediyorum bende...

Back
Top Bottom