[OSP] Sons of War|Açık kaynak olarak paylaşıldı.

Users who are viewing this thread

Scipio0 said:
Kullandığın enb leri ekliyecekmisin ? Ve çok fps düşürüyormu açınca ?
ekli şuan, ama f12 ye falan basınca aktif olan cinste değil,direk oluyor çok düşürmüyor fpsyi. 70 fps alıyorken 67 almaya başladım maksimum10 fps etkiliyor...

Seslendirmelere başladık, ölüm sesleri, köylü, haydut ve lord konuşmaları, yeni bir kaç ses efekti eklemeye başlayacağız(mesela çarpınca,handa konuşurken falan...

Selamlar öncelikle gerçekten Türk birilerini çıkıp osmanlı modu yapmayı bırakıp fantastik bir evren ve güzel bir hikayesi olan mod yapımına el atması gerekiyordu şükürler olsun ki yapılıyor ben genel olarak beğendim ama beğenmediğim kısımlar kaplamalardaki parlama umarım giderilir ve eklediğin fantastik itemler lore uygun görünmüyor kaba olan kılıçlar onları biraz daha sade hale getirirsen mod ve hikaye loresi için daha uygun olur.(Daha önemlisi oyun loresine uygun olur) oyun için kullandığın görsel efekt sanki biraz resident evil havası katıyor onu daha gerçekçi bir efekt ile değiştirebilme ihtimalin varsa bir dene derim. Ve büyük bir işe giriştiniz bitince büyük başarılarla sonuçlanacak sana tavsiyem yarattığın fantastik evrenine hikaye ve animasyonlara önem vermen ayrı yeten parlamaları düzeltmen ırklar ve imparatorlukların kültürünü de uyumlu sağlarsan ortaya mükemmel bir olay çıkacak. Modu bekliyorum aceleye getirmeden yavaş yavaş yapmanız en iyisi olacaktır teşekkürler.

Ragnarossan said:
Selamlar öncelikle gerçekten Türk birilerini çıkıp osmanlı modu yapmayı bırakıp fantastik bir evren ve güzel bir hikayesi olan mod yapımına el atması gerekiyordu şükürler olsun ki yapılıyor ben genel olarak beğendim ama beğenmediğim kısımlar kaplamalardaki parlama umarım giderilir ve eklediğin fantastik itemler lore uygun görünmüyor kaba olan kılıçlar onları biraz daha sade hale getirirsen mod ve hikaye loresi için daha uygun olur.(Daha önemlisi oyun loresine uygun olur) oyun için kullandığın görsel efekt sanki biraz resident evil havası katıyor onu daha gerçekçi bir efekt ile değiştirebilme ihtimalin varsa bir dene derim. Ve büyük bir işe giriştiniz bitince büyük başarılarla sonuçlanacak sana tavsiyem yarattığın fantastik evrenine hikaye ve animasyonlara önem vermen ayrı yeten parlamaları düzeltmen ırklar ve imparatorlukların kültürünü de uyumlu sağlarsan ortaya mükemmel bir olay çıkacak. Modu bekliyorum aceleye getirmeden yavaş yavaş yapmanız en iyisi olacaktır teşekkürler.
o parlamalar nedense sadece resimde olan bişey normalde öyle değiller merak etmeyin ve desteğiniz için teşekkürler

Ragnarossan said:
cidden kaplamalar sadece benim bilgisayarda olan bir şey, denediğim diğer hiç bir pc de olmuyor onlar, Görsel efektler bence çok uygun, resident evil'a benzemesinin sebebi büyük ihtimal gece  vaktinde polished trees yüzünden öyle, çünkü grafiklerinin temeli genel olarak Viking Conquest'inkilere benziyor. Yorumun için teşekkürler...

Back
Top Bottom