[OSP] Sons of War|Açık kaynak olarak paylaşıldı.

Users who are viewing this thread

Ethred said:
Uzuuun bir süre dinlendik ve şimdi devam ediyoruz. Eğer böyle kalın ve gür sesli birileri olur ise bana dönsünler, seslendirmelere devam edelim...

sesim nasıl çıkıyor emin değilim ama herhangi bir şekilde yardımım dokunursa ses kaydı atmak büyük bir onur olur benim için :smile:

LordSky said:
Ethred said:
Uzuuun bir süre dinlendik ve şimdi devam ediyoruz. Eğer böyle kalın ve gür sesli birileri olur ise bana dönsünler, seslendirmelere devam edelim...

sesim nasıl çıkıyor emin değilim ama herhangi bir şekilde yardımım dokunursa ses kaydı atmak büyük bir onur olur benim için :smile:
Sadece sizin olmanız gerekmez eğer sesinize güveniniz yoksa sesi güzel olduğunu düşünen bir arkadaşınızı da bize yönlendirebilirsiniz

Beklediğim modlardan birisi vadedilenler yapilabilecekmi emin olamadığım modlardanda birisi bu diğeri ise Kalradya 249

Geliştirici Günlükleri(08.01.2019)
- Karakterlerin aldığı hasar sesi, öldüklerinde çıkan ses, "my lord" sesi, ve çapulcuların konuşmaları dahil birçok ses tarafımızca özel kayıt altına alınarak değiştirilmiştir.
- Birkaç item daha eklenip toplam item sayısını 2197 item'e çıkarttık.
- Çeviri işlemlerine başlandı.
- Görevler eklenmesine hazırlıklara başladım. Hata alıyorum bazen onları giderdiğim zaman hemen hazırladığımız görevleri sırası ile ekleyeceğiz ve çok az bir işimiz kalmış olacak.

Bu günden sonra mod ile uğraştığımız tüm günler ne yaptığımızı aynen bu şekilde paylaşacağız. Her türlü soruya açığım...

Geliştirici Günlükleri(09.01.2019)
- Çevirme işlemleri devam etmektedir.
- Birkaç item daha eklenip toplam item sayısını 2213 item'e çıkarttık.
-Harita 2d halinden çıkıp 3d yapımına başlandı

Daha fazla item eklemeyin derim.Modun hem boyutunu arttırırsınız hem de yükleme erkanlarını uzatırsınız.Ayriyeten sistem gereksinimleride artar.

Dracheon said:
Daha fazla item eklemeyin derim.Modun hem boyutunu arttırırsınız hem de yükleme erkanlarını uzatırsınız.Ayriyeten sistem gereksinimleride artar.
Modu açtığım bilgisayarın 1 GB rami ve ekran kartı 256 mb olan bir bilgisayar, işletim sistemi de çöp. Kasmıyor fazla öyle. Erkan kartı 1 GB olan bir bilgisayar uçuruyor oyunu (son ayarlarda için söyledim). 2250 taneye kadar sıkıntı çıakrtmıyor. Snora feci şekilde sıkıntı çıkarttığı için. Bir kaç görev itemi eklenip item eklemeyi bırakacağız...

Arkadaşlar mod yapımı sırasında bir takım aksaklıklar nedeniyle mod grubundan ayrılmış ve senaryosunu yazmayı bırakmıştım. Artık tekrar senaryocu olarak bu modda çalışmaktayım. Artık sadece yan görevleri değil ana senaryoyu da ben yazmış olacağım. Senaryo da yapılan büyük değişiklikleri size haber vereceğim. Şuanlık herhangi bir değişiklik olmayacaktır aynen olduğu gibi devam edecektir. Sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz :smile: Artık daha hızlı bir şekilde modu bitirmeye odaklanacağız.

Geliştirici Günlükleri(15.01.2019)
- Tüm yan görevlerin diyalogları ve kurguları gözden geçirildi, düzeltmeler yapıldı.
- 2 Yeni köy, 1 kale, 3 de han sahnesi yapıldı.
- Ailemizin görevleri diğer görevlere göre sönük kaldığı için kaldırıldı.

Geliştirici Günlükleri(19.01.2019)
- Ana görev, yan görevlere uygun şekilde gözden geçirildi, hatalar giderildi.
- 4 Yeni köy, 7 de han sahnesi yapıldı.
- İtem eklemesi bitti, Karakterlere bu itemleri eklemek ve karakterlerin yüzlerini ve özelliklerini ayarlamaya geçildi.

Back
Top Bottom