[OSP]Native (İtem,erzak vb.) retexture paketi {26 yeni resim eklendi}

Users who are viewing this thread

{mediafire linki eklendi yeni linkte bi iki şey daha ekledim}

Açıkçası bu benim ilk Konum olduğundan dolayı göz zevkine pek hitap etmeyebilir bunun için şimdiden özür diliyorum

Bu paket nedir?:bu paket tamamen Photoshop kullanılarak yapılmış native itemlerinin %90ından fazlasının texturelerini değiştiren bir  pakettir.Ayrıca bazı itemlerin normalmap ve specular maplarıda yenilenmiştir.

açıkçası son dönemlere doğru yoğunlukla çıkan modlar da bi iki item ekleyip bize mod diye sunulmaktadır bende dedim ki en azından böle modlar çıkacaksa bile en native itemleri alışılmış görüntülerinden farklı olsun ki modların birazcıkta olsa oynanılabirliği olsun.
bu düşünceden yola çıkarak sons of war modu için yapmış olduğum bu retexture paketini osp olarak paylaşıyorum.

umarım bu texture paketim çoğu kişiye yardımcı olur .tabiki bu pakette kullanıla kullanıla eskiyecektir eskidiği vakit kanımca zaten bannerlord çıkmış olacaktır.

ve birde son olarak bazı itemlerin texturelerini yenilerken bazı modlarda gördüğüm hoşuma giden itemlere benzetmeye çalıştım mutlaka farkedersiniz :smile:

İlaveten bu paketi kullanmak için;
paketi kullandıktan sonra beni vee sons of war modunun ekibini teşekkür kısmına yazmanız gerekmektedir emeğimizn ufacık bir karşılığı olarak

Sağlıcakla Kalın

YENİ RESİMLER

wv7AORf.jpg

O4oiYNz

IkHxAIO

mediafire(güncel):
http://www.mediafire.com/file/s84ft3as9ppc8ip/Textures.rar/file
Dosya.tv(eski sürümü):
http://s7.dosya.tc/server8/xbhney/Textures.rar.html
Bide son olarak yukarı yazmaya unuttuğum bişey var:
Paketin içinde iki adet kafama estiği için yaptığım şey var biri sucuk at diğeri ise çikolatalı kalkan XD

genel olarak güzel ama askerlerin atlarını karo yapmasan falan iyidi bide renkli zırhlar kaliteyi bozuyor onun dışında özellikle erzak kısmı başarılı olmuş :smile:
Sağolun aslında bu paket sadece erzaktan ve map icon texturelerinden oluşuyodu sonradan yapıldığı ve pek özen gösterilmediği için muhtemelen zırhlar pek ahım şahım olmadı(üşengeçliğin görüntüsü olarak az uğraşmak için eskiden yaptığım sucuklu atı ve çikolata kalkanı pakete eklediğimi görebilirsiniz) sadece iki üç zırh dışında diğerlerinin hepsi sadece renk ve desen değişimine maruz bırakıldı

Back
Top Bottom