[OSP]Dylle'nin Bayrak Paketleri|V3 Geldi|

Users who are viewing this thread

Dylle

Knight
Arkadaşlar buraya yaptığım bayrakları koyacağım (evet hobi olarak bayrak yapıyorum :grin:).

Sayfa Düzeni yakında gelecektir.

RkgO8R.png

İçindekiler:
Karaman
Kırım
Avşar
Akkoyunlu
Batı Göktürk
Göktürk
Karakoyunlu
Buhara
Hazar
Kazak
Nogay
Oğuz
Osmanlı
Sibir
Timur

Toplam= 15

İndir

nMb4yl.png

İçindekiler:
Candaroğulları
Eretnaoğulları
Ceneviz
Aragon
Kastilya
Venedik
Germiyan
Memlük
Ramazan
Saltuk
Teke

TOPLAM= 11

İndir

VaBVJP.png

İçindekiler:
Altın Orda (1339)
Avar
Basarab Hanedanı
Çağatay Kağanlığı
Delhi Sultanlığı
Harezmşah
Karahanlı
Karesi
Kayı Hanlığı (Osman Bey'in ilk kullandığı bayrak)
Selçuklu Alternatif 1
Selçuklu Alternatif 2

TOPLAM= 11

İndir

HyperCharge said:
Ellerine sağlık, Akkoyunlu ve Karakoyunlu, Karaman, Timur ve Osmanlı'yı kullanacağım sanırım.  :smile:
:grin: Faydam olduysa ne mutlu bana üstad.

EDİT:Güncellendi

Kayı'nın bayrağı( Osman Gazi'nin seçtiği ) ne kadar süre geçerli oluyor Osmanlı'da ? Edirne'nin fethinden sonra sanırım sade kırmızı bayrağa geçiyorlar, Fatih döneminde de Ay sembolü ekleniyor. Doğru mu değil mi emin değilim, aydınlatın beni.  :smile:

Dylle said:
SepuLtura said:
Dylle said:
SepuLtura said:
Dylle said:
SepuLtura said:
Çok güzel olmuş bi anadolu selçuklu bayrağı yapta yararlanak  :fruity:
:grin: oldu bil.
Adamsın.
Birkaç saat içinde yeni bir bayrak paketi yayınlarım. Teker teker yayınlamıyorum senin içinde 2 tane selçuklu bayrağı ekledim buyur resimleri:

pz2R3z.png
Çok güzel olmuş %100 kullanacağım  :fruity: :fruity:

Yeni paket :grin:
nihayet birdahiki versiyon için istekler  :fruity:  Bizans İmparatorluğu - Danişmendliler Beyliği - Fatimi Halifeliği - Kudüs Krallığı - Antakya Prensliği

Black Dead said:
Kayı Beyliği olarak yanlış simgeyi kullandın sanırım.
Doğrudur internette bazı kaynaklarda Kayı Hanlığı bayrağı olarak geçiyor üstündeki sembol Göktengri sembolüdür bildiğim kadarıyla 1326 gibi bir tarihte kullanılıyor.

HyperCharge said:
Kayı'nın bayrağı( Osman Gazi'nin seçtiği ) ne kadar süre geçerli oluyor Osmanlı'da ? Edirne'nin fethinden sonra sanırım sade kırmızı bayrağa geçiyorlar, Fatih döneminde de Ay sembolü ekleniyor. Doğru mu değil mi emin değilim, aydınlatın beni.  :smile:

Fazla bir bilgim yok fakat çok eski bir bayrak 1326 tarihinde kullanılıyor (bildiğim kadarıyla).

SepuLtura said:
Dylle said:
SepuLtura said:
Dylle said:
SepuLtura said:
Dylle said:
SepuLtura said:
Adamsın.
Birkaç saat içinde yeni bir bayrak paketi yayınlarım. Teker teker yayınlamıyorum senin içinde 2 tane selçuklu bayrağı ekledim buyur resimleri:

pz2R3z.png

nihayet birdahiki versiyon için istekler  :fruity:  Bizans İmparatorluğu - Danişmendliler Beyliği - Fatimi Halifeliği - Kudüs Krallığı - Antakya Prensliği

Peki bir sonraki versiyonda bunlarda olur hemde bana yapmak için bayrak çıkar :grin:

Dylle said:
SepuLtura said:
Dylle said:
SepuLtura said:
Dylle said:
SepuLtura said:
Dylle said:
SepuLtura said:
Adamsın.

pz2R3z.png

Peki bir sonraki versiyonda bunlarda olur hemde bana yapmak için bayrak çıkar :grin:
tamam bekliyorum :grin: :grin: :grin:

SepuLtura said:
Dylle said:
SepuLtura said:
Dylle said:
SepuLtura said:
Dylle said:
SepuLtura said:
Dylle said:
SepuLtura said:
Adamsın.

pz2R3z.png

tamam bekliyorum :grin: :grin: :grin:
aha bayrak geliyo
200. İletim alırım bi h.o

Back
Top Bottom