[OSP]Dünya Haritası V3

Currently Viewing (Users: 0, Guests: 1)

Süper Mahmut

Sergeant
Best answers
0
merhaba arkadaşlar osp haritamın V3 ne Hoş Geldiniz

İndirme Linki: http://www.mediafire.com/file/edeirugbb4eeeww/S%C3%BCper_Mahmut%27un_OSP_Haritas%C4%B1_V3.rar

Görüşlerinizi Bekliyorum

LekasMBW

Sergeant at Arms
Best answers
0
Oldukça güzel bir çalışma , beğendim.Ama belki Afrika Kıtası'nda  Nil Nehri çevresini biraz daha yeşil yapabilirsin.
Başarılarının devamını dilerim :smile:

Black Dead

Bu kadar büyük haritalar yapmaya kalkışman bence sadece boş zaman olur.Çünkü diğer modlar bu kadar büyük harita kaldıracak bir mod yapacaklarını sanmıyorum.Ama iyi olmuş, eline sağlık.Kolay gelsin.

Süper Mahmut

Sergeant
Best answers
0
Black Dead said:
Bu kadar büyük haritalar yapmaya kalkışman bence sadece boş zaman olur.Çünkü diğer modlar bu kadar büyük harita kaldıracak bir mod yapacaklarını sanmıyorum.Ama iyi olmuş, eline sağlık.Kolay gelsin.
Sağol Hocam. :smile: Fakat Bu OSP Haritamı niçin yaptım söyleyeyim

1.Forum Açık Kaynak Projesinin Harita Bölümünde Çok Az Kullanılabilir Haritalara baktım ve Belli Kıtalara Yapıldı Yapacağım Mod için Uygun Harita Bulamadım(Hun'unkini İndirdim ama İncelemeye Unuttum)
2.Tüm Kıtaları Kapsayan (Antartika Hariç) Haritalarda 16th Century Northem ve Warwolf Modunun Yapımcıları Baya ilerlemiş
3.V2 Konusundaki Ankette ilk şık %70'e ulaştı çok geç olsada yaptım
4.Bazı Bu Forumdaki Mod yapan Arkadaşlarımız (YusufKaya,buz,ErozBey ve daha çok forum üyesi) Harita konusunda bazı yabancı harita yapan modcu arkadaşlardan izin almaları yerine benimkilerini özgürce kullanmaları daha iyi olacağını düşündüm
5.O haritayı yapmam yeterince zaman aldı ve Map Editor Aşırı Sinirimi Bozdu cidden ne diyim :smile:
6.Yaptığım haritanın resimlerini Facebooktakı Mod Sayfama Paylaşmam Zaman Alsada Fazlasıyla Değdi
7.O Paylaşacığım harita konusunu 3 defa yaptım (2 defada internet gidip geldi o konu otomatikken kaydetmedi)

Ama yine görüşleriniz beni fazlaca sevindirdi Teşekkür Ederim :grin:

Süper Mahmut

Sergeant
Best answers
0
LekasMBW said:
Oldukça güzel bir çalışma , beğendim.Ama belki Afrika Kıtası'nda  Nil Nehri çevresini biraz daha yeşil yapabilirsin.
Başarılarının devamını dilerim :smile:
Pardon :smile: Orasını unuttum ama yinede yapsam bile sekli bozabilir ama yinede görüşleriniz için teşekkürler modunuzda umarım denemelik haritamı kullanırsınız

Erozbey

Duke
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
0
Canım çekti bende mi birşeyler yapsam? :razz:

Amerika kıtası ile sağ taraftaki kıtalar pek fazla yakın olmuş gibi. Dağlar ve yükseltiler konusunu konuşmuşsunuz zaten. Haritada köşeler çok kötü gözüküyor. Sana tavsiyem bu konuda Civ oyunlarını örnek alman. Köşeleri böyle yapsan daha şık durur.

Bunlar dışında diyeceğim birşey yok gibi. Güzel ama geliştirilebilir. Eline sağlık.

Süper Mahmut

Sergeant
Best answers
0
Erozbey said:
Amerika kıtası ile sağ taraftaki kıtalar pek fazla yakın olmuş gibi. Dağlar ve yükseltiler konusunu konuşmuşsunuz zaten. Haritada köşeler çok kötü gözüküyor. Sana tavsiyem bu konuda Civ oyunlarını örnek alman. Köşeleri böyle yapsan daha şık durur.

Bunlar dışında diyeceğim birşey yok gibi. Güzel ama geliştirilebilir. Eline sağlık.
Ah keşke Hocam :sad: . Teşekkür Ederiz Görüşleriniz için

Süper Mahmut

Sergeant
Best answers
0
trzk said:
haritayı kullanabiliyomuyuz acaba :oops:
Tabi ki de :smile: Kendi yaptığım açık kaynak harita sonuçta mod yapıyorsanız Teşekkür kısmına adımı yazmayı unutmayınız :smile:

Iyi Geceler