[OSP] Cevdet'in OSP Paketleri - 4. Paket - 02.09.2016

Currently Viewing (Users: 0, Guests: 1)

Ger4og

Regular
NW
Best answers
0
I didn't quite understand, did you use things from other osp as a base and remade them as you like?

HyperCharge

Section Moderator
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
0
Ger4og said:
I didn't quite understand, did you use things from other osp as a base and remade them as you like?
He did this, also he made his own models ex: khans_coat.

Divane

Knight at Arms
WBNWWF&S
Best answers
0
Nasıl çözebilirim ?
2. packteki büyün zırhlarda bu sorun var. Diğer packlerde yok.

Porshy

Knight
WBWF&SM&BNWVC
Best answers
0
Bayağıdır aktif değilmiş konu, farklı osp ler ararken geldim, dizaynlar gerçekten hoş, güzel görünüyor, keşke devam etseymişsin :smile:

Cevdet

Master Knight
WBVCWF&S
Best answers
0
Okul ve iş hayatı nedeniyle ilgilenemiyorum pek, ama bannerlord için yine birşeyler yapmaya çalışcağım.

Porshy

Knight
WBWF&SM&BNWVC
Best answers
0
Anlıyorum, sanıyorum üniversiteye başlamışsın, bende ilk üniye gittiğim yıllarda bayağı zorlanıyordum girmekte :smile: Ellerine sağlık tekrardan, dersler oyundan daha önce gelir elbet :smile:

Cevdet

Master Knight
WBVCWF&S
Best answers
0
3. sınıfım şuan  :smile: Normalde vakit buluyorum ama başka oyunlar vs. yüzünden modlamaya vakit ayıramıyorum.

SickStyle

Regular
Best answers
0
Cevdet ellerine sağlık içinde bulunduğm modda kullanacağım ve elbette teşekkür kısmına adını yazacağım mükemmel olmuş. Ben de native texture ve modellerinin geliştirildiği ospler arıyorum (native modelleri eski biraz) ve konuya çok ilgi gösterilmemesi mod yapan kiş sayısının az olması. Senin yaptığın ospler harika. Bannerlordda da osplerini görmek isteyeceğim başarılar ?