OSMANLI MOD[SP] [WARBAND] CRY OF WAR: OTTOMAN + MODÜL SİSTEM

Users who are viewing this thread

bumpmap_parallax  sorunu var directx 9 yaptim ama buseferde basqa bir hata olur?
directide guncelledim omuyor yardim?

MiracPasa said:
Öncelikle SelamunAleyküm Güzel Kardeşim.

Modun harika! Hakikatten çok beğendim.Bunu förbır a da youtube dan ilettim modu anlattım kendisi de bakacağını söyledi.
Kanalına bakarsan serisini yapıyor şuan  :lol: . Förbır modu baya bi beğendi açıkcası bana teşekkür etti hatta modu tanıtmasını istediğim için :grin:

Diyeceklerim bu kadardı İyi Forumlar...
Teşekkür ederim, ama förbır biraz daha bekleseydi 2 gün kadar, ben güncellemeyi yayınlayınca başlasaydı keşke daha iyi olurdu :smile:

İlk öncelikler merhaba. Ben modunuzu sevdim fakat şöyle bir sıkıntı var. Yunanistan yerine Romayı koymuşsunuz. Ben sırf tarihteki gibi ilerliyemiyoruz diye eu4 ü bırakan bir adamım. Ve bu benim gıcığıma gitti. Onu düzeltirseniz ve kendi krallığımızın askerlerini yapmayı eklerseniz baya bir sevinirim.

P3RUN said:
İlk öncelikler merhaba. Ben modunuzu sevdim fakat şöyle bir sıkıntı var. Yunanistan yerine Romayı koymuşsunuz. Ben sırf tarihteki gibi ilerliyemiyoruz diye eu4 ü bırakan bir adamım. Ve bu benim gıcığıma gitti. Onu düzeltirseniz ve kendi krallığımızın askerlerini yapmayı eklerseniz baya bir sevinirim.
Tamam , imparatorluğun adını ne olarak değiştireyim?

Modu çok beğendim. Emeği geçenlerin ellerine sağlık. Özellikle kale kurma sistemi çok iyi olmuş başarılanızın devamını diliyorum :smile:

V1.2 Patch'ı da upload ettim 1 saat sonra indirmeye açılacakmış.
bumpmap_parallax''ı düzeltmek için girişteki ayarlar'dan çizim yöntemini directx9 seçmelisin.

Haritadaki kasma iyi düzelmiş, lakin sahnelerde kasma ve fps düşüşü oluyor, eklediğin shaderden kaynaklı olduğunu düşünüyorum,

Birde kritik hasar ve kafa kesilmedikçe adamlar olmüyor, barezettayla bir çapulcu 2 dakika boyunca dövüştü ve 2side olmadei, arkadasından bir tane vuruo öldürdüm.
Aynı şekilde ben kılıçla çapulcuya 50 sonra 60 zarar verdim ama ölmedi, sadece kritik ve ve kafa kesilmesinde ölüyorlar.

Mod harika ancak harita bomboş bu ne böyle araya bi kaç şehir daha atmadan oynanmaz diye düşünüyorum.

Ayrıca  çok büyük bir hata var oyunda altta resmini atıyorum
https://i.hizliresim.com/pWjDj0.png

SickStyle said:
P3RUN said:
Tamam , imparatorluğun adını ne olarak değiştireyim?

Orası zaten Osmanlı İmp.'nindi coğrafi olarak. Ne biliyim oraları isim değiştirip haritayı değiştirebilirsiniz illa bi Roma olacak diyosanız.

Back
Top Bottom