OSMANLI MOD[SP] [WARBAND] CRY OF WAR: OTTOMAN + MODÜL SİSTEM

Users who are viewing this thread

Kuramadım gitti modu :grin:
7q9XdL.png
Setup dosyasının boyutu : 521.818.230 bayt

Dosyayı tekrar indirdim bu sefer oldu.
Başlangıç itibariyle beğendim modu, fatih sultanın üstündeki sembolün dönmesi gayet ilgimi çekti.Diğer kodlamalarda öyle. 
Eline sağlık,
Ek olarak nativedeki dövüş animasyonlarının olduğu bir ek dosyasınıda paylaşırmısın modun yanında.
Bu yeni  sahnelerdeki shaderi nativedeki gibi yapmanın bir yolu var mı, bilgisayar sahnelerde kasıyor, fx_configuration bu dosyayı falan mı silmem lazım?

Edit:
AKıncı trobunun tek elli silah hünerisi 0.
Haritada ilerlerken çok donuyor, özellikle şehirde dinlenirken feci kasıyor.
Geyik eti grup moraline etki etmiyor.
Turnuvadan 450 yetenek kazndım bu tam olarak ne oluyor?Silah hünerlerimde artma olmadı.
Şehirden savaş eğitimi aldım, güçlü savaşçıyı seçtim 3500 dinar verip eğitimi tamamladım, sonra diğerlerinide para vermeden tamamladım.Normalde bunlardan sadece 1i nimi seçebiliyoruz, yoksa 3500 dinara hepsinden öğrenebiliyormuyuz?
Obaya girdim tab tuşunu basınca şu anda ayrılamam diyor.
Yeni eklenen atların hucüm gücü zırhlı atlarınkinden bile fazla, bence biraz düşürülmesi gerekiyor, aynı şekilde yeni eklenen yayların hasar güçleride normladen çok fazla.

frozenpainter said:
Dosyayı tekrar indirdim bu sefer oldu.
Başlangıç itibariyle beğendim modu, fatih sultanın üstündeki sembolün dönmesi gayet ilgimi çekti.Diğer kodlamalarda öyle. 
Eline sağlık,
Ek olarak nativedeki dövüş animasyonlarının olduğu bir ek dosyasınıda paylaşırmısın modun yanında.
Bu yeni  sahnelerdeki shaderi nativedeki gibi yapmanın bir yolu var mı, bilgisayar sahnelerde kasıyor, fx_configuration bu dosyayı falan mı silmem lazım?

Edit:
AKıncı trobunun tek elli silah hünerisi 0.
Haritada ilerlerken çok donuyor, özellikle şehirde dinlenirken feci kasıyor.
Geyik eti grup moraline etki etmiyor.
Turnuvadan 450 yetenek kazndım bu tam olarak ne oluyor?Silah hünerlerimde artma olmadı.
Şehirden savaş eğitimi aldım, güçlü savaşçıyı seçtim 3500 dinar verip eğitimi tamamladım, sonra diğerlerinide para vermeden tamamladım.Normalde bunlardan sadece 1i nimi seçebiliyoruz, yoksa 3500 dinara hepsinden öğrenebiliyormuyuz?

Helal olsun valla bütün bugları ortaya çıkardın :grin:
Haritada donması bilgisayar kaynaklı mod çok ağır oldu o yüzden,
Shaderları kaldırabiliyorsun ama şuan dosya isimlerini bilmiyorum pc geçince yazarım.
Akıncıyı şimdi düzelttim.
Geyik etini ben de anlamadım aslında vermesi lazım düzeltirim hemen
Yetenek exp oluyor level alabilmek için kazandığın şey yani.
Savaş eğitimi sadece bir tane alınması lazım orada da sorun var demek ki düzelteyim onu da. Ayrıca savaş eğitimi çok kayda değer birşey 3500 dinara dünyaları kazanıyorsun :smile:
Diğer güc düzeltmelerini de şimdi hallediyorum.

Peki, giriş hikayesi nasıl beğendinmi, bir de gemiyleyken kamp menüsünden gemide dolaşabiliyoruz barazette de gemide bekliyor onu da deneyebilirsin :smile:

Fatih sultan mehmed'in üstünde dönen şey bütün troopların üstünde de var, o kişinin anlık ne istediğini belirtiyor mesela bardak varsa şehir hanına gidiyor demektir :smile:

Giriş hikayesini beğendim, hata barazette den sonra yeni görevlerde yapacam diye bekledim, iyi hazırlamışsın orayı.
Obaya girdim tab tuşunu basınca şu anda ayrılamam diyor.
Yeni eklenen atların hucüm gücü zırhlı atlarınkinden bile fazla, bence biraz düşürülmesi gerekiyor, aynı şekilde yeni eklenen yayların hasar güçleride normladen çok fazla.
Ben anno domini oynarken, haritada normal gderken kasma olmuyor, ama bunda 2 saniyede 1 ekran takılıyor.Yan ekledin bir triggerden kaynaklı, ya lordlar adalardaki yerleşimlerinden diğer bölgelere geçemediğinden takılı kalıyor, buda kasmaya sebeb oluyor.
Turnuvuyı 1.cilikle bitirdim 450 yetenek yani ex oluyor, az oluyor be, zırh,silah at falan verselerdi bari.
Tuz madenine girince taba basınca şu anda ayrılamam diyor.

Haritada kasmasının sebebi partilerin ada kısımlarına geçmesi için yolun olmamasından kaynaklı.
aL9vXz.jpg
YDny46.jpg
8MqO8a.jpg
Onun dışında biraz daha takılmalar oluyor oda eklenen triggerden dolayıdır.
Haritası kasanlar idareten şunu indirip modun içine atabilir.
http://s5.dosya.tc/server4/xs7tb5/map.rar.html

Anladım. Triggerları tek tek gözden geçiriyorum ve ayrıca haritadaki adalara giden yolları şu an yapıyorum. Dığer bugları da yok edip birkaç EFSANE özellikle 1.1 Patch çıkarmayı düşünüyorumen yakın zamanda :smile:

frozenpainter said:
Haritada kasmasının sebebi partilerin ada kısımlarına geçmesi için yolun olmamasından kaynaklı.
aL9vXz.jpg
YDny46.jpg
8MqO8a.jpg
Onun dışında biraz daha takılmalar oluyor oda eklenen triggerden dolayıdır.
Haritası kasanlar idareten şunu indirip modun içine atabilir.
http://s5.dosya.tc/server4/xs7tb5/map.rar.html

Yol yok ama partilerin otomatik gemi almasını sağlayan trigger eklemiştim çalışmıyormuş. Ben de deniz yolu yaparım. Gösterdiğin için teşekkürler :smile: Bir de görevleri devam ettirmek istiyorum ama görev yazmak çok zor. Modu tek kişi ilerlettiğim için daha da zor.

frozenpainter said:
İndirip kuran var mı?
Ben indirip kurmyaya çalışınca bu hatayı alıyorum, tekrar indirmeyide denedim.
8MVJDa.png
Çözümü Şudur;

Setup'a Sağ Tık Yapıp Gönder Kısmından Kısayol Oluşturun Sonra Kısayola Sağ Tıklayın
Özellikler Kısmında Hedef Diye Bir Yer Var Ordaki Yazının Sonuna Bir Boşluk Atıp Şunu Yapıştırın:

"/NCRC
örnek: C:\Users\xxx\Desktop\cry_of_war_setup_1.0.exe "/NCRC
Sonra Alttan Uygula'ya Basın Tamam Diyip Kısayol'u Yönetici Olarak Çalıştırın :smile:

Back
Top Bottom