Osmanlı Torunları[YENİ KLAN] [RÜTBE KAMPANYASI]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

efeguclu

Knight at Arms
4663570.png
Osmanlı Torunları isimli klanımıza hoşgeldiniz...
İlk 10 Üyemizi Komutanlıktan Başlatıyoruz..
İstediği Komutanlığı yapabilir..
İsterse Çift Rütbe ile de çalışabilir..
Mesela: Hem Topçu Hem de Piyade Musketli asker olabilir...​

4663572.png
Piyade Rütbeleri          Süvari Rütbeleri        Topçu Rütbeleri
Tüfekçi Başı          Öncü Komutanı          Topçubaşı         
Tüfekçi Sağ-Sol Kanat Komutanı          Sağ-Sol Süvari Komutanı          Topçu Sağ-Sol Kol Komutanı         
Piyade Komutanları(birlikler komutan sayısına bölünecek)          Süvari İkibaşı          Küçük Toplar Komutanı         
Komutan Muhafızı          Öncü          Topçu         
Piyade Ön Birlik          Sağ-Sol Kanat Süvarisi          Küçük Topçu         
Piyade Arka Birlik          Süvari          Yardımcı Topçu         
Acemi Piyade          Acemi Atlı          Acemi Topçu         
4663580.png
Piyade          Süvari        Topçu
Başkomutan
efeguclu

İletişim
Konunun Altına Yazın
Steam'im profilimde var

TRCY_Maresal said:
efeguclu said:
TRCY_Maresal said:
Piyade komutanı mı yüksek rütbeli tüfekçi başı mı? Ona göre
tüfekçibaşı yüksek ama haftasonları online olursan tüfekçi başı olarak da alabilirim

Demin oyuna girdim; oyun bayağı kastı. Bunun dışında gelebilirim sanırsam. Cumartesi pek aktif olamayabilirim
Kendi Tüfekçibaşı törenini yapabilirsin :grin:
bir dakka sana ilk üye töreni olarak server açacam

Fikrimce pek fazla uygun görmedim bu klandan ziyade farklı bir oluşum olma amacında , gondor ve diğer sonunda gaming olan 15 yaşına gelmemiş çocuklar gibi olmadığı sürece, inşallah sizinle aramızda bir sorun olmaz :smile:

Knime said:
Fikrimce pek fazla uygun görmedim bu klandan ziyade farklı bir oluşum olma amacında , gondor ve diğer sonunda gaming olan 15 yaşına gelmemiş çocuklar gibi olmadığı sürece, inşallah sizinle aramızda bir sorun olmaz :smile:
Kendini Napolyon sanıyorsun diyeceğim, tarih bilgisi 0 meslek lisesinde sınıfta kalmış A tipi çocuğun tekisin. 16 yaşında varsa varsın, millete yaş muhabbeti yaptığından belli oluyor. kaç yaşında adamlar var burada ağızlarından yaş muhabbeti çıkmıyor. Einstein ne demiş, Ego=1/Bilgi. Olay burada bitiyor yani, git az aç kitap oku. Laf attığın toplumların poposundaki kıl bile olamayacak 1 kuruşluk herifsin. Ayrıca, 15 yaşında diyorsun ya bize, bizim klanımızda ki insanların hazırlandığı sınavı görememiş çocuğun tekisin. 22 yaşında olsan durum daha vahim, o yaşa gelmişsin uğraştığın şeylere bak :grin:dddddd Belli ki seni bayağı dışlamışlar sosyal hayatında tıkanıp kalmışsın kendi dünyanda. İstersen yardımcı olalım ücretsiz rehberlik servislerimiz var :smile:

Ek olarak:Bizim ulaştığımız başarıya ulaşınca seni gerçekten muhattabımız olarak alabiliriz, ama kaç yıl olmuş hala boşa kulaç atıyorsun. Ayağa kalk ta bilgisayar koltuğunun poponu koyduğun kısmında ki tere bak, belki ne demek istediğimi anlarsın. Uzatma şimfi, uzatıcak yüzün de yok zaten

bb.

Değişik bir kompozisyon, Osmanlı muhabbeti. Ancak bu rütbe olayı biraz abes kaçmış bence. Komik duruyor yani ne yazık ki. Bu konuda bu camiaya atılmanın bu oluşum için erken olduğunu düşüyorum. Mamafih bu camia için biraz daha bu konuda temelinin olması gerektiğini, en azından oyunda kendini gösterebilmek adına bir güruhunun bulunmasının gerekliliğini savunan biriyim. Filhakika ne yazık ki bu durumun bu oluşumda olmadığını düşüyorum. Bu yönde de fazla ayakta kalamayacağı konusunda bir kanım bulunmakta. Her ne ise ben gene de başarılar dilerim şahsım adına.

Ceviz Bey said:
Değişik bir kompozisyon, Osmanlı muhabbeti. Ancak bu rütbe olayı biraz abes kaçmış bence. Komik duruyor yani ne yazık ki. Bu konuda bu camiaya atılmanın bu oluşum için erken olduğunu düşüyorum. Mamafih bu camia için biraz daha bu konuda temelinin olması gerektiğini, en azından oyunda kendini gösterebilmek adına bir güruhunun bulunmasının gerekliliğini savunan biriyim. Filhakika ne yazık ki bu durumun bu oluşumda olmadığını düşüyorum. Bu yönde de fazla ayakta kalamayacağı konusunda bir kanım bulunmakta. Her ne ise ben gene de başarılar dilerim şahsım adına.
Konuyu tam olarak kavrayamamışlar ve diyer oluşumları incelememişler.Bizde böyle yeni bir oluşumun başındayız fakat gurur yapmak yerine eski birliklerin yöneticilerinden yardım almaları daha faydalı olur  :fruity:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom