ORJ OYUN MULTİPLAYERDA SERVERE BAGLANAMIYORUM

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Stochh

Recruit
Arkadaşlar oyunu steamden bugün aldım indirdim sırf multiplayer zevkini almak için ancak hiç bir servere baglanamadım. ''sunucudan atıldınız'' yada ''sunucuyla baglantınız kesildi'' tarzı hatalar veriyor. rgl config 0 dan1 değişimleri falan hiç işe yaramadı
yardımlarınızı bekliyorum
oyun version 1.158

*Belirtilen profil bulunamadı.

Sadece bir konu altında aynı sorunu içeren konular var. Konunu kilitleyip o başlıklar altından devam eder misin? Sorunun çözümü de o konuların sayfalarında mevcut ayrıca.

dün gece 3 arkadaş hem destek olmak amaçlı hem de multiplayer oynamak için steamden warbandı satın aldık, ilk başta seri numarası hatası veriyodu, şimdi senle aynı problemler başladı.... oyundan soğuduk resmen ne yapıcaz bilmiyoruz :/

Negatrm B. said:
*Belirtilen profil bulunamadı.
Steam adresine tıklayınca tarayıcıda url bölümüne dikkatli bak. Klasik link hatası olmuş.

Usta oyunu sen steamda doğrulatsan. Veya kaldır baştan kur.

Yandex kullanmaya başladım URL diye bir şey göstermiyor yukarıda direkt.

Tekrar söyleyeyim, son zamanlarda yani 4-5 gündür aşırı bir şekilde bu sorunlarla karşılaşan arkadaşlar var. Sizlerde bunlara dahilsiniz. Birisi Steam'den kaynaklandığını ve Steam'in çözdüğünü yazmıştı. Steam'e ulaşmayı deneyin. 

Mutlaka bir çözümü vardır. Yakın günlerde oyunu alanlarda "serial hatalı" mesajı geliyordu ticket attık düzelttiler ondan sonra yeni sorun oluştu. Merak etme kardeşim ticket at sen çözerler. Şu an bende de öyle.

mectogan said:
Mutlaka bir çözümü vardır. Yakın günlerde oyunu alanlarda "serial hatalı" mesajı geliyordu ticket attık düzelttiler ondan sonra yeni sorun oluştu. Merak etme kardeşim ticket at sen çözerler. Şu an bende de öyle.
O zaman şöyle düzelteyim şuan çözümü yok.

Aynen bende denedim oluyor kendi konumuda güncelleyip sorunun çözüldüğünü yazdım. Hayırlı olsun. İyi oyunlar.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom