Ordu Hadisesi

Users who are viewing this thread

iyide biraz açıklayın ki yardım edelim.Görevde ne diyor ne isteniliyor bunları bilememiz lazım.Biz Aynştayn değiliz ki görevleri aklımızda tutalım.

numlock01 said:
iyide biraz açıklayın ki yardım edelim.Görevde ne diyor ne isteniliyor bunları bilememiz lazım.Biz Aynştayn değiliz ki görevleri aklımızda tutalım.

Görevle ilgili pek bir şey yazmıyor sadece "Savaş çıkacak nasıl başlarsa başlasın" yazıyor.

Ivan reis verdiyse Kazaklara isyan başlatmalısın.Yani Kazaklara saldır.Cevap bu olmayada bilir.Ama denemekte fayda var  :grin:

numlock01 said:
Ivan reis verdiyse Kazaklara isyan başlatmalısın.Yani Kazaklara saldır.Cevap bu olmayada bilir.Ama denemekte fayda var  :grin:

Ama Ivan Barabash kazakların kralı nasıl olcak bu iş :smile:

ben pek birşey anlamadım ancak eğer kazaklardan isen ve adam sana bunu dedi ise git bi krallık ile savaş başlat önce bi grup köylüyü öldür ardından bi tane kale al sonra savaş başlar zaten.
eğer yardımcı olamadıysam özür ancak aklıma bir tek bu geldi

usta95 said:
numlock01 said:

Ivan Barabash Kazakların kralı mı? Ataman Bogdan Hmelnitski değil miydi ya onların kralı?

Kakule06 said:
usta95 said:
numlock01 said:

Ivan Barabash Kazakların kralı mı? Ataman Bogdan Hmelnitski değil miydi ya onların kralı?

Evet kral oydu ama görev icabı onu tahta çıkardım şimdide bana bu görevi verdi çözemiyorum görevi yardım edecek biri yok mu ?

görevde rus çarlığına saldır diyor ama bir önceki isyan görevinde rusyayı ortadan kaldırdık ne rus kalesi ne rus lordu kaldı.. şimdi nasıl rusyaya savas acicaz bakalım :grin:

düzeltme: Görev tamamlandı şimdi başka bir görev verdi ivan barabash amca :grin:

Ben bu görevi bitirdim yapmanız gereken tek şey görevi kabul edip lehistanı tamamen işgal etmektir. Lehistan yok olunca görev tamamlanıyor :wink:

ben burda izliyorum kazaklar ruslar lehler senaryolarını yapıyor kara gürz alıyorlar kral oluyorlar e sonra ben düşünmezmiyim kırımında senaryosu olsa bende kral olsam peki demezmiyim yapımcı bizim niye senaryomuz yok biz niye kral olamıyoruz !

Back
Top Bottom