Optimizasyon

Users who are viewing this thread

Taleworlds gibi ben daha küçükken bile oyun yapan bir firmaya akıl vermek tabii ki bana düşmez ancak hem yayınlardan gördüklerim hem de insanların şikayetlerine göre optimizasyon kötü gözüküyor. Sizden ricam oyuna yeni bir özellik eklemek 2. planınız olursa ve hemen şu optimizasyonu hallederseniz oyuncular daha rahat olacaktır. Gördüğüm kadarıyla muazzam bir bilgisayarda bile kasmalar olabiliyor. (yayıncı bilgisayarı)

Taleworlds gibi ben daha küçükken bile oyun yapan bir firmaya akıl vermek tabii ki bana düşmez ancak hem yayınlardan gördüklerim hem de insanların şikayetlerine göre optimizasyon kötü gözüküyor. Sizden ricam oyuna yeni bir özellik eklemek 2. planınız olursa ve hemen şu optimizasyonu hallederseniz oyuncular daha rahat olacaktır. Gördüğüm kadarıyla muazzam bir bilgisayarda bile kasmalar olabiliyor. (yayıncı bilgisayarı)
Benim bilgisayar orta sayılır, ve oyun bende gayet düzgün çalıştı, 60'ın altına fazla inmedi... ama herkeste öyle şans yok, o yüzden bu şikayetlerin duyulması lazım.

Bilgisayarım çok iyi değil ama min. sisteminde üstünde bir sistemim var (1050ti ekran kartı) var ama ara ara donmalar ve savaşlarda ve köy,şehir gibi alanlara girince fps düşmesi ve donmalar biraz artıyor optimizasyonda sıkıntı olduğunu bende düşünüyorum ama en geç 2 hafta içinde düzelteceklerdir iye düşünüyorum.

İ5-7300HQ/GTX 1050Ti (2GB)/ 8GB Ram İle en düşükte 150vs150 siege de 35-30 fps aliyorum. Sistemimmi çok kötü , oyunun optimizasyonmu kötü onu çözemedim.

8 gb RX 470 ekran kartına ve i5 6500 işlemciye sahibim.Köy yağması için köylülerle savaşa girdiğimde bile fps bayağı düşüyor.Orta ayarlara almama rağmen fps dropları bayağı fazla.

haklısın dostum çok iyi sistemi olanlarda bile kasan var ama bizimde sesimiz duyulmalı.

Optimizasyon konusunda biraz zayıf olmuş oyun. Ryzen 5 2600 rx570 4gb ye sahibim orta ayarlarda 77 fps alıyorum. Daha büyük oyunlarda daha fazla fps aldığımdan dolayı bu oyunda biraz az geldi apex legendste orta ayarlarda 135 fps falan alıyordum. Eğer normalse benim hatam bu eleştiri.

Allah korusun eğer oyun kasarsa, görüntü ayarlarından hem masaüstü kalitesini hem de oyun içinden oyun kalitesini düşürsem hatta masaüstü arkaplanını siyah yapsam düzelir mi?

Back
Top Bottom