Optimizasyon. Oynayamacak mıyım?

Users who are viewing this thread

Merhaba arkadaşlar. Bugün çıktığı gibi Bannerlord'u aldım fakat FPS droplar yüzünden oyunu oynamam mümkün değil. Sistemim aşağıdaki şekilde.
GPU: GTX970
CPU: i5 4660
RAM: 8GB
Son zamanlarda çıkan triple A oyunları bile oynarken Bannerlord'u oynayamıyor vaziyette olmam beni derinden yaralamış durumda. İade edip etmemek arasındayım.

Optimizasyondan baya yakınan var muhtemelen yakın zamanda bununla alakalı bir güncelleme gelecektir. Aksi takdirde çoğu kişi oyunu iade edecek.

Bu korona günlerinde Taleworlds ofisindeki çalışanlar sorunsuz bir şekilde mesai alabiliyorlar mı ki ?

Betadan beri bağırıyorum arkadaş takan yok bende iade etmeyi düşünüyorum. Yazıklar olsun başka bir şey demem bu forum neden var biz takilmayacaksak

750 Ti ekran kartına sahibim 950 m olan adam falan kasmadan oynuyor ve üstelik daha iyi benim ve 4 GB 8 GB ramim i5 3340 işlemcim var. Çözünürlük vs dusurunce daha çok FPS düşüyor yukseltince daha iyiye gidiyor oyun içinde 120 fpsde.gezinirken anı droplar FPS düşüşleri yiyorum harita da bile.kasiyor ne rezalet.

Back
Top Bottom