Onur Yürüyüşü ?

Eşcinseller Türkiye'de Evlenebilmeli Mi ?

• Evet

Votes: 32 45.1%
  • Hayır

Votes: 34 47.9%
  • Kararsızım

Votes: 5 7.0%

• Total voters
    71

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Hemre

Master Knight
İstanbul valiliği onur yürüyüşü'nü yasakladı.Sizin düşünceleriniz nelerdir ?
2a1gA0.jpg

KhergitLancer80 said:
Roffron said:
İyi olmuş yasaklanması. Evlilik falan olmamalı. Kafalarına göre yaşasınlar ama evlilik hakkı tanınmamalı. Gereksiz.

Gereksizmiş, sensin gereksiz.
Ağzına sağlık.Başka roffron gibi düşünen varmı ?

Önce eşcinseller ile heteroseksüellerin tuvaletini ayıran bir yasa çıkarsınlar. Okulda zaten 3-4 eşcinsel olduğunu bildiğim var rahat olamıyorum tuvalette. Kadın-erkek tuvaleti nasıl ayrıysa bunları da ayırmak lazım. Ben rahatsız oluyorum. Biri pisuvarda yanıma durdu mu insan bi tedirgin oluyor. Tüm eşcinseller sapık demiyorum. Ama kimin aklından ne geçtiğini de bilmiyorum. Ki karşılaştığım olaylar da olmadı değil.

Ya ne evliligi sanki turkiyede escinsel evliligi kampanyasi yapan var yirtil dondan mi ciktin arkadas.

Ramazan diye yasaklamaya basladilar simdi Ramazan disi da yasak. Ankarada lgbt temali her sey yasak. Tiyatro oyunu panel konferans yuruyus vs herhangi bir lgbtli etkiniik suresiz yasaklandi. Roffron da gelsin burada tuvaletlero ayrilmali desin. Travestileri sehirlerden surerlerse de sen 'aman evlilik vermesinper' diye yazarsin buraya roffron.

Ben ayrı gıcığım bunlara. Bunlar yüzünden kadın erkek ilişkisi bile olmayan aksiyon dizi ve filmlerde 10-15 dk eşcinsel romantizmi izliyoruz. Saçma sapan politik konular yüzünden tüm eğlencemi  mahvediyorlar. O yüzden daha da yasaklansın. Ben üniversite sınavına çalışırken 2 gün boyu eylem yaptılardı Ankara Kızılay'da. Onun da etkisi var karşı olmamda. Ülkenin başka derdi yokmuş gibi bide halen ortaya çıkmaya çalışıyorlar.

9No5Y3.jpg

Roffron said:
Önce eşcinseller ile heteroseksüellerin tuvaletini ayıran bir yasa çıkarsınlar. Okulda zaten 3-4 eşcinsel olduğunu bildiğim var rahat olamıyorum tuvalette. Kadın-erkek tuvaleti nasıl ayrıysa bunları da ayırmak lazım. Ben rahatsız oluyorum. Biri pisuvarda yanıma durdu mu insan bi tedirgin oluyor. Tüm eşcinseller sapık demiyorum. Ama kimin aklından ne geçtiğini de bilmiyorum. Ki karşılaştığım olaylar da olmadı değil.

Kişi kendinden bilir işi demişler. Sen hastalıklı düşünceye sahip, her gördüğü kızı seks objesi olarak görebilirsin ama herkes öyle değil. Daha önce eşcinsel arkadaşlarım oldu, aynı odada hatta aynı yatakta yattıklarım bile oldu. Ama hiç biri de başka türlü bir düşünceye sahip olmadı, biri bile heteroseksüel olduğumu bildikleri için yanlış bir şey yapmadılar.

Wuuthrad said:
Hemre said:
KhergitLancer80 said:
Roffron said:
İyi olmuş yasaklanması. Evlilik falan olmamalı. Kafalarına göre yaşasınlar ama evlilik hakkı tanınmamalı. Gereksiz.

Ben Roffron gibi düşünüyorum. Hatta daha katıyım bu konuda. Eşcinsellik yasaklanmalı.

Senin de üremen yasaklanmalı. Hatta keşke belediyeler sokak köpekleri yerine, sizin gibi insanları toplayıp kısırlaştırıp, sokağa öyle salsa. En azından gelecekte daha liberal ve daha yaşanabilir bir dünya bırakırız çocuklarımıza.

Milletin evlenmesi neden sizi rahatsız ediyor?Bu insanları siz daha da dışladıkça sizin gördüğünüz normal insan profilinden daha da uzaklaşacaklardır.Asıl sorun sizde onlar da değil.

Roffron said:
Ben ayrı gıcığım bunlara. Bunlar yüzünden kadın erkek ilişkisi bile olmayan aksiyon dizi ve filmlerde 10-15 dk eşcinsel romantizmi izliyoruz. Saçma sapan politik konular yüzünden tüm eğlencemi  mahvediyorlar. O yüzden daha da yasaklansın. Ben üniversite sınavına çalışırken 2 gün boyu eylem yaptılardı Ankara Kızılay'da. Onun da etkisi var karşı olmamda. Ülkenin başka derdi yokmuş gibi bide halen ortaya çıkmaya çalışıyorlar.

9No5Y3.jpg
yav kardeş üniversite sınavına çalışırken götü mü kaptırdın ne bu öfke
Wuuthrad said:
Hemre said:
KhergitLancer80 said:
Roffron said:

Ben Roffron gibi düşünüyorum. Hatta daha katıyım bu konuda. Eşcinsellik yasaklanmalı.
valla ilerde eşcinsel olma ya da eşcinsel olduğunu fark etme ihtimalin varken bu kadar kesin konuşma bence.

Hahahahha. Yazdığımı anlamadan boş boş yazmışsınız. Yok kişi kendinden bilirmiş yok benim arkadaşım varmış falan fistan.

Ben oraya boşuna mı "her eşcinsel sapık demiyorum" diye belirtiyorum. Kaldı ki senin çocuğun olsa hep takip eder korursun. Bu ülkede eğer sizin aklınıza böyle şeyler gelmiyorsa sizde sorun var demektir. Ensar gibi şeyler yaşandı bu ülkede. Özgecan olayı oldu. Herkese potansiyel hasta ruhlu insan olarak yaklaşmak zorundasınız. Özellikle bu ülkede kesinlikle bu düşünce yapısı olmalı. Ne kadar eğitimsiz ve sapkın insan olduğunu anlatmama gerek yok.

Ben tekrar söylüyorum. Eşcinsel olarak yaşasınlar umrumda değil. Ama şu hak verilme olayını kesmeleri lazım. Önü alınmaz çünkü. Ben hergün tvde RTE görmek istemiyorum açıyorum film seyrediyorum filmin ortasında 20 dk eşcinsellik. Eşcinselliğe karşı tutumları anlatmaları. Ya en basit örnek vereyim açın bakın Arrow'a. Her bölümde Curtis'in gayliğini izliyoruz. Süperkahraman dizisinin yarısı bunun kocasıyla olan durumları ile geçiyor. İnsanların gözüne zorla eşcinselliği soktukça daha çok nefret topluyorsunuz. Bi bakın redditte o dizileri filmleri izleyen insanlar neler düşünüyor. Eşcinsellerle problemi olmayan insanlar bile homofobik oldu. Tek eşcinsellik değil.

Bu dünyada yabancılar tarafından oluşan ve beni rahatsız eden iki gereksiz oluşum var. Bunlar her şeyde çıkıp insanların gözüne gözüne batıyorlar.
1- LGBTI
2- SJW

Sjw örneği mi istiyorsunuz? Açın Battlefield V trailerinin disslikelarına bakın. Yorumlarını okuyun.

Alın şunu bi izleyin: https://youtu.be/WMwR6BQCDY0

İnsanların gözüne bu kadar sokarsanız, çıkıp başka sorun yokmuş gibi yürüyüş yaparsanız daha çok nefret edilirsiniz. Millet aç bu ülkede, terör şehitleri devam ediyor adamlar yürüyüş yasaklandı diye ağlıyor... Daha da nefret topluyorlar. Asıl bu saçma sapan sırf popüler kültürün desteğini alan topluluklar böyle devam ettikçe daha da nefret toplayacaklar.

00:30 = https://youtu.be/IPJgdIigaOk

Toplum tarafından kabul görmek istiyorlar ve eylem demokraside oldukları için en doğal hakları. Sen sorunu çözeceğin yerde onları ötekileştirirsen bu toplumsal bir sorun olmaya başlar.

Sen bence bizim ne kast ettiğimizi anlamıyorsun, o yüzden istediğin kadar boş argümanlara gelebilirsin bana karşı. Eğer eşcinsel sahneler görmek istemiyorsan, diziyi izlemeyebilirsin seni kimse buna zorlamıyor. Bir insan bir insanı seviyorsa erkek-erkek, kadın-kadın fark etmez. Ona verilicek haklarıda sorgulamak sana düşmez. Bana Özgecan, Ensar örneklerini de gösterme. Özgecan'a bu olayı yapan kişi erkekti. O zaman heteroseksüeller daha tehlikeli. Hazır başlamışken, bizim de evlilik haklarımız elimizden alınsın? Çoğunluğun ne düşündüğü de önemli değil, redditte yazılanlarda beni zerre kadar inandırmıyor. İnsanoğlu yüzyıllarca saçma sapan şeylerin doğru olduğunu düşündü. Çoğunluğun ne düşündüğü her zaman doğru olmuyor. İnsanların sana empoze ettiği şeyleri bu kadar çabuk sahiplenme. Önce biraz oku, hayatında bazı tecrübeler yaşa (-ki burada kast ettiğim şey eşcinsel ilişki yaşamalısın değil). Sonra gel konuşalım.

Ayrıca herkese potansiyel sapık gözüyle yaklaşırsan, insanlar birbirlerine sürek böyle yaklaşırsa sapıklar daha çok çoğalır. Toplum olarak normalleşmek istiyorsak, yapılması gereken şeylerden biride  insanların birbirlerine sergilediği tavırlarını değiştirmesi.

Artık allah aşkına da şehitler üzerinden prim yapmayın. Ülkede ne zaman bir yasa geçse, ne zaman ters bir şey olsa başlıyorsunuz '' şehit var ama '' demeye. Şehitler sizin onların üstünden prim yaptığınızı görse emin ol, şehitliğinden vazgeçer.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom