Onica kalesi kesintisiz savaş.

Users who are viewing this thread

Hayatınızda böyle bir bug görmemiş olabilirsiniz. Yeni save açtığımda burda savaş olmuyor ama şu anki save'imde burdaki savaş da bitmiyor görev yapıcam lordların hepsi burda kafayı sıyırdım şuna bakar mısınız abi bu ne? bunun çözümü var mı başka yaşayan var mı bunu? en son sürümde oynuyorum (1.5.9) sürüm de düşürdüm değişen bir şey yok save kafayı yedi burda böyle savaş kaldı bitmiyo. mouse üzerine getirince de crash veriyo :grin:
SfiQM.jpg

Hayatınızda böyle bir bug görmemiş olabilirsiniz. Yeni save açtığımda burda savaş olmuyor ama şu anki save'imde burdaki savaş da bitmiyor görev yapıcam lordların hepsi burda kafayı sıyırdım şuna bakar mısınız abi bu ne? bunun çözümü var mı başka yaşayan var mı bunu? en son sürümde oynuyorum (1.5.9) sürüm de düşürdüm değişen bir şey yok save kafayı yedi burda böyle savaş kaldı bitmiyo. mouse üzerine getirince de crash veriyo :grin:
SfiQM.jpg
Cidden görmedim bu nasıl bug :lol:

hayır savaşsınlar banane ama benim birliğim çapulcularla savaşa girdi orda kaldı öyle anasını satayım, birliği dağıt dedim gene kaldı boşu boşuna para gidiyo benden :grin:

SfiQM.jpg
Reddit'e atıp epik bir şey yazsan 3k upvote çok net, bu fırsatı kaçırma bence :grin:

her geçen gün klanımdaki her bir birliğim o savaşa yakalanıyor ve çıkmıyor. bütün verdiğim emeği artık devam ettiremicem save i bırakmak zorunda kaldım çünkü oyundan tat alamıyorum lanet olsun

Back
Top Bottom