Omuz üstü kamera modu ( Şiddetle tavsiye ediyorum )

Users who are viewing this thread

Docex

Veteran
Arkadaşlar merhabalar. Bugün bir Bannerlord videosu izlerken fark ettim. Sanki başka bir oyun oynuyormuşsunuz gibi hissettiriyor bu mod. Normalde pek sevmem bu kamera açısını fakat Bannerlord'a farklı hava katmış. Kamera omuz hareketlerini takip ediyor bu yüzden silah savururken kamera biraz sallantılı oluyor. Bunu sevmeyenler olacaktır. En azından denemenizi tavsiye ederim. Ben Bannerlord'a çok yakıştırdım.

Video

Modun sayfası. Buradan yükleyip kurabilirsiniz.

Kurulumu bilmeyenler için;

İndirdiğiniz ".rar" dosyasının içinde ki "XorberaxShoulderCam" klasörünü "Mount & Blade II Bannerlord\Modules " dosyasına atın.
Daha sonra launcher dan modu aktifleştirin.

Ek bilgi: Oyunda "+" ve "-" tuşlarıyla kamera açısını yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.

Last edited:
Arkadaşlar merhabalar. Bugün bir Bannerlord videosu izlerken fark ettim. Sanki başka bir oyun oynuyormuşsunuz gibi hissettiriyor bu mod. Normalde pek sevmem bu kamera açısını fakat Bannerlord'a farklı hava katmış. Kamera omuz hareketlerini takip ediyor bu yüzden silah savururken kamera biraz sallantılı oluyor. Bunu sevmeyenler olacaktır. En azından denemenizi tavsiye ederim. Ben Bannerlord'a çok yakıştırdım.

Video

İndirdiğiniz ".rar" dosyasının içinde ki "XorberaxShoulderCam" klasörünü "Mount & Blade II Bannerlord\Modules " dosyasına atın.

Ek bilgi: Oyunda "+" ve "-" tuşlarıyla kamera açısını yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.

Hocam çok güzel gözüküyor. Gerçekçi bı hava , hissiyat katmış. Fakat grafiklerin aşırı harika gözüküyor gözüm oraya takıldı. PC Özellikleriniz nedir

bence bütün oyunlarda karakteri gören kamerayı istediğin yere koyabilmen lazım öyle fps'ymiş tps'ymiş tıraş öyle işler birine iyi gelen kamera açısı diğerine gelmez....ve evet bannerlordada bence character customization ekranından sonra kameranın karaktere göre açısını kendimiz ayarlayabilmemiz lazım......umarım tw bu özelliği ekler......

Hocam çok güzel gözüküyor. Gerçekçi bı hava , hissiyat katmış. Fakat grafiklerin aşırı harika gözüküyor gözüm oraya takıldı. PC Özellikleriniz nedir
Hocam 1920x1080 tüm ayar en yüksekte. Ryzen 5 3600, 2x8 3600mhz ram, rtx 2060, x570 anakart.

Ve ek olarak oyunda renk tonlamasını düzelten şöyle bir mod kurulu bende. Deneyebilirsiniz.

Hocam 1920x1080 tüm ayar en yüksekte. Ryzen 5 3600, 2x8 3600mhz ram, rtx 2060, x570 anakart.

Ve ek olarak oyunda renk tonlamasını düzelten şöyle bir mod kurulu bende. Deneyebilirsiniz.

Teşekkürler paylaştığınız modlar için, oyun level atladı resmen.

Omuz üstü kamera sanki tuhaf dururmuş gibi geldi ilk başta ama videoda gayet güzel görünüyor; deneyip karar vermek lazım tabi çünkü okçu oynarken, süvari oynarken ve mızrak vb. kullanımda sorunlar oluşturabilir.

Teşekkürler paylaştığınız modlar için, oyun level atladı resmen.
Rica ederim.

Omuz üstü kamera sanki tuhaf dururmuş gibi geldi ilk başta ama videoda gayet güzel görünüyor; deneyip karar vermek lazım tabi çünkü okçu oynarken, süvari oynarken ve mızrak vb. kullanımda sorunlar oluşturabilir.
Aynen öyle. Yakın mesefa silahlarda pek sıkıntı çekmedim. Fakat menzilli silahlarda alışmak için biraz zaman gerekiyor.

Video

Utandırıcı lan .......modcular oyunu oyunun kendisini yapanlardan daha iyi düzeltiyor.Şunu okuyun.... https://forums.taleworlds.com/index.php?threads/please-slow-down-on-the-patches-taleworlds.408997/ ......ve şunu..... https://forums.taleworlds.com/index...-500-more-enjoyable-give-it-a-go-boys.406801/

Back
Top Bottom