NWL-TR 3. Sezon düzenleme konusu.

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Arkadaşlar Shepard (Ayberk) ile steam üzerinden konuştum ve bu sene NWL-TR'yi düzenleyebileceğimi dile getirdim. Bana bayağı zaman ayırıp detaylı olarak bilgilendirme yaptığı için kendisine çok teşekkür ediyorum. Fakat bildiğiniz gibi hâli hazırda pek fazla aktif regiment bulunmuyor. O yüzden siz arkadaşlara tek tek sormaktansa buraya yazmak istedim. Tabii ki gene de tek tek soracağım fakat gene de buraya yazmak istedim. Eğer ki bu sene NWL-TR düzenlenirse katılmak isteyen alaylar olur mu?

Birkaç ay öncesine nazaran,geniş kadrolu ve güçlü Türk alayları var, 12,57,98,49,29,ve adını hatırlamadığım birkaç alay gibi.

12.Türk Gençliği Alayı olarak destekleriz tabiki

Şu anda başvuru ihtimali ile olumlu katılım sağlayacak olan, 7 Topluluk var. Şansınızı, NSKL etkinliğinde deneyiniz ve olabilecek kural ihlallerine dikkat ediniz, yinede katılmak isteyen ve ihtimali olanlar buradan bütün dertlerini ve görüş, tavsiyelerini paylaşabilir. İyi eğlenceler.

MrHerobrine said:
Bizi de Sayın.

8. oldu diyelim o halde,

Ayrıca eğer daha fazla takım bulabilirsek açıkçası çok daha iyi olacaktır.. Sömestr zamanında bunu planlayabilme ihtimaliyle karşı karşıya kalabilirim, fakat öncesinde "Gameshero" tarafından şu anda yapılmakta olan etkinliğe insanların yönelmesi gerekli, olur da bir sıkıntı olursa ona göre başlatabiliriz.. Hakem kadrosu konusunda merak etmeyin eni iyilerini bulacağız, etkinlik organizatörü olarak hakemlik yapma yetkimi kendimden alıyorum, ve aynı zamanda "Yardımcı-Asistan Hakem" sistemi devam edecektir. Ve "Guid" sistemini bu yıl "NWL" geldiği için bizlerde "Oyuncu Kaçakçılığı- İnvite" olmaması açısından önlemini alıp gerçekleştireceğiz, Fakat öncesinde herkesin NSKL katılmasını ve gözlemlerimizi ona göre yapıp, başlatacağız hayırlısıyla..

İyi eğlenceler.

NWL-TR'nin tekrardan planlanması gayet iyi olur. Alaylar arasında gene kısa bir rekabet başlar. Fakat Invite olayı abartılmamalı. Geçen sefer ki NWL-TR'de neredeyse çoğu klan Invite getirmişti. Ayrıca düzenli hakemlerin olması da güzel olur. Katılan tüm alaylara başarılarımı dilerim.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom