nvidia geforce 1050 ekran kartında oyunu oynayamıyorum

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar başlık da belirttiğim gibi nvidia geforce 1050 ekran kartını aldım fakat oyun hem geç geliyor hemde fps de bir sıkıntı var.

Eski ekran kartım çok kötü olmasına rağmen onda oynayabiliyorum lütfen  bu konudan anlayan biri yardım ederse sevinirim...

Diğer oyunları rahat bir şekilde oynayabiliyorum.

son çıkan driverlarını yükledin mi?
virüs taraması yap
arka planda çalışan gereksiz uygulamaları kapat

bunlar hep fps i etkileyen şeyler

he bide hdd yi tara (badsector) hdd de sıkıntı olabilir

Ekran kartını alırken pc ile uyumuna baktın mı bazen anakartla uyumsuz olabiliyor başıma gelmişliği var ama eski ve yeni ekran kartının driverlerini silin internetten yeni ekran kartınızın driverini kurun

fbeee said:
Ekran kartını alırken pc ile uyumuna baktın mı bazen anakartla uyumsuz olabiliyor başıma gelmişliği var ama eski ve yeni ekran kartının driverlerini silin internetten yeni ekran kartınızın driverini kurun
Dostum sadece warbandda oluyor bu.

kickboxer_18 said:
son çıkan driverlarını yükledin mi?
virüs taraması yap
arka planda çalışan gereksiz uygulamaları kapat

bunlar hep fps i etkileyen şeyler

he bide hdd yi tara (badsector) hdd de sıkıntı olabilir
arka planda sadece ts3 ile steam açık oluyor

Oyun benimde 8 senelik bilgisayarda yüksek ayarlarda sorunsuz bir şekilde çalışırken yeni bilgisayarımda benzer problemler çıkartıyor karşıma. Yeni nesil bilgisayarlarda eski oyunlar bu tarz sıkıntılar yaşatabiliyor, normaldir. Driverla, virüsle, arka planda çalışan programlarla vs. hiçbir alakası yok. Yapacak bir şey yok, Bannerlord çıktığında onu rahat rahat oynayacağına eminim o ekran kartıyla.

M.BARIS said:
Oyun benimde 8 senelik bilgisayarda yüksek ayarlarda sorunsuz bir şekilde çalışırken yeni bilgisayarımda benzer problemler çıkartıyor karşıma. Yeni nesil bilgisayarlarda eski oyunlar bu tarz sıkıntılar yaşatabiliyor, normaldir. Driverla, virüsle, arka planda çalışan programlarla vs. hiçbir alakası yok. Yapacak bir şey yok, Bannerlord çıktığında onu rahat rahat oynayacağına eminim o ekran kartıyla.
Hayda  :cry:

Oyuna girerken launcherda ayarlar kısmından saniyedeki maksimum kare sayısını istediğin bir değere kitle sonra oyuna girmeyi dene.

Kardeşi ben de 1050 ti kullanıyorum. Warband eski bir oyun olduğu için güçlü ekran karlarına pek uyum sağlayamıyor sıkıntı yapma oynamaya devam et sadece.

Back
Top Bottom