Need More Info Nusun kurtarın

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
e1.5.0
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Evet, mod kullandım.

kayipsehrin

Recruit
aile üyelerini evlendirmek çok zor mesela nusunu evlendirmek için kız bulamadadik .. kimi düşünüyorsun dediğinde nusunu seçiyorum erkek olan klan lider eş arıyordum diyor ... şu konuya bir el atın kısa zamanda harcyacaklar bizim nusun u .. mesela kimi düşünüyorsundan önce kime teklif ediyorsun seçeneği gelse iyi olur yada klan Üyeleri random evlilik yapsın onada razıyım gitsinler kendi klanlarini kursunlar mesela .... yada klan yoldaslariyla everebilelim bunlari bir çözüm yolu varsa lütfen dönüş yapınız Ekleme olarak birde maksimum birlik sayısı 4 ten fazla olsa iyi olur yada klan üyelerinin sayısıyla doğru orantılı olarak artması klan ünün e bağlı olmasından daha mantıklı geldi bana oyuna başlarken birkaç yerleşim aldığımızda hepsine tek ekip yetisemiyor

Last edited:
Merhabalar, geç geri dönüş için özür dileriz. Bu sorun oyunun güncel versiyonunda da devam ediyor mu acaba? Eğer sorun devam ediyorsa lütfen bize bildirin.

Merhabalar, geç geri dönüş için özür dileriz. Bu sorun oyunun güncel versiyonunda da devam ediyor mu acaba? Eğer sorun devam ediyorsa lütfen bize bildirin.
hala devam ediyor yada ben yapamıyorum işlem aşamaları hakkında bilgi verirmisiniz... kızı olan klan liderine söylediğimde bana kiminle nusun u evlendirmek istiyorsun diye bir şey söylemiyor sadece şunun için eş arıyoruz diyor.. gidip onunla konuşmalısınız diyor gidip konuştuğumda evlilikle alakalı bir seçenek çıkmıyor kısacası kendim için değil klan üyelerin evliliğini yapamıyoruz yada ben yapamıyorum

Merhabalar, kendi karakterinizi evlendirebilirsiniz ama kardeş/klan üyesi gibi diğer NPC'leri evlendirme özelliği bu aşamada oyuna eklenmedi. Diğer özellikler gibi bunun da oyuna eklenmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Back
Top Bottom