Npc lerin tipleri bozuldu

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar merhaba hayatımda ilk defa bir foruma yazıyorum eğer hata yapmışsam şimdiden beni affedin. Bannerlorda bi kaç mod yükledim (noble noble ve Full body sliders) modlardan dolayı oyun hata veriyodu bende sildim. yeni save açıp evlenmek için kız arayışına girdiğimde fark ettim karakterlerin yüzlerinin değiştiğini. yeni save açtım oyunu sildim yükledim fakat bir değişiklik olmadı. önceki oynadığım savelere girdiğimde karakterler normal halinde ama yeni save açtığımda yüzleri değişiyo.
lütfen yardım edin

1. Download FBS_Underwear/FBS_NoUnderwear
2. Backup your skins.xml and native_strings.xml files (located in SteamLibrary\steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Modules\Native\ModuleData)
3. Replace both files with the new ones.
4. DONE!
Full Body Sliders modu native module'unun içindeki dosyaları değiştiriyor. Bunu kontrol edin diyeceğim ama oyunu silip yüklemiş olduktan sonra modun dosyaları native module'unun içinde nasıl kalabilir bilemiyorum.

1. Download FBS_Underwear/FBS_NoUnderwear
2. Backup your skins.xml and native_strings.xml files (located in SteamLibrary\steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Modules\Native\ModuleData)
3. Replace both files with the new ones.
4. DONE!
Full Body Sliders modu native module'unun içindeki dosyaları değiştiriyor. Bunu kontrol edin diyeceğim ama oyunu silip yüklemiş olduktan sonra modun dosyaları native module'unun içinde nasıl kalabilir bilemiyorum.
o dosyaları silip steame oyun bütünlüğünü doğrulat dedim hatta arkadaşımdan o dosyaları alıp kendiminkiyle değiştim ama hiç bir işe yaramadı. işin garip kısmı önceki iki savemde değişiklik olmaması

Back
Top Bottom