Notebook Çekilişi [Intel Gaming Access 7.20 Yarışması]

Users who are viewing this thread

"
Bir adet Monster Tulpar T5 V21.1 marka notebook bilgisayar ve bir adet Mount & Blade II: Bannerlord Oyun olmak üzere Yarışma sonucunda kazanılabilecek tek ödül vardır.

Yarışma 20.07.2020 tarihinde 12:00’de (ABD pasifik standart saati) açılır ve 31.08.2020 tarihinde 11:59’da (ABD pasifik standart saati) sona erer.

Kazanan, kapanış tarihi itibariyle 7 gün içinde otomatik sayı çekiliş makinesinde katılmaya hak kazanan tüm yarışmacılar arasından kura ile belirlenecektir.

Kazanan, ödülün kazanılması itibariyle 14 gün içerisinde e-posta ile bilgilendirilecek ve kazanandan Intel’e bilgilerini (telefon numarası, e-posta adresi, posta adresi) iletmesi ve talep edilmesi halinde, 2. Maddeye göre yarışmaya katılmaya uygunluğuna ilişkin kanıt (yaş, Türkiye’de ikamet edip etmediği, kazananın veya birinci dereceden akrabalarının Yarışmayı düzenleyen veya Hibbert Group’un bir çalışanı olmadığı) sunması istenecektir. Intel’e 7 gün içinde gerekli tüm bilgilerin yer aldığı bir cevap ulaşmaz ise (talep edilmesi halinde, yarışmaya katılmaya uygunluğa ilişkin kanıt dâhil) Intel, ödülü başka yedek katılımcıya verme hakkını saklı tutar. Ödül, bu bölümde belirtilen bilgilerin alınması itibariyle 30 gün içinde kazanana gönderilecektir. Ödül, kazananın sadece Türkiye’deki adresine gönderilebilir.

Bu Yarışma çeşitli sosyal medya siteleri, sosyal haberleşme siteleri ve e-posta yazışmaları ile duyurulacaktır ancak tek bir ödül havuzu bulunmamaktadır.

Herhangi bir vergi borcunun doğması durumunda, kendi Hükümetinin ilgili vergi dairesini bilgilendirmek kazananın sorumluluğunda olacaktır. Intel Corporation ve iştirakleri, vergiler veya bu Yarışmada kazanılan ödüllerle bağlantılı olarak yapılacak diğer masraflara ilişkin hiçbir sorumluluk veya yükümlülük taşımayacaktır.

Kazanan, Yarışma ile ilgili makul tüm tanıtımlarda yer almayı ve tümüyle iş birliği yapmayı ve isminin, fotoğrafının ve yorumlarının herhangi bir ücret veya imtiyaz ücreti almaya hak kazanmaksızın, (10. paragraf uyarınca) Yarışmayı Düzenleyen tarafından söz konusu tanıtım kapsamında kullanılmasını kabul eder.
Kazanan, [email protected] e-posta göndererek herhangi bir tanıtım faaliyetinde yer almaktan veya Yarışmayı Düzenleyenler tarafından isminin, fotoğrafının ve yorumunun kullanılmasından vazgeçebilir.

Bu yarışma sürecinde sağlanan kişisel veriler, işbu Hüküm ve Koşullar ile Intel’in bu yarışma süreci ile ilgili özel olarak hazırladığı Gizlilik Politikası’na (“Yarışma Kapsamında Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni”) uygun olarak işlenecektir https://www.intel.com/content/www/us/en/privacy/intel-privacy-notice.html

Yarışmayı Düzenleyen, [email protected] adresine e-posta adresine gönderilecek yazılı talebin alınması üzerine, Yarışmanın kapanış tarihi (31 Ekim 2020) itibariyle üç (3) ay içinde kazananın soyadını ve bulunduğu ülkeyi (veya ilçeyi) açıklayacaktır.

Yarışmaya katılanlar
, Yarışma Kapsamında Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni’nde belirtilen hakları saklı kalmak kaydıyla, herhangi bir tarihte (katılım tarihi veya öncesi dâhil) [email protected] adresine e-posta göndererek kişisel bilgilerinin tamamını veya bir kısmının 10.2. paragraf uyarınca paylaşılmasına itiraz edebilirler. Ancak, Yarışmayı Düzenleyen ilgili yetkili makamlarca talep edilmesi halinde 10.2. paragraf belirtilen bilgileri yetkili makamlara sağlayacaktır.

Yarışmayı Düzenleyenin, Yarışmaya ilişkin her konudaki kararı nihai ve yasal açıdan bağlayıcı olarak ve bu hususta hiçbir yazışmada bulunulmayacaktır.

Katılım süreci veya verilen talimatları herhangi bir yöntemle dolanmaya teşebbüs eden veya dolanan herhangi bir katılımcı diskalifiye edilecek ve kazanılacak her türlü ödül geçersiz sayılacaktır.

Girdiğiniz bu bilgiler ile aynı zamanda Intel Gaming Access Programı’na da ücretsiz olarak üyeliğinizin gerçekleşeceğini kabul etmektesiniz.

https://game.intel.com/

Yarışmaya katılırken kullanılan bilgisayarın, cihazın ve/veya İnternet bağlantısının yarışmacıya ait olmaması veya ücretinin yarışmacı tarafından ödenmemesi durumunda, yarışmacıya mal sahibinin iznini alması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

"

Detaylı Bilgi(Hüküm ve Koşullar vs):

Yarışma Taleworlds Panosunda:

Notebook:

-Yarışmaya katılım ekranında buradaki bazı önemli bilgiler yok.
-Muhtemelen olmaz ve de dolaysıyla vergilenmez ama olur da yurtdışından gelirse bu notebook için 5000 lira civarı vergi istenebilir. Ve yanılmıyorsam metinde notebook devredilemez ya da satılamaz deniyor.

-Bu detay bilgiler ya iyi çevrilmemiş ya da sinsice hazırlanmış, ifadeler yeterince açık ve net değil. Yine de ayrıntılara takılmadan beleş notebook için katılım sağlanabilir. :iamamoron:

Katıldıktan sonra okuyan ben, keyifli okumalar dilerim.

Yok meşakkatli bir iş. okuduğumdan anladığım kadarıyla vergiydi şuydu buydu, reklamını yapıcaklardı vs. uğraştırcaklar. eğlenmek için katılmak istiyorsan katıl bence. bizden birisine çıksın diye katıldım. :lol: çıksa verirdim birisine heralde. ama o da yasakmış.

Ve yanılmıyorsam metinde notebook devredilemez ya da satılamaz deniyor.
"Ödül değiştirilemez, devredilemez ve paraya veya başka bir ödüle çevrilemez"
ben tulparı para olarak alayım ya da ben kazandım ama vergiyi ödeyemem şu arkadaşa devredin diyemiyorsun. Teslim alabiliyorsan alırsın, alamazsan yedek talihliler alır şeklinde bu olay.

Ürünün fiyatı 13.899₺ %10 sabit vergisi var yani, 1389,9₺ vergi ödemek gerekebilir.

Yani magnumdan 500.000 liralık porşe kazanırsanız da 50.000 lira vergisini ödüyorsunuz farkmaz.
peki anasayfada görünür link olmaması?

farklı ülkeleri için farklı hediyeler varmış btw, ingiltere için £1,600.00 değerinde hp omen veriliyor.

Back
Top Bottom