Nords are Coming Back...

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Kenpachi said:
Yalniz herifler sancaga Minnesota Vikings'in logoyu koymuslar. Neyse basarilar.
Amerikan Futbolu ilgi alanıma girmediği için takımlarını bilmiyorum, doğrusu sancağıda ben yapmadım ama öyle bi durum varsa adamlara ihbarda bulunursun, dava açalarsa tamam düzeltiriz ama bir şey demezlerse sıkıntı yok.

Ayrıca dışarıdan burası ne olarak görünüyor bilemiyorum ama burası tanışma kaynaşma,konuyla alakasız yorumlar atma ve tartışma ortamı değil.Buraya sayfa açmamın tek nedeni insanların böyle bir klan kurulduğunu bilmesi, sancak, konu güzelliği vb. şeyler umurumda bile değil.Başarılar diliyorsanız tamam nezaket amacı teşekkür ederiz ama saçma sapan yorumlar atacaksanız hiç yorum bile yazmaya yeltenmeyin.

Ayrıca bi şikayetin varsa adam gibi bi hitapla özelden söylersin hallederiz.Ben seni ne tanıyorum nede biliyorum, o yüzden adam gibi bi hitapla yazarsan yazılarını birbirimizi kırmamış oluruz.

Başarılar :smile: Bir de küçük bir tavsiye forumda yazılan öneri,eleştri vb. yorumlara açık olmanız gerekir. Çünkü bir forumda herkes size başarılar diyecek değil. Bu kadar görüş farklılıkları bulunan yerde bu mümkün değil zaten. :smile:

Beni yanlış anlamışsın, klandaki oyuncuya karşı bi şikayetin olur söylersin ama özelden güzel bi üslupla bizde gereğini yaparız.Ama buraya gelip saçma sapan, ay başka kişilerin logosuyla sancak yapmışlar, ay şöyle, ay böyle yazacaksanız hiç yazmayın, zaten öyle şeyler spama giriyor.Ben şikayet etmesinden şikayetçi olamam, herkesin bi sorunu vardır söyler ama "Lan herifler gitmiş bilmem ne takımının logosunu çalmış" gibi şikayet belirtmeyen sadece kendi düşüncesini taşıyan cümleler kurma yeri değil burası.

vxphf.jpg

Yaşar bence daha fazla yazma bu yeter bence :grin: Eline yazık

Nords 15 - 1 The Punisher

İlk resmi maçımızı yaptık, The Punisher'li arkadaşları tebrik ederim güzel maçtı.

Sayfa günceldir...

Dün akşam saatlerinde gruplar belli oldu.B grubunda mücadele edeceğiz.Rakiplerimiz şu şekilde:
Aquilae Calradiae
Druzhina
Irish Rebels
Schwertbrüderorden
Warriors of Quiperland
Westward
Wolfpack

Maçları cumartesi günlerine ayarlamaya özen göstereceğim, bu yüzde cumartesi günleri herkesin açık olmasını istiyorum, gelemeyecek olanlar bana yada assia'ya mazeretini bldirsin.

Takımımız ise şu şekilde:
Alex - 694968
Assia - 387759
Breelander - 223993
Fakejugslover - 19627
Goliath - 689180
GordiosS - 1204895
Hades - 91245
ImNotAlone - 62941
Kro - 224377
Lady_Galadriel - 698198
Leodern - 1042261
Medium - 1563642
Pessimist - 87188
Serkan - 705102
Sir_Night - 36415
Slyfeer - 658997
Tauriel - 1044199
UareNOBele - 684923
Wiper - 510258

İsmi olmayan arkadaşlar en yakın zamanda benile irtibata geçsin..

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom