[NoH]-Nord Heroes [Klana alım vardır][Güncellendi,bakmanızı tavsiye ederim]

Users who are viewing this thread

Klanımızda,aktiflik,saygı,ahlak,antremanlara zamanında katılmak sizi ön plana çıkarır.Klanımız TurkishMAN tarafından kurulmuştur.Klana alım başvuru yolu ile yapılmaktadır.İster güçsüz olun,yeni başlamış olun,aktifseniz aramızda sizede yer var
demektir.

16a3ymh.jpg
sword_big.png
[NoH]Leader_TurkishMAN
[NoH]Guard_BlackDead
[NoH]Hunter_Atabora
[NoH]Equestrian_KoSToK

0303eb4822d4.jpg
sword_big.png
[NoH]Marshall_AyberKhan
[NoH]Marksman_TamBirPro
[NoH]Cavalry_GreyWorm

sword_big.png

sword_big.png
Footman
Piyadelikte acemi,daha yolun başlarında olan klan üyesi.

sword_big.png
Soldier
Savaşta ve antremanlarda piyadelikte nasıl olduğunu bütün klan oyuncularına bildirmiş,tecrübeli savaşçı.

sword_big.png
Berserker
Gerek klan savaşlarında,gerekse normal serverlerde oynarken,karşısında en az 3 4 askerin yıkıldığı,uzman savaşçı.

bow_big.png

bow_big.png
Hunter
Nişan almada acemi olup,bloklamadan pek anlamayan,acemi okçu.

bow_big.png
Marksman
Savaşta ve antremanda keskin nişanı ve iyi bloğu ile tanınmış,tecrübeli okçu.

bow_big.png
Kuşuçurmaz
Kim karşısına çıkmak isterki?Amansızca yaptıgı savunması ve eline aldığı okların çoğunluğunu düşmana isabet ettirmesi,onu bu ünvana layık hale getiriyor.

heavy_big.png

heavy_big.png
Cavalry
Acemi süvari,süvaride kendini daha kanıtlayamamış,yeni yetme.

heavy_big.png
Equestrian
Savaşta tecrübesini düşmana ve klanına kanıtlamış,tecrübeli süvari.

heavy_big.png
Paladin
Düşmanlarını karınca gibi ezip,mızrağını kana bulayan,uzman süvari.

• Neden biz?Veya neden sizi seçelim?
  • Hangi mevkii oynuyorsunuz?
  • Yaşınız kaç?
  • Size nerden ulaşabiliriz?
  • Mikrofonunuz varmı?
Başvurularınızı ÖM'den (özel mesajdan) iletin.
Bir üyemiz size küfür mü etti,hakaret mi etti yada onurunuzu incitecek bir şey mi yaptı?Kanıtı ile birlikte şikayetinizi özel mesaj yolu ile Taleworlds=Baltaci hesabıma yollayın.O üye ilk uyarılacak (tabi hafif bir şeyse),2. yapışında klandan atılacaktır.
Eğer sunuculardan birine gelip 'Senin adamın bana fena hakaretler etti,disiplinsiz lider'diyip,hakaretler sayarsanız,yollasanızda kabul etmem.

[size=18pt]Nord Heroes 3-13 SGaming (Sultan Gaming)
Steam:unbreakablegame Skype:unbreakablesteel Taleworlds:Baltaci Bu hesaplardan bana ulaşabilirsiniz.

Gerçekten bu klanda emek var ben yeni olmama rağmen beni eğitiyorlar daha iyi seviyelere gelmem için uğraşıyorlar gerçekten klanın hakkını vermemiz lazım  :cool:

Sevgili klan üyeleri,uzun süre pasiflik ilan etmesek de pasif kaldık,bu tarihten sonra antremanlar eksiksiz devam edecektir.İyi oyunlar.Klanımızda sizde bulunmak istiyorsanız : unbreakablegame

Back
Top Bottom