Nightcore Fanları buluşma noktası.

Users who are viewing this thread

Merhaba, forumda nightcore dinleyenlerin sayısı azımsanacak bir sayı değil. Eh, ben de düşündüm, taşındım ve böyle bir konunun gerekli olduğunu düşündüm.

Bu nedenle bir nightcore hayranı olarak bu konuyu açmakta karar kıldım. Öncelikle, kural olmadan platform olmaz; [list type=decimal]
[*]Küfür yasak, argo yasak.

[*]Video/müzik atabilirsiniz.

[*]Konu ile alakalı sohbet edebilirsiniz.[/list]

Ve aklınıza gelebilecek makul her şey.

"Kısaca açıklamak gerekirse bir müzik türüdür.

Nasıl ortaya çıkmıştır?

Thomas S. Nilsen ve Steffen Ojala Søderholm şarkının ritminin ve yüksekliğinin değiştirilmesiyle daha bir dinlenesi olduğunu keşfeder ve Nightcore doğar.

Adının Nightcore olmasının sebebi ise "The Core of The Night" olarak açıklanır. Yani gece boyunca dans edebileceğiniz şarkılar...

YouTube'da yığınla Nightcore videosu görebilirsiniz. Ne de olsa bir şarkıya Nightcore atmak oldukça basit bir işlem. Bu videolarda genellikle bir anime kızımız ve audio wave'imiz olur.
"

Çok beğendiğim bir müzik atarak başlıyorum.

TiagS
Sewerus
Noob Saibot
LostGearOne
Apox

samurayahmet

Rütbe sistemi getirmeyi düşünüyorum. Fikirlerinizi yazabilirsiniz.

Nasıl ortaya çıkmıştır?

Thomas S. Nilsen ve Steffen Ojala Søderholm şarkının ritminin ve yüksekliğinin değiştirilmesiyle daha bir dinlenesi olduğunu keşfeder ve Nightcore doğar.

Adının Nightcore olmasının sebebi ise "The Core of The Night" olarak açıklanır. Yani gece boyunca dans edebileceğiniz şarkılar...

YouTube'da yığınla Nightcore videosu görebilirsiniz. Ne de olsa bir şarkıya Nightcore atmak oldukça basit bir işlem. Bu videolarda genellikle bir anime kızımız ve audio wave'imiz olur.
"
Konu güncellenmişdir.

Findecáno Amandil said:
Keşke nightcore'nin ne olduğundan da bahsetseniz.

Tiags Luvianne said:

Nasıl ortaya çıkmıştır?

"

Nedense konu ilk açıldığında özellikle arayıp görememiştim. Şimdi konunun ilgi gördüğünü görünce bundan bahsedeyim dedim sanırım arada eklenmiş. Kusura bakmayın.

Neden nightcore bana garip geliyor? Çok garip lan. Öyle böyle değil harbi garip.

Back
Top Bottom