nerde bu kargı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
SniperTR said:
Doğru gereksiz bi konu.Bütün şehirleri gez bulurusun.

Sniper kardeşim sen hiç TrollGame oynadınmı seninle aynı isim vardıda ??

Dostum ben çoğunlukla kargıları Tulga ve Ahmerrad'da buluyordum istersen oralara bir göz at.

pagedown789456123 said:
kral sen kolaymı buluyon ? ben bile zor buluyorum hep kılıç var kalkan var kargı yok cida filanda var
Hayır,beklemeyi biliyorum.2 dakika bekleyip,konu açmıyorum.Faust de bi' daha bana.

Kral Faust said:
Ota boka konu açmasanız?1-2 hafta bekle gelir.Her şehirde bulunur,yalnızca bekle.
Ayıp ama... Krala... Ah pardon Faust diyecektim. Zira:
Kral Faust said:
Faust de bi' daha bana.

Herneyse, Faust'a sormadan nasıl konu açarsın? Kendine gel, haddini bil. Kargı gelmiyorsa gelmiyor. Kafana takılan bir konuda, büyüklerinden izin almadan nasıl ota b(sansür)ka konu açarsın? Bilmiyor musun ki, adam paşanın oğlu? Hadsiz...

Bu arada, Faust G(Sansür)te'nin bir eseriydi değil mi? Yanılmıyorsam.

Grigor said:
Kral Faust said:
Ota boka konu açmasanız?1-2 hafta bekle gelir.Her şehirde bulunur,yalnızca bekle.
Kral Faust said:
Faust de bi' daha bana.

Herneyse, Faust'a sormadan nasıl konu açarsın? Kendine gel, haddini bil. Kargı gelmiyorsa gelmiyor. Kafana takılan bir konuda, büyüklerinden izin almadan nasıl ota b(sansür)ka konu açarsın? Bilmiyor musun ki, adam paşanın oğlu? Hadsiz...

Şimdi bu salakça mesajı yazdın,iyi halt ettin afferin.Uyarını hiçe saydın ona da bi' afferin.Yardım edeceksen yaz,espiri yapıp laf koyma umuduyla yazı yazma diyorum sana ben.Git bahçeden akıl topla gel.Kafamı kızdırma.

Sıklıkla bulunan herhangi bir yer yok.Kervanların geldiği zaman yeni eşyalar da gelmiş olur.

Kral Faust said:
Grigor said:
Kral Faust said:
Kral Faust said:
Faust de bi' daha bana.

Şimdi bu salakça mesajı yazdın,iyi halt ettin afferin.Uyarını hiçe saydın ona da bi' afferin.Yardım edeceksen yaz,espiri yapıp laf koyma umuduyla yazı yazma diyorum sana ben.Git bahçeden akıl topla gel.Kafamı kızdırma.
Bahçeden akıl topla? Yazık...
Forum yöneticilerine saygım var. Hiç, "saygım sonsuz" gibi riyakar geyiklere girmeyeceğim. Fakat saygım var. Uyarımı da haklı sebeplerle verdiler. İyiki de verdiler. Sonuçta, forumun da bir düzeni var. Tamam, biraz da gerçekler: Şimdiye kadar çok ban yedim. Senin gibi kendini bir halt sanıp; buraya merak ettiği şeyler hakkında konu açanlara denetim amirliği yapmaya kalkan şımarığın tekini bulmuşum, takılmadan geçer miyim hiç? Gerekirse ben yine ban yerim, sorun değil. Yoksa, bana da "ota b(Sansür)ka ban yeme" mi dersin?
Kargının çıkmaması bir glitch olabilir. Bug yani? Ve beklemek dışında bir çözümü olabilir. Bende de çizme ve eldiven çıkmıyordu. Aylarca bekledim ve çıkmadı. İyi ki o zaman konu açmamışım. Mazallah, paşanın sol şeyini(korumasını) kızdırmış olacakmışım yapsaydım. Ota b(Sansür)ka konu açma anlayışını s(eveyim) ben senin.
Bak beni tartışma içine çektin allahın trolü. Bildiriyorum seni.
Faust G(Sansür)te'nin eseri miydi yahu? Sormuştum değil mi? Eğer öyleyse, ismini güzel bulmuşsun. Hele başındaki "kral", hoş bir eklenti olmuş Tebrikler.
Kafamı bozma demişsin. Ne haddime efendim? Ota b(Sansür)ka kafa bozmak, siz buradayken kimin haddine?

Tamam, hepsi bu kadar. Şimdi dağılın

Edit: Durun durun, bu kadar değil. Bir de şu var: Laf koyma umudu demişsin. Böyle birşey yok. Ben eğer haklıysam, o umudumu gerçeğe dönüştürürüm. Eğer haksızsam, tek kelime bile etmem. Sen çok kaşınmışsın, ne yapayım. Bir daha yap, bir daha laf koyarım. Uyarıya takılıp kafanı da yorma; espri yüzünden uyarı almıştım, kendini bir şey sananlara gereken cevabı vermekten değil. En azından uyarıyı dikkate almışım, değil mi ama?

Tamam, bu kez cidden bu kadardı. Dağılın.

Grigor said:
Kral Faust said:
Grigor said:
Kral Faust said:
Kral Faust said:
Faust de bi' daha bana.

Bahçeden akıl topla? Yazık...
Forum yöneticilerine saygım var. Hiç, "saygım sonsuz" gibi riyakar geyiklere girmeyeceğim. Fakat saygım var. Uyarımı da haklı sebeplerle verdiler. İyiki de verdiler. Sonuçta, forumun da bir düzeni var. Tamam, biraz da gerçekler: Şimdiye kadar çok ban yedim. Senin gibi kendini bir halt sanıp; buraya merak ettiği şeyler hakkında konu açanlara denetim amirliği yapmaya kalkan şımarığın tekini bulmuşum, takılmadan geçer miyim hiç? Gerekirse ben yine ban yerim, sorun değil. Yoksa, bana da "ota b(Sansür)ka ban yeme" mi dersin?
Kargının çıkmaması bir glitch olabilir. Bug yani? Ve beklemek dışında bir çözümü olabilir. Bende de çizme ve eldiven çıkmıyordu. Aylarca bekledim ve çıkmadı. İyi ki o zaman konu açmamışım. Mazallah, paşanın sol şeyini(korumasını) kızdırmış olacakmışım yapsaydım. Ota b(Sansür)ka konu açma anlayışını s(eveyim) ben senin.
Bak beni tartışma içine çektin allahın trolü. Bildiriyorum seni.
Faust G(Sansür)te'nin eseri miydi yahu? Sormuştum değil mi? Eğer öyleyse, ismini güzel bulmuşsun. Hele başındaki "kral", hoş bir eklenti olmuş Tebrikler.
Kafamı bozma demişsin. Ne haddime efendim? Ota b(Sansür)ka kafa bozmak, siz buradayken kimin haddine?

Tamam, hepsi bu kadar. Şimdi dağılın

Edit: Durun durun, bu kadar değil. Bir de şu var: Laf koyma umudu demişsin. Böyle birşey yok. Ben eğer haklıysam, o umudumu gerçeğe dönüştürürüm. Eğer haksızsam, tek kelime bile etmem. Sen çok kaşınmışsın, ne yapayım. Bir daha yap, bir daha laf koyarım. Uyarıya takılıp kafanı da yorma; espri yüzünden uyarı almıştım, kendini bir şey sananlara gereken cevabı vermekten değil. En azından uyarıyı dikkate almışım, değil mi ama?

Tamam, bu kez cidden bu kadardı. Dağılın.

Ben zaten ilk olarak "Faust" isimli arkadaşı görünce yetkili zannetim.Bayaa ciddi bir arkadaş.Daha 13 yaşındayım ve küçüğüm.Faust bence benden daha büyük. Hem böyle kendini yetkili gibi görüyor Faust abim.Yani böyle forumda "Benden sorulur forum,forumda geyik yapmayın"afedersin ama Sana noluyo ???? Bazı yorumlarınada baktım "Geyik yok,ergen" ya Sana noluyo?? adam istediği gibi geyikte yapar ciddi de olur.Böyle konunun içini atlamış gibi oluyorum ama bilmem yani

Dynamic said:
Ben zaten ilk olarak "Faust" isimli arkadaşı görünce yetkili zannetim.Bayaa ciddi bir arkadaş.Daha 13 yaşındayım ve küçüğüm.Faust bence benden daha büyük. Hem böyle kendini yetkili gibi görüyor Faust abim.Yani böyle forumda "Benden sorulur forum,forumda geyik yapmayın"afedersin ama Sana noluyo ???? Bazı yorumlarınada baktım "Geyik yok,ergen" ya Sana noluyo?? adam istediği gibi geyikte yapar ciddi de olur.Böyle konunun içini atlamış gibi oluyorum ama bilmem yani
Konuya böyle atlama ama. Ota b(Sansür)ka konuya atlanır mı hiç? Ayıp.
Yaşı senden fazladır tabi. Fakat sanırım yaşın kendisine tek faydası, kıç büyütmek olmuş. Nerede büyüttüyse artık, kendini moderatör sanıyor. Gerçi, moderatörler uyarılarını genelde yerinde yaparlar. Bunun gibi yapmazlar.
Geyik yapmayalım, yapanları da uyaralım. Geyik için "Konu Dışı" adında bölüm vardı en son? Ama geyik yapmayan adama neden laf ediyorsun? Kargı çıkmadı diye konu açmak ota b(Sansür)ka konu açmak mı oluyor? Kendi konularını çok merak ediyorum. Ancak herhalde onları anlamaya kapasitemiz yetmez. Adam forumu ne sanıyorsa artık?
Yalnız, gerçekten konuya böyle atlanır mı yahu? Adam paşanın okey arkadaşı belli ki. Başına bela mı almak istiyorsun? Daha yaşın da genç, bak, kardeşim yaşındasın. Lütfen, büyüklere biraz saygı.
Bu arada, kesin beni banlarlar bu olay için. Beklentim bu yönde. Ama bunun gibiler, anca uyarı almakla kalır. Bu da, ayrıca acı bir durum.

Konuyla hiçbir alakası olmayan iletilere kızıyorum.
Ahaha adama bak. :lol: Aman ha bana takışırken ayağın takılmasın. Bir insanın adıyla dalga geçmek sen ve senin gibilere özgü bir şey.Bildir beni,umurumda değil. Kendimi bi' haltta sanmıyorum.Sanan varsa beyninde iltihaplanma olabilir.Laf koyduğunu düşünüyorsan beynin yerinde bulunmuyor demektir.Laf sokma havasıyla bayağı bi' zırvalamışsın,belli.Bende senin bana karşı takındığın tavrını s(eveyim).

Keşke sorsaymışsın botunu,eldivenini.Şapkamın kenarına cevap vermiş olurdum bende.Kendini bi' halt sananlara gereken cevabı verdiğini sanarken yemişsin o cezanı. Ota b(sansür)ka saçma sapan cevap verme (Anladığım kadarıyla bu kelime sana bi' dert etmiş.).Senin gibi forum kahramanları da yok değilmiş. Senin gibi artistlere,ezicilere herzaman vereceğim bir cevabım var,bunuda bahçeden topladığın akılların birine yaz.Daha da uzatmıyorum,problemlerin varsa Ö.M at bana.Böylece saygının olduğu yöneticilere var olan saygını göstermiş olursun. Suç bende,veletlerle kavga ediyorum.

Bana adam gibi yaz.Klavye delikanlısı seni.

Kral Faust said:
Konuyla hiçbir alakası olmayan iletilere kızıyorum.
Ahaha adama bak. :lol: Aman ha bana takışırken ayağın takılmasın. Bir insanın adıyla dalga geçmek sen ve senin gibilere özgü bir şey.Bildir beni,umurumda değil. Kendimi bi' haltta sanmıyorum.Sanan varsa beyninde iltihaplanma olabilir.Laf koyduğunu düşünüyorsan beynin yerinde bulunmuyor demektir.Laf sokma havasıyla bayağı bi' zırvalamışsın,belli.Bende senin bana karşı takındığın tavrını s(eveyim).

Keşke sorsaymışsın botunu,eldivenini.Şapkamın kenarına cevap vermiş olurdum bende.Kendini bi' halt sananlara gereken cevabı verdiğini sanarken yemişsin o cezanı. Ota b(sansür)ka saçma sapan cevap verme (Anladığım kadarıyla bu kelime sana bi' dert etmiş.).Senin gibi forum kahramanları da yok değilmiş. Senin gibi artistlere,ezicilere herzaman vereceğim bir cevabım var,bunuda bahçeden topladığın akılların birine yaz.Daha da uzatmıyorum,problemlerin varsa Ö.M at bana.Böylece saygının olduğu yöneticilere var olan saygını göstermiş olursun. Suç bende,veletlerle kavga ediyorum.

Bana adam gibi yaz.Klavye delikanlısı seni.

Şimdi de adamlık öğretiyor. Oh, ne güzel. :grin:
Konuyla alakası olmayan iletilere kızıp, ota b(Sansür)ka konu açmayın mı diyorsun?
Delikanlılık da öğretiyor. Evet, klavye delikanlısı diyebilirsin. Kabulümdür. Ama ben en azından klavye başından hak edenlere laf ederim. Senin gibi; doğru dürüst konusunu açıp soru soran adama değil. Ayrıca, forumda her tartışana klavye delikanlısı diyeceksen, forumda ne işin var? Her şey, her zaman süt liman gitmez.
Ben ne eziciyim ne de artist. Hiçbir zaman da olmadım. Ama, artist olsan yakışırdı diyen var, o ayrı.
Sana ö.m den mesaj atmam. Önce o düzeye yükselmen lazım zira.

Of, sıkıldım yahu. Gidip birşeyler içeceğim. Bir daha da bu konuya dönmüyorum. Şimdiye kadar yazılanlara cevap olarak bunları veriyorsan, sen zaten benim dengim değilsin. Benden de sana cevap yok. Hadi sen bahçene in de bahsettiğin akıllar olmuşsa bi toplayıver. 'Bahçeden akıl topla.' Ne demekse artık?

castigo05 said:
arkadaşlar kargıyı hangi şehirde bulabilirim
Şehirleri dolaşmalısın. Mutlaka bulursun bir yerde.
Kral Faust said:
Konu belirleme kıstası sana ait değil, tavırlarını düzelt.

@Grigor abuk subuk tartışmalar yapma. Baltalamayın insanların konusunu.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom