Jome
Ja, ik zie niet in hoe dat een metafoor is hoor. Sorry, ik zeg vaak domme dingen maar ik denk dat ik nu niet de enigste ben die vind dat hij lult.
freak_oz 说:O Jezus, dit is weer een schaamte voor het Nederlandse volk.
1. Nederlands klinkt inderdaad gewoon kut, in muziek, in games en al helemaal uit jullie monden.
Verschilt, maar over het algemeen ben ik het met je eens.
2. Dit is echt de méest nutteloze discussie die ik óoit gezien heb.
Veel levenservaring heb je dan :O
3. Het is volkomen zinloos om te discussiëren over een mod in het Nederlands maken, ga eerst maar eens proberen sowieso een goede mod te maken.
Dus jij wilt zeggen dat niemand van ons goede mods heeft gemaakt? Of daartoe in staat is?
freak.
MaHuD
Voor mij is dat moment al voorbij zodra ik mijn proefwerk heb ingeleverd.freak_oz 说:Op een zeker moment in je leven weet je als het goed is wat een metafoor is.
Is dat als belediging bedoeld? Nou, ik ben blij dat ik jouw IQ niet heb! Vind jij jezelf maar lekker intellegent ofzo.freak_oz 说:Jullie hebben zojuist bewezen dat jullie het IQ van een PVV stemmer hebben.

Hoe schattig dat gij u ne grote meneer vindt die slimmer is dan iedereen hier, maar toch geen 10€ kunt opbrengen om Warband te kopen.freak_oz 说:Het is voor M&B. Ik ben niet van plan Warband te kopen, dus dat wordt hem sowieso niet. Maar ik denk dat ik de mod ga doorgeven aan iemand anders, dat diegene maar kijkt wat hij ermee doet. Ik heb bijna geen tijd meer ervoor.
freak.
btw. Captured Joe, wat schattig dat jij nog proefwerken maakt.![]()

AWdeV 说:Nederlands in spellen klinkt eigenlijk vaak wel knullig ja. Maar nog belangrijker, als je een mod in het Nederlands gaat maken dan weet je zeker dat je heel veel spelers misloopt.


Je bent tien en kan geen Engels, hoe ik dat weet? Nou, je zegt dat je beter Engels kan dan die persoon, maar je kan al minder goed Nederlands dan die persoon. Dus ik twijfel dan of je goed Engels kan.dion1195 说:ik lees hier allemaal kut commands niemand die wat leuks zegt of so wtf is dit. een forum is er toch om te helpen jullie zijn van een nederlandse mod naar nl taal in spel gegaan wtf is dat/
een forum is er om te helpen maar die engelse helpen veel beter dan een stel belgen en nederlanders
btw ik schaam me in dit forum om nller tezijn
en trouwens voor de gene die denken dat ik 10 ben geen engels kan of geen nl ik ben fking 14 en kan denk ik beter engels dan de gene die dit zeiden.
nederlands ik type te snel om op mijn spelling teletten