[NC 16] Yugoslavia

Users who are viewing this thread

Tako izgleda.
Mada ako nista valjda ce biti jos jedan nations cup u Warband.
Mada u momentu kad sam video main menu screen ja sam poludeo. Toliko mi se dopada da je to neverovatno. I weapon crafting, ajoj. Takodje mi se i vremenski period dopada, uvek sam zeleo da koljem pikte kao teska rimska konjica u ranom srednjem veku.
 
Poslednji mec je zakazan za Nedelju s pocetkom u 20 po nasem vremenu.

Najverovatnije necu moci da dodjem (opet...), ali sam siguran da ako udjete dobro u mec mozete do pobede!
 
To je to narode !
Ne znam da li ste svesni ali timovi poput nasih su se u proslosti uglavnom raspadali odmah posle prvog teskog poraza, zato mi je drago sto smo ostali na okupu i nastavili da igramo do kraja turnira !
Hvala svima koji su ucestvovali, drago mi je sto sam igrao sa vama ! :grin:
Nadam se da cemo se sresti u buducnosti (bicemo spremniji za Bannerlord valjda) :wink:
GG !
 
Steta sto je kraj, jos mi se igra sa vama!
No, sta je tu je.  Ne mogu nista bolje da smislim da napisem pa cu samo reci da se nadam da cu vas videti i ubuduce, sto nesumnjivo i hocu (jebem mu ga!). Steta sto je veoma mali broj igraca iz ovog naseg dela sveta cuo za Warband, a svi igraju propala sranja poput cod-a. Igracemo Bannelord zajedno, pa makar morao da opljackam banku da ga uzmem!
 
Iznenadilo me što ste ostali u timu sve do kraja, u mom prvom kupu poslije prvog meča skoro pola tima otišlo je. Svaka čast onima kojima Native nije bio najdraži modul a prisustvovali su puno puta, svi ovi rezultati su naša realnost, koliko smo se trudili. Nije mi nimalo žao što sam se priključio ove sezone, posebno mi je bilo drago što sam mogao pričati na maternjem jeziku i igrati sa ex-yu ljudima Warband, pravi raritet.

Od sutra u Warbandu bit ću neaktivan na duže vrijeme, vraćam se tek ako se desi nešto specijalno u Warbandu ili kada bude Bannerlorda.

Onima koji su se priključili klanovima nedavno, imat ćete jedan veliki turnir za klanove na proljeće, možda i drugi na jesen, moj savjet je da to iskusite, igrajte što više mečeva, ne mijenjajte klanove često i po pitanju ponašanja ne budite seronje radi svoje reputacije, barem na engleskome :p , ljubaznošću desit će vam se dobre stvari, naposljetku to je igra.

Jedan od glavnih razloga što sam se priključio je Bannerlord, da upoznam još ex-yu ljudi. Nadam se da ću biti u Bannerlordu, kako mi izgleda mislim da će biti jebena igretina i jako popularna, ako budem bio tamo, plan mi je inicirati stvaranje ex-yu klana u Bannerlordu, ideja je da bi taj tim sudjelovao na svakom turniru (za klanove, nc-e, slavenska liga), svakim turnirom bili bi uigraniji, imali bi vlastititi website, za organizatore/lidere ovakav tim bilo bi puno lakše raditi i puno manje potrebnog vremena za upoznavati se. Ovako to rade ostale repke koje su u vrhu, većina njihovih igrača igra zajedno u istim klanovima godinama, ne vidim zašto i mi ne bismo radili isto za Bannerlord.

Za kraj
 
Odlicna stvar, nadam se da cemo i u Bannerlordu biti prisutni(u malo vecem broju).
I kako Shoxi kaze, Native nije vecini nasih igraca bio prioritet a tako smo i prosli, ali svejedno bar smo se okupili i zabavili. Hvala na pozivu i vidimo se uskoro!
 
Hvala svima sto ste dolazili.
Manjak slobodnog vremena u vecernjim satima mi nije dao da budem bolji kapiten...
Ali sto se organizacije tice Shoxi i Iru nisu ni malo zakazali.
Naprotiv zapravo nasa stranica ovde je ubedljivo najpopularnija a i u mecevima mislim da smo se dobro zabavili u vecini slucajeva bilo da smo dobijali ili gubili:p
A organizacija na top nivou, jedino nas je steam zezao lol

Ako ste za mozda bi mogli da igramo meceve par puta mesecno. Bilo bi to protiv drugih klanova naravno.
 
Erminas said:
Hvala svima sto ste dolazili.
Manjak slobodnog vremena u vecernjim satima mi nije dao da budem bolji kapiten...
Ali sto se organizacije tice Shoxi i Iru nisu ni malo zakazali.
Naprotiv zapravo nasa stranica ovde je ubedljivo najpopularnija a i u mecevima mislim da smo se dobro zabavili u vecini slucajeva bilo da smo dobijali ili gubili:p
A organizacija na top nivou, jedino nas je steam zezao lol

Ako ste za mozda bi mogli da igramo meceve par puta mesecno. Bilo bi to protiv drugih klanova naravno.
Moze  :razz:
 
Back
Top Bottom