Nations Cup Balkanian countries' team thread

Should we form a clan?

  • Absolutely!

    Votes: 40 40.0%
  • NO! You will crush all the other clans!

    Votes: 12 12.0%
  • I don't care...

    Votes: 13 13.0%
  • No, that won't work out.

    Votes: 4 4.0%
  • Oh, please... a Balkan based clan? No way...

    Votes: 31 31.0%

  • Total voters
    100

Users who are viewing this thread

Lord Tryko

Grandmaster Knight
Match against PL on Saturday at 18:30
These dates are certain, please confirm if you will be able to participate so we could form a team.


Player class preferences:
1. Lord Tryko: no preference
2. Crazy_Archer: archer
3. Varadin: archer (can play as infantry)
4. Alkar: cavalry (can play as infantry)
5. Chaos_AD: infantry/archer (can play cav if needed)
6. Jur: cavalry
7. Locco: infantry
8. Gnjus: crossbowman
9. Erminas: cavalry
10.

List of players:
1. Lord Tryko
2. Varadin
3. Alkar
4. Erminas
5. Gnjus
6. Chaos_AD
7. Aljoo
8. Jur
9. Crazy_Archer
10. Locco
11. Fasader
(Tell me if I forgot anybody)


Link to our site:
http://warband-serbia.webs.com/

My e-mail address:
[email protected]
 
Dragonhelm said:
pazdrav ja želja primeniti ace jedan član nad određeni član sebian tim

...vragovi pakla nek me odnesu ako sam išta razumio.....  :smile:

free translation: ...ill be damned if i understood a word out of this.....  :smile:
 
Ne bih da budem bezobrazan ali ko je Dr..(  :oops: ne usudjujem se reci),Broj 3?
A sad ozbiljno,preporucujem da se brat Varadin-a prijavi na TW da bi ljudi iz Nations Cup-a videli da imamo jos jednog igraca a samim tim i dovoljan broj za ucestvovanje.Osim ako to nije misteriozni Br. 3 :smile:
 
Varadinov brat jeste br 3. Rekao mi je Varadin da ne koriste Maximus i Minimus pa nisam znao šta drugo da upišem... Tako mu je nick bio kad se prijavljivao u IG.

Edit:
Erminas said:
A sad ozbiljno,preporucujem da se brat Varadin-a prijavi na TW da bi ljudi iz Nations Cup-a videli da imamo jos jednog igraca a samim tim i dovoljan broj za ucestvovanje.Osim ako to nije misteriozni Br. 3 :smile:

I dalje nemamo dovoljno igrača, potrebno nam je 10 a mi imamo tek 7... Još tri igrača i spremni smo, a za sada ćemo da počnemo s treninzima i bez ta tri igrača pa oni nek se snađu.
 
Je li tim Balkanskih zemalja nas oficijalni naziv za NC? Posto sam video jednog igraca iz Hrvatske ali mi je bilo glupo da ga pitam da nam se pridruzi ranije.
 
Ništa još nije odlučeno oko naziva tima jer niko o tome nije dao predlog na sajtu. Kad date neke predloge odlučićemo koji je najbolji pa ćemo reći Arch3ru da promeni, mislim da neće biti problema.

Piše u prvom postu da je za sve Srbe i govorioce srpskog jezika. S obzirom da su srpski i hrvatski jezik gotovo isti, ne vidim nikakav razlog zašto ne bi i Hrvati bili primljeni u tim, kao ni Bosanci ni Crnogorci ili bilo koji drugi koji razumeju šta govorimo.
 
Naravno da se slazem sa tobom tryko, ja sam samo rekao da mi je ranije bilo glupo da ga pitam jer se tada tim zvao Srbija,a sad ako ga vidim naravno da cu ga pozvati da nam se pridruzi
 
Lord Tryko said:
Ništa još nije odlučeno oko naziva tima jer niko o tome nije dao predlog na sajtu. Kad date neke predloge odlučićemo koji je najbolji pa ćemo reći Arch3ru da promeni, mislim da neće biti problema.

Kingdom of SHS. :smile:
 
tukaj je slovenac, sam da ne basej da ni slovenaca naokoli da da    :oops:

edit:
Kingdom of SHS. :smile:
[/quote]

se strinjam  :mrgreen:
 
Izvinite braco Slovenci ali bez google translatora ja vas ne razumem dovoljno dobro

Sorry Slovenian brothers but without google translator i dont understand you very well
 
Ni ja... to bi znatno otežalo komunikaciju, a to nije dobro.

Me either... that is going to hit our communication significantly and that is not good,
 
Back
Top Bottom