Nations Cup 2012-Yugoslav Team

Users who are viewing this thread

Da,ljudi ipak je ovo samo igra.I kao sto neko rece (Dado mislim) najvaznije je da smo se skupili i lepo druzili :wink:
E da,i turnir jos nije gotov,imamo mec protiv Brazila(ne potcenjujem ih,jel sam igrao s dosta njihovih igraca i znam da su dobri,ali ipak mislim da to moramo dobiti)i onda u slucaju pobede mec protiv verovatno Francuza.
 
Gnjus said:
Nisi ti nikog ništa "obavijestio", ja pratim prije tebe i obavještavam kako na Skypeu tako i na nasem clan threadu i na TSu.  :wink:

Mhm, da da, vidim... lol    :twisted:

Gnjus said:
A te tvoje prijave odma prvi dan čim se meč ugovori su čista klasika, isto ko i u cRPG turnirima, prijaviš se a onda na kraju se ispostavi da ne možeš igrat

...e al baš ga sereš, uzmi si samo ovaj jebeni NC i pogledaj ko je uz Gazdu od Bandita jedini igral i opče bil aktivan na bilo koi način.
Da ne pričam sad o ostalim iventovima i tak, sjaši više s te spike Šprica sjebe Šprica njub i bla bla, to je bilo prije godinu i pol o Gnjusu jedan.

:cool:

Andronicus011 said:
Dajte, braćo, nemojte se svađati, ipak je ovo igra.

Jbga ja to znam al dobivam osječaj za filing da drugi bas i ne briju tak, no to sam samo ja.    :wink:
 
Braćo, samo da vas obavestim da ja neću biti tu od 5. pa do 14. aprila. To je verovatno vreme kada ćete vi imati meč protiv Rusa. Ništa onda, vidimo se na nekom drugom meču, srećno u predstojećem meču protiv Rusije i želim vam da ih razbijete. :wink:
 
Andronicus011 said:
Braćo, samo da vas obavestim da ja neću biti tu od 5. pa do 14. aprila. To je verovatno vreme kada ćete vi imati meč protiv Rusa. Ništa onda, vidimo se na nekom drugom meču, srećno u predstojećem meču protiv Rusije i želim vam da ih razbijete. :wink:
Mislis da se razbijemo o njih :lol:

PS.pa dajete ljudi dokle cemo ja i Shoxi da vas ispravljamo :mrgreen:
Salu na stranu,Hvala Andro i dacemo sve od sebe :wink:
 
Hahahahaha, znam Erminas i Shoxi, al' nema svrhe pricati "idemo da nas razbiju", nego da damo sve od sebe, pa ako ne da pobedimo (sto je vrlo verovatan :wink: ishod), onda da sto skuplje prodamo dupeta  :mrgreen:

Inace, prakticno je svejedno, i Rusi i Francuzi izuvaju, tako da sta je tu je :smile:
 
Negro of Serbia said:
Hahahahaha, znam Erminas i Shoxi, al' nema svrhe pricati "idemo da nas razbiju", nego da damo sve od sebe, pa ako ne da pobedimo (sto je vrlo verovatan :wink: ishod), onda da sto skuplje prodamo dupeta  :mrgreen:

Inace, prakticno je svejedno, i Rusi i Francuzi izuvaju, tako da sta je tu je :smile:
Govoriš to po peti jubilarni put. :lol:
 
Plejof mec protiv Rusije

Plejof:RUS-YUG

                            Russia                        -                    Yugoslavia
                             
Russia.png
                                                 
lht_6.png
   
Mape su:            Port Assault                  i                Snowy Village
             
5830367351_9a79961b23_o.jpg
           
5830367235_74caa5bf75_o.jpg

Frakcije su:    Nords protiv Vaegirs          i            Sarranids protiv Swadia

Obe mape pocinjemo kao druga frakcija.
Rok za odigravanje ovog meca je 16/04/2012
Za Nedelju u 18:00,19:00 ili 20:00 cu pokusati mec da obezbedim
 
Imam neki seminarski da napisem za koji mi je rok 15-i (a po starom obicaju, sve radim u poslednjem trenutku), tako da ako uspem da ga zavrsim do vremena zakazanog za mec, racunajte i na mene :smile: Zapravo, upisi me za svaki slucaj na listu, mislim da cu toliko vremena moci da odvojim u svakom slucaju :lol:
 
S' obzirom kako su okrenuli zastavu, mi u nedelju igramo protiv Republike Srpske.
Nadam se da ću pronaći vremena i uveličati svečani događaj svojim levatlukom.
 
Back
Top Bottom