Nations Cup 2012-Yugoslav Team

Users who are viewing this thread

Z.Master said:
211092_242669842430795_4056741_n.jpg

Ajmo, treba nam još samo jedan za minimum.
 
Sta je sa Varadinom? Gnjus, Dado, Bruno, Idzo, Umbra, Njunja, Gazda i ostali? Ajmo ljudi, da odigramo meceve, ko moze i ima vremena... :smile:
 
Z.Master said:
pa jel mozete da pozovete nekog samo da stavi nik kao neko od prijavljenih? ja imam jednog druga mozda hoce
Ne zelim to da radim.Ali ako taj ima originalni Warband i moze da igra danas reci mi njegov mp nick(mozda da se i prijavi ovde)i ubacicu ga kao zamenu za Varadina
 
Šta se mene tiče ja nemogu ni ovaj meč nažalost, al sam stavio na forum od Bandita da se prijave smradovi jer fali judi i valjda bu neko odreagiral...
 
sHpR1Tz4 said:
Šta se mene tiče ja nemogu ni ovaj meč nažalost, al sam stavio na forum od Bandita da se prijave smradovi jer fali judi i valjda bu neko odreagiral...
U redu je Shpritza druze i hvala na trudu oko obavestavanja Banditosa :wink:
 
Nema veze Shpritza, hvala ti u svakom slucaju sto si ih obavestio :smile: Nadajmo se da ce se jos neko prijaviti...ako ne, igracemo mi koji se pojavimo, nema predavanja meca, makar proslo kao protiv BeNe-a zbog toga, idemo na pobedu u svakom slucaju :cool:
 
Negro of Serbia said:
Nema veze Shpritza, hvala ti u svakom slucaju sto si ih obavestio :smile: Nadajmo se da ce se jos neko prijaviti...ako ne, igracemo mi koji se pojavimo, nema predavanja meca, makar proslo kao protiv BeNe-a zbog toga, idemo na pobedu u svakom slucaju :cool:
That's the spirit :wink:
Edit:Z imali odgovora od tvog druga?I da,Italijani hoce da stream-uju nas mec,mislim da bit o bilo cool ako nas dodje barem osam.Sta vi mislite?Naravno prvo moram da vidim ko ce uopste to snimati(ako je to neko iz ita tima onda ne bih ja to prihvatao zbog vec logicnih razloga)
 
sHpR1Tz4 said:
Šta se mene tiče ja nemogu ni ovaj meč nažalost, al sam stavio na forum od Bandita da se prijave smradovi jer fali judi i valjda bu neko odreagiral...

Erminas said:
U redu je Shpritza druze i hvala na trudu oko obavestavanja Banditosa :wink:

Andronicus011 said:
E jebiga, daj barem da se neko od bandita prijavi.

Negro of Serbia said:
Nema veze Shpritza, hvala ti u svakom slucaju sto si ih obavestio :smile:

Banditi su već odavno obaviješteni, to što se ne pojavljuju je druga priča, očito im više ne paše ni Nedjelja navečer kao nekad, a Šprica da malo pažljivije čita naš clan thread i da se ponekad pojavi na Skypeu možda bi i bio u tijeku događanja umjesto da random spama 2 threada u rijetkim trenucima kad se pojavi i bude trijezan (čitaj - nenapušen).  :wink:
 
1.MP nick(ime pod kojim igrate M&B): GrandpaBacon
        2.Omiljena klasa(troop u igri)/klasa s kojom najbolje igrate:Infantry
        3.Ako ste dobri i u drugim klasama,molim vas navedite: Cavalry
        4.Ako imate jos nesto da dodate,slobodno recite: Samo za Andronicus :razz:...
 
GrandpaBacon said:
1.MP nick(ime pod kojim igrate M&B): GrandpaBacon
        2.Omiljena klasa(troop u igri)/klasa s kojom najbolje igrate:Infantry
        3.Ako ste dobri i u drugim klasama,molim vas navedite: Cavalry
        4.Ako imate jos nesto da dodate,slobodno recite: Samo za Andronicus :razz:...
Dobrodosao,moracu da vidim koga da menjam.
Gnjus kazi mi da li ce Bruno i Idza moci da igraju sledece meceve?Ako ne zamenio bih ih(jednog od njih)
PS.Hvala svima koji su bili na mecu i raspitacu se oko plejof meca s Brazilom
 
Gnjus said:
sHpR1Tz4 said:
Šta se mene tiče ja nemogu ni ovaj meč nažalost, al sam stavio na forum od Bandita da se prijave smradovi jer fali judi i valjda bu neko odreagiral...

Erminas said:
U redu je Shpritza druze i hvala na trudu oko obavestavanja Banditosa :wink:

Andronicus011 said:
E jebiga, daj barem da se neko od bandita prijavi.

Negro of Serbia said:
Nema veze Shpritza, hvala ti u svakom slucaju sto si ih obavestio :smile:

Banditi su već odavno obaviješteni, to što se ne pojavljuju je druga priča, očito im više ne paše ni Nedjelja navečer kao nekad, a Šprica da malo pažljivije čita naš clan thread i da se ponekad pojavi na Skypeu možda bi i bio u tijeku događanja umjesto da random spama 2 threada u rijetkim trenucima kad se pojavi i bude trijezan (čitaj - nenapušen).  :wink:

bas si seronja, svi ljepo zahvalni kaj sam probal najbolje kaj sam mogo jedino tebi naravno neki kurac ne pase    PUSI  :twisted:
ubuduce ne obavjestavam nikog sam sebe cu prijavit i bok

i BTW redovito pratim sve o veliki vođo  :roll:

evo ti na sad možeš reč da spamam  :mad:  :mad:


:wink:


EDIT: UMRO BUM NAPUŠEN!!  :mrgreen: :mrgreen:
 
sHpR1Tz4 said:
bas si seronja, svi ljepo zahvalni kaj sam probal najbolje kaj sam mogo jedino tebi naravno neki kurac ne pase    PUSI  :twisted:
ubuduce ne obavjestavam nikog sam sebe cu prijavit i bok

Nisi ti nikog ništa "obavijestio", ja pratim prije tebe i obavještavam kako na Skypeu tako i na nasem clan threadu i na TSu.  :wink:
A te tvoje prijave odma prvi dan čim se meč ugovori su čista klasika, isto ko i u cRPG turnirima, prijaviš se a onda na kraju se ispostavi da ne možeš igrat, e vidiš ja zato ne prijavljujem nikog dok nismo 100% sigurni da će se ti ljudi moć pojavit.  :wink:

Erminas: sad je ispalo tako kako je ispalo, sljedeći put će bit bolje, valjda smo svi skupa sad naučili gdje smo griješili, uključujući mene prvog.  :wink:
 
Back
Top Bottom