NC 2012 Yugoslav Team
Vazna Obavestenja:
Bilo je zabavno igrati s vama momci.Vidimo se
Ispod ovoga cete imati najvaznija pravila za mec.
Najvaznija pravila
Nasa NC Grupa
Ime | Win | Draw | Loss | WR | LR | RD
| | | | | |
SWE | 1 | 0 | 0 | 19 | 1 | 18
DEU | 1 | 0 | 0 | 11 | 9 | 2
ITA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0
NLD | 0 | 0 | 1 | 9 | 11 | -2
YUG | 0 | 0 | 1 | 1 | 19 | -18
Mali info:WR-dobijene runde
LR-izgubljene runde
RD-odnos izmedju dobijnih i izgubljenih rundi
Prvi mec:YUG-SWE
Drugi MecEU-YUG
Treci mec:YUG-BeNe
Cetvrti mec:ITA-YUG
Pleyof Mec:RUS-YUG
Ostali mecevi
Mape i Frakcije
Prvi mecort Assault(Vaegirs protiv Sarranids) i Ruins(Nords protiv Sarranids)
Drugi mec:Sandiboush(Swadia protiv Rhodoks) i Snowy Village(Swadia protiv Sarranids)
Treci mec:Village(Nords protiv Swadia) i Reveran Village(Sarranids protiv Rhodoks)
Cetvrti mec:Vendetta(Sarranids protiv Swadia) i Frosty Battle(Swadia protiv Vaegirs)
Plejof mecort Assault(Nords protiv Vaegirs) i Snowy Village(Sarranids protiv Swadia)
Samo poslednje plasirana ekipa ce ispasti iz prve faze takmicenja,ostale idu u plejof(druga faza NC) sa pozicija koje su zauzele na kraju grupne faze
Igraci koji su zainteresovani neka se prijave ispod.Primamo igrace iz Srbije,Hrvatske,Slovenije,Bosne i Hercegovine,Crne Gore i Makedonije.
Popunite sledece da bi smo znali malo vise o tome kakav ste igrac:
Napomena:Roster je kompletiran,ali se mozete prijaviti za zamene.
Hvala svima koji su se interesovali za ovaj nas topic
in english:
Players that are interested please apply below.We accept players from Serbia,Croatia,Slovenia,Bosnia and Herzegovina,Montenegro and Macedonia.
Fill up the form so we can know what kind of player you are:
1.MP nick(ime pod kojim igrate M&B):
2.Omiljena klasa(troop u igri)/klasa s kojom najbolje igrate:
3.Ako ste dobri i u drugim klasama,molim vas navedite:
4.Ako imate jos nesto da dodate,slobodno recite:
Nas NC tim cine(Our NC team are):
No.| Mp nick | First class choice | Second class choice | NC nick
| | | |
1.| DoF_SangraelKnight_Erminas | Cavalry | Archer/Crossbowman | YUG_Erminas | Captain
2.| Despot_of_Palilula | Infantry | Cavalry | YUG_Despot_of_Palilula
3.| ARMY_Count_Shoxi | Infantry | Crossbowman | YUG_Shoxi | Co-captain(Server Organizer)
4.| Varadin | Infantry | Archer | YUG_Varadin
5.| Andronicus | Infantry | Crossbowman | YUG_Andronicus | Co-captain(Organization Assistant)
6.| Bandit_Gazda_the_Swine | Cavalry | Archer | YUG_Gazda_the_Swine
7.| Kingdom_of_Bosnia | Infantry | Crossbowman | YUG_Kingdom_of_Bosnia
8.| WSC_Njunja | Cavalry | Infantry | YUG_Njunja
9.| YuriTheRed | Cavalry | Infantry | YUG_YuriTheRed
10.| Zmaster | Archer/Crossbowman | Cavalry | YUG_Zmaster
11.| YUG_Dado | Infantry | | YUG_Dado
12.| YUG_GrandpaBacon | | | YUG_GrandpaBacon
13.| YUG_Idžo | Infantry | | YUG_Idžo
14.| YUG_Umbra | Infantry | | YUG_Umbra
15.| YUG_Shpritza | Infantry | | YUG_Shpritza
16.| YUG_Gnjus | Crossbowman | Infantry | YUG_Gnjus
Zamene:
1.YUG_GrandpaBacon za YUG_Bruno
2.
3.
4.
5.
6.
Brojevi igraca na zastavama:
Contacts: Useful links:
Erminasfire is erminas Teamspeak download: http://www.teamspeak.com/?page=downloads.
Shoxifire is shoxi,Steam is shoki9999 Teamspeak Server adress: 88th.ts3dns.com
Andronicus:Steam is Andronicus011 x-fire download http://beta.xfire.com/
Gazda:Steam is dia151 Steam download: https://steamcommunity.com/
Vasilijefire and Steam are YourStepDad NC+No.Bannerpack: http://www.mediafire.com/?2nm28d2a1x7dvo8,d0xbv2mt0911p91,p2gpzgo96nvsg12
Yurifire and Steam are YuriTheRed
Njunja:Steam is Njunja Instalacija bannerpack-a:Kopirajte fajlove koje ste skinuli u sledeci folder
Zmaster:Steam is zmaster995 Mount&Blade Warband\Textures PS.Napravite backup kopiju prethodnih
fajlova ako zelite kasnije da vratite stare banner-e
Slike sa meceva:
Zvanicni mecevi:
Trening mecevi
Video snimci meceva:
Prevod vaznijih NC pravilaravila o timu:
Pravila o mecevima:
Pravila Turnira
Vazna Obavestenja:
Bilo je zabavno igrati s vama momci.Vidimo se
Ispod ovoga cete imati najvaznija pravila za mec.
Najvaznija pravila
Zamene su dozvoljene na pocetku mape,prilikom menjanja pocetnih pozicija-spawn-(Spawn je posle svake 5 runde).
Timovima je dozvoljeno da zamene jednog igraca,ako dodje to crash-a igre ili nekih drugih tehnickih problema,na svakih 5 rundi.Ako se isti problemi dese istom ili drugom igracu,oni ne smeju da se vracaju u igru do zavrsetka 5 runde.
Posle prve mape imamo pravo na tajmaut od 5 minuta,a izmedju promena "spawn" pozicija na tajm od 2 minuta.
Igrajte pod imenima koja ste naveli s YUG tags,i naravno bilo bi lepo da svi imamo bannerpack instaliran
Inace koristicemo numerisani bannerpack jer zvanicni nije obavezan
Timovima je dozvoljeno da zamene jednog igraca,ako dodje to crash-a igre ili nekih drugih tehnickih problema,na svakih 5 rundi.Ako se isti problemi dese istom ili drugom igracu,oni ne smeju da se vracaju u igru do zavrsetka 5 runde.
Posle prve mape imamo pravo na tajmaut od 5 minuta,a izmedju promena "spawn" pozicija na tajm od 2 minuta.
Igrajte pod imenima koja ste naveli s YUG tags,i naravno bilo bi lepo da svi imamo bannerpack instaliran
Inace koristicemo numerisani bannerpack jer zvanicni nije obavezan
Nasa NC Grupa
Ime | Win | Draw | Loss | WR | LR | RD
| | | | | |
SWE | 1 | 0 | 0 | 19 | 1 | 18
DEU | 1 | 0 | 0 | 11 | 9 | 2
ITA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0
NLD | 0 | 0 | 1 | 9 | 11 | -2
YUG | 0 | 0 | 1 | 1 | 19 | -18
Mali info:WR-dobijene runde
LR-izgubljene runde
RD-odnos izmedju dobijnih i izgubljenih rundi
Prvi mec:YUG-SWE
Prvi mec: Yugoslav Team 1 - 19 Sweden Team Poraz
Mape su: Port Assault i Ruins
Frakcije su: Vaegirs protiv Sarranids i Nords protiv Sarranids
Mape su: Port Assault i Ruins
Frakcije su: Vaegirs protiv Sarranids i Nords protiv Sarranids
Drugi mec: Germany 17 - 2 Yugoslavia Poraz
Mape su: Sandiboush i Snowy Village
Frakcije su: Swadia protiv Rhodoks i Swadia v.s. Sarranids
Mape su: Sandiboush i Snowy Village
Frakcije su: Swadia protiv Rhodoks i Swadia v.s. Sarranids
Treci mec: Yugoslavia 0 - 20 BeNe poraz
Mape su: Village i Reveran Village
Frakcije su: Nords protiv Swadia i Sarranids protiv Rhodoks
Mape su: Village i Reveran Village
Frakcije su: Nords protiv Swadia i Sarranids protiv Rhodoks
Cetvrti Mec: Italy 18 - 2 Yugoslavia poraz
Mape su: Vendetta i Frosty Battle
Frakcije su: Sarranids protiv Swadia i Swadia protiv Vaegirs
Obe mape pocinjemo kao druga frakcija
Mape su: Vendetta i Frosty Battle
Frakcije su: Sarranids protiv Swadia i Swadia protiv Vaegirs
Obe mape pocinjemo kao druga frakcija
Plejof mec protiv Rusije
Plejof:RUS-YUG
Russia - Yugoslavia
Mape su: Port Assault i Snowy Village
Frakcije su: Nords protiv Vaegirs i Sarranids protiv Swadia
Obe mape pocinjemo kao druga frakcija.
Plejof:RUS-YUG
Russia - Yugoslavia
Mape su: Port Assault i Snowy Village
Frakcije su: Nords protiv Vaegirs i Sarranids protiv Swadia
Obe mape pocinjemo kao druga frakcija.
Ostali mecevi
YUG 1 - 19 SWE
DEU 17 - 2 YUG
YUG 0 - 20 NLD(BeNe)
ITA 18 - 2 YUG
RUS ? - ? YUG
DEU 17 - 2 YUG
YUG 0 - 20 NLD(BeNe)
ITA 18 - 2 YUG
RUS ? - ? YUG
Plejof mecort Assault(Nords protiv Vaegirs) i Snowy Village(Sarranids protiv Swadia)
Igraci koji su zainteresovani neka se prijave ispod.Primamo igrace iz Srbije,Hrvatske,Slovenije,Bosne i Hercegovine,Crne Gore i Makedonije.
Popunite sledece da bi smo znali malo vise o tome kakav ste igrac:
Napomena:Roster je kompletiran,ali se mozete prijaviti za zamene.
Hvala svima koji su se interesovali za ovaj nas topic
in english:
Players that are interested please apply below.We accept players from Serbia,Croatia,Slovenia,Bosnia and Herzegovina,Montenegro and Macedonia.
Fill up the form so we can know what kind of player you are:
1.MP nick(ime pod kojim igrate M&B):
2.Omiljena klasa(troop u igri)/klasa s kojom najbolje igrate:
3.Ako ste dobri i u drugim klasama,molim vas navedite:
4.Ako imate jos nesto da dodate,slobodno recite:
Nas NC tim cine(Our NC team are):
No.| Mp nick | First class choice | Second class choice | NC nick
| | | |
1.| DoF_SangraelKnight_Erminas | Cavalry | Archer/Crossbowman | YUG_Erminas | Captain
2.| Despot_of_Palilula | Infantry | Cavalry | YUG_Despot_of_Palilula
3.| ARMY_Count_Shoxi | Infantry | Crossbowman | YUG_Shoxi | Co-captain(Server Organizer)
4.| Varadin | Infantry | Archer | YUG_Varadin
5.| Andronicus | Infantry | Crossbowman | YUG_Andronicus | Co-captain(Organization Assistant)
6.| Bandit_Gazda_the_Swine | Cavalry | Archer | YUG_Gazda_the_Swine
7.| Kingdom_of_Bosnia | Infantry | Crossbowman | YUG_Kingdom_of_Bosnia
8.| WSC_Njunja | Cavalry | Infantry | YUG_Njunja
9.| YuriTheRed | Cavalry | Infantry | YUG_YuriTheRed
10.| Zmaster | Archer/Crossbowman | Cavalry | YUG_Zmaster
11.| YUG_Dado | Infantry | | YUG_Dado
12.| YUG_GrandpaBacon | | | YUG_GrandpaBacon
13.| YUG_Idžo | Infantry | | YUG_Idžo
14.| YUG_Umbra | Infantry | | YUG_Umbra
15.| YUG_Shpritza | Infantry | | YUG_Shpritza
16.| YUG_Gnjus | Crossbowman | Infantry | YUG_Gnjus
Zamene:
1.YUG_GrandpaBacon za YUG_Bruno
2.
3.
4.
5.
6.
Brojevi igraca na zastavama:
Treca verzija
Contacts: Useful links:
Erminasfire is erminas Teamspeak download: http://www.teamspeak.com/?page=downloads.
Shoxifire is shoxi,Steam is shoki9999 Teamspeak Server adress: 88th.ts3dns.com
Andronicus:Steam is Andronicus011 x-fire download http://beta.xfire.com/
Gazda:Steam is dia151 Steam download: https://steamcommunity.com/
Vasilijefire and Steam are YourStepDad NC+No.Bannerpack: http://www.mediafire.com/?2nm28d2a1x7dvo8,d0xbv2mt0911p91,p2gpzgo96nvsg12
Yurifire and Steam are YuriTheRed
Njunja:Steam is Njunja Instalacija bannerpack-a:Kopirajte fajlove koje ste skinuli u sledeci folder
Zmaster:Steam is zmaster995 Mount&Blade Warband\Textures PS.Napravite backup kopiju prethodnih
fajlova ako zelite kasnije da vratite stare banner-e
Slike sa meceva:
Zvanicni mecevi:
Protiv Svedske
Protiv Nemacke
Protiv tima BeNe
Protiv Italije
Protiv Nemacke
Protiv tima BeNe
Protiv Italije
Trening mecevi
Trening mec protiv Madjarske
Trening mec protiv Portugala
Trening mec protiv Portugala
Video snimci meceva:
Linkovi do mojeg x-fire profila.
Posaljite Shoxi-ju pm i on ce vam poslati linkove do svojih snimaka.
Posaljite Shoxi-ju pm i on ce vam poslati linkove do svojih snimaka.
Prevod vaznijih NC pravilaravila o timu:
Svaki tim treba da ima minimum 12,a maksimum 16 igraca.Mecevi ce se igrati sa minimum 8 igraca u svakom timu(vise od 8 ako se timovi dogovore)
Rok za predavanje liste igraca u tim je 21.02.2012
Posle ovog roka,timovi imaju prava na 6 izmena(zamena jednog igraca drugim se racuna kao jedna izmena,takodje i dodavanje novog igraca se isto racuna kao jedna izmena)
Rok za predavanje liste igraca u tim je 21.02.2012
Posle ovog roka,timovi imaju prava na 6 izmena(zamena jednog igraca drugim se racuna kao jedna izmena,takodje i dodavanje novog igraca se isto racuna kao jedna izmena)
Combat Speed: Medium, Friendly Fire: 100%(melee and ranged),Trajanje runde:6 minuta,Game type: Battle, Gold: All set to 100%, Respawn Time : 8 sec , Spectator Settings:Zakljucano na igrace iz istog tima
Mec se sastoji od 16 rundi,koje se igraju na dve mape.Svaka mapa se sastoji od 8 rundi,gde se Frakcije i Pocetne pozicije(Spawn)menjaju posle 4 odigrane runde
Runde koje se zavrse bez pobednika(draw)nece se ponavljati i nijedan od timova nece dobiti poen za nju.
Pobednik je onaj tim koji je osvojio najvise rundi na kraju meca.
Zamene su dozvoljene na pocetku mape,prilikom menjanja pocetnih pozicija-spawn-(Spawn je posle svake 4 runde) i na pocetku Sudden death(u slobodnom prevodu nesto kao "tie break" u tenisu).Timovima je dozvoljeno da zamene jednog igraca,ako dodje to crash-a(nem pojma kako ovo da prevedem ) igre ili nekih drugih tehnickih problema,na svakih 5 rundi.Ako se isti problemi dese istom ili drugom igracu,oni ne smeju da se vracaju u igru do kraja 4 runde.
U slucaju da nema pobednika na kraju meca(posle 16 rundi)igrace se "tie break" mape.Cilj tie break-a je da jedan tim napravi razliku od dve runde.Na pocetku tie break-a igra se prva mapu na kojoj je tim 1 prva Frakcija,a tim 2 druga.Onda se menjaju pozicije(prvi tim je 2 Frakcija,a drugi 1).Ako i dalje nema pobednika igra se druga mapa po istom principu.
Ako i posle ukupno odigranih 8 rundi u tie break-u nema pobednika,timovi mogu da se dogovore o novom datumu igranja novog meca.
Igraci bi trebalo da igraju pod imenima koja su prijavili,ali su dozvoljene male varijacije(npr. umesto DoF_SangraelKnight_Erminas u redu je imati nick YUG_Erminas).
Svaka promena pozicija(spawn switch) mora poceti restartom mape.
Ako jedan tim ne moze da dovede 8 igraca u dogovoreno vreme meca,oni moraju odigrati mec,a na drugom timu je da odluci da li ce se taj mec odloziti.
Posle zavsetka prve mape tim moze da zatrazi tajmaut od 5 minuta(navjise),a izmedju menjanja pocetnih pozicija(spawn switch) moze se traziti tajm od 2 minuta.
Mec se sastoji od 16 rundi,koje se igraju na dve mape.Svaka mapa se sastoji od 8 rundi,gde se Frakcije i Pocetne pozicije(Spawn)menjaju posle 4 odigrane runde
Runde koje se zavrse bez pobednika(draw)nece se ponavljati i nijedan od timova nece dobiti poen za nju.
Pobednik je onaj tim koji je osvojio najvise rundi na kraju meca.
Zamene su dozvoljene na pocetku mape,prilikom menjanja pocetnih pozicija-spawn-(Spawn je posle svake 4 runde) i na pocetku Sudden death(u slobodnom prevodu nesto kao "tie break" u tenisu).Timovima je dozvoljeno da zamene jednog igraca,ako dodje to crash-a(nem pojma kako ovo da prevedem ) igre ili nekih drugih tehnickih problema,na svakih 5 rundi.Ako se isti problemi dese istom ili drugom igracu,oni ne smeju da se vracaju u igru do kraja 4 runde.
U slucaju da nema pobednika na kraju meca(posle 16 rundi)igrace se "tie break" mape.Cilj tie break-a je da jedan tim napravi razliku od dve runde.Na pocetku tie break-a igra se prva mapu na kojoj je tim 1 prva Frakcija,a tim 2 druga.Onda se menjaju pozicije(prvi tim je 2 Frakcija,a drugi 1).Ako i dalje nema pobednika igra se druga mapa po istom principu.
Ako i posle ukupno odigranih 8 rundi u tie break-u nema pobednika,timovi mogu da se dogovore o novom datumu igranja novog meca.
Igraci bi trebalo da igraju pod imenima koja su prijavili,ali su dozvoljene male varijacije(npr. umesto DoF_SangraelKnight_Erminas u redu je imati nick YUG_Erminas).
Svaka promena pozicija(spawn switch) mora poceti restartom mape.
Ako jedan tim ne moze da dovede 8 igraca u dogovoreno vreme meca,oni moraju odigrati mec,a na drugom timu je da odluci da li ce se taj mec odloziti.
Posle zavsetka prve mape tim moze da zatrazi tajmaut od 5 minuta(navjise),a izmedju menjanja pocetnih pozicija(spawn switch) moze se traziti tajm od 2 minuta.
Pravila Turnira
Posle pocetne grupne faze,takmicenje ce se odvijati po klasicnom sistemu eliminacije.Znaci pobednik ide dalje,porazeni ispada iz NC.
Pre eliminacione faze timovi ce biti podeljeni u grupe od po 4 ekipe.Neke grupe(u zavisnosti od broja timova)ce imati ili 3 ili 5 ekipa.Svaka ekipa ce igrati protiv svih drugih u svojoj grupi jednom,a onda prva 2 tima iz svih grupa idu dalje u eliminacionu fazu takmicenja.
Ako bude potrebno vise ekipa da bi se popunila eliminaciona faza dalje ce ici i najbolja(najbolje) treca(trece) ekipa(ekipe) iz svih grupa(ona koja je skupila najvise poena,ili ima bolji skor dobijenih\izgubljenih rundi)
U grupnom delu takmicenja timu ce biti dodeljena 2 poena za pobedu,1 poen ako nema pobednika,i 0 poena za poraz
Mape i Frakcije za meceve ce biti nasumicno izabrane pre pocetka NC:
Pre eliminacione faze timovi ce biti podeljeni u grupe od po 4 ekipe.Neke grupe(u zavisnosti od broja timova)ce imati ili 3 ili 5 ekipa.Svaka ekipa ce igrati protiv svih drugih u svojoj grupi jednom,a onda prva 2 tima iz svih grupa idu dalje u eliminacionu fazu takmicenja.
Ako bude potrebno vise ekipa da bi se popunila eliminaciona faza dalje ce ici i najbolja(najbolje) treca(trece) ekipa(ekipe) iz svih grupa(ona koja je skupila najvise poena,ili ima bolji skor dobijenih\izgubljenih rundi)
U grupnom delu takmicenja timu ce biti dodeljena 2 poena za pobedu,1 poen ako nema pobednika,i 0 poena za poraz
Mape i Frakcije za meceve ce biti nasumicno izabrane pre pocetka NC: