Nations Cup 2012-Yugoslav Team

Users who are viewing this thread

Portugal je odustao od takmicenja,pa cak iako zavrsimo poslednji verovatno cemo imati sansu da u mecu protiv poslednjeg iz grupe IV igramo za prolaz dalje.
 
Ja nisam zaboravio, kidamo sutra (tj. sad vec "danas"  :wink: ) :smile: Prethodni put kad smo igrali protiv njih dobro smo se drzali, sad ce biti jos bolje, sad idemo na pobedu :smile:
 
GlorvalhirSRB said:
Srecno junaci (opet) ! Pobeda nam/vam je vazna ! Zaklao sam 3 jagnjeta za Perunovu naklonost, tako da nema brige..  :grin:
Hvala :wink:

Sto se tice servera,na njemu je trenutno drugi mec.On bi trebalo da bude gotov oko pola osam,a sad mozete doci na DoF server(prazan je)ako vas ne mrzi.
Vecerasnji mec ce voditi Gnjus,pa zato svi slusajte njegove naredbe.

PS.reci cu vam kad ENL server bude "nas"
 
Bračo Jugoslaveni imam tužnu vijest, nemrem stić na meč.
Pas mu mater jebo nisam ovo planiral al nema šanse da stignem.
Nadam se da vas ima dosta i da nisam zajebal stvar, čim sam skužil da nebum stigel evo došo da javim.
Probajte nabavit zamjenu za moju malenkost tak da bu vas dosta.
Još jednom jebiga sry.

Al držim palčeve momci da ih izjebete u guzni zuluf onak na suho!  :mrgreen:

Pozz
 
http://www.youtube.com/watch?v=8oLF7Lfolpc :smile:
Takodje bih zeleo da zahvalim svima koji su bili, a verujem da su oni koji nisu bili imali dobre razloge, ipak je ovo samo igra a stvarni zivot je na prvom mestu. :smile:
Nista, dajte da se potrudimo da dobijemo Italijane i Brazilce (tu ce biti veselo zbog laga tako da cemo se uzdati u srecu junacku  :wink: )...ajmo ljudi, mozemo mi to, samo vezbajte koliko mozete, a smislicemo vala i neku taktiku, ili nekoliko :smile:
 
Da, bilo je većinom 5vs8, ali borili smo se časno, u nekim rundama ubijali smo više od polovice njihovog tima :cool: te tako imali pristojnu šansu dobiti te runde  :mrgreen:
 
Izvinjavam se što nisam prisustvovao meču, nisam imao internet od petka naveče, selio sam se, pa čekao da mi i antenu prebace u novi stan.Naravno, dječaci ne rade subotom.5. dana radi, 2. dana na izlet by radnici državnih firmi.
 
Back
Top Bottom