Nations Cup 2012-Yugoslav Team

Users who are viewing this thread

Prednost je ta da svi ti serveri imaju sve mape za ovaj turnir.
Odlicno,posto ove nove mape(Sendibush,Frosty Battle...)bas i nisu popularne na US serverima.
I Varadine,ako je tvoj buraz i upola dobar igrac kao i ti= :grin: :mrgreen:
 
evo da se i ja prijavim ako su prijave jo otvorene:

1.MP nick(ime pod kojim igrate M&B): MAX_Damage
        2.Omiljena klasa(troop u igri)/klasa s kojom najbolje igrate: Archer
        3.Ako ste dobri i u drugim klasama,molim vas navedite: Crossbow dosta dobar, infantry prosječan, cavalry  loš
        4.Da li zelite da budete kapiten naseg NC tima:Ne
          (pogledajte link da bi znali koja su zaduzenja kapitena http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,212884.0.html )
        5.Ako imate jos nesto da dodate(kako da se zove tim,njegova zastava/banner...):Siguran sam da ćete se snaći.
 
MAX_Damage said:
evo da se i ja prijavim ako su prijave jo otvorene:

1.MP nick(ime pod kojim igrate M&B): MAX_Damage
        2.Omiljena klasa(troop u igri)/klasa s kojom najbolje igrate: Archer
        3.Ako ste dobri i u drugim klasama,molim vas navedite: Crossbow dosta dobar, infantry prosječan, cavalry  loš
        4.Da li zelite da budete kapiten naseg NC tima:Ne
          (pogledajte link da bi znali koja su zaduzenja kapitena http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,212884.0.html )
        5.Ako imate jos nesto da dodate(kako da se zove tim,njegova zastava/banner...):Siguran sam da ćete se snaći.
Dodao sam te.Sad nas je devet :smile: Kao prvu klasu sam ti stavio Arch/Xbow jer kazes da si dobar sa obe(pa posto Swadia i Rhodoks nemaju archere,verujem da ces birati da igras kao xbowman ako moramo da igramo sa jednom od njih).Dobro,mislim da bi mogli i polako da razmisljamo o treninzima kad dobijemo barem jos jednog igraca,pa onda mozemo da vezbamo ili 5 na 5,ili svi mi protiv botova.
 
Sto se imena tice meni je svejedno.Mogao bih da stavim poll koji samo mi razumemo pa da izglasamo.Ali onda dajte barem 5 predloga za ime :wink: .Inace vidim da ostale ekipe imaju slike na svojim pocetnim stranicama,pa da li se slazete da stavim onu koju je napravio Gazda(dia151).
PS ili i to da ubacim u poll :grin:
 
I meni je svejedno, i sto se tice imena i sto se tice slike, vazno samo da se okupimo i da ucestvujemo na turniru svi zajedno i damo sve od sebe da se sto bolje plasiramo ili cak i pobedimo :smile:
 
Negro of Serbia said:
I meni je svejedno, i sto se tice imena i sto se tice slike, vazno samo da se okupimo i da ucestvujemo na turniru svi zajedno i damo sve od sebe da se sto bolje plasiramo ili cak i pobedimo :smile:
Spot on,sto bi rekli Ameri :grin:
Usput Njunja malo sam gledao Calradian Realms sajt(da bi nam naso igrace)i video sam da u tvom klana imaju dva igraca Junica i MilosThePredator pa ako imas neki kontakt s njima pitaj ih da li hoce da se pridruze,molim te :wink:
 
Erminas said:
Negro of Serbia said:
I meni je svejedno, i sto se tice imena i sto se tice slike, vazno samo da se okupimo i da ucestvujemo na turniru svi zajedno i damo sve od sebe da se sto bolje plasiramo ili cak i pobedimo :smile:
Spot on,sto bi rekli Ameri :grin:
Usput Njunja malo sam gledao Calradian Realms sajt(da bi nam naso igrace)i video sam da u tvom klana imaju dva igraca Junica i MilosThePredator pa ako imas neki kontakt s njima pitaj ih da li hoce da se pridruze,molim te :wink:

Junica je moja cura i nije zainteresirana za ovu igru ko prije, zaigra ponekag crpg, a Miloš je neaktivan već jako dugo.
 
Imamo mi u rezervi i ovo ako zatreba:

8C1A01088DA56E9B4AE2964AE006AFD06C48FC34
A3B6E4E273E2E8C14D0C58AF83CFCFBB2C4B4957
44D1459B71E9680A0D52A227032F80845B963999

:wink:
 
Ok,Njunja gledacu jos malo po Calradian Realms-u ali problem je sto retko ko od nasih(a da vec nisu u timu) koji su tamo ima profile na TW forumu,pa ih je skoro nemoguce pronaci.
Nije losa ta rezerva Gnjus :wink:,a mozda bih mogao i ja da iskopam negde onaj nas stari banner za prvi NC(mislim da ga jos imam na hard disku).
 
Erminas said:
MAX_Damage said:
evo da se i ja prijavim ako su prijave jo otvorene:

1.MP nick(ime pod kojim igrate M&B): MAX_Damage
        2.Omiljena klasa(troop u igri)/klasa s kojom najbolje igrate: Archer
        3.Ako ste dobri i u drugim klasama,molim vas navedite: Crossbow dosta dobar, infantry prosječan, cavalry  loš
        4.Da li zelite da budete kapiten naseg NC tima:Ne
          (pogledajte link da bi znali koja su zaduzenja kapitena http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,212884.0.html )
        5.Ako imate jos nesto da dodate(kako da se zove tim,njegova zastava/banner...):Siguran sam da ćete se snaći.
Dodao sam te.Sad nas je devet :smile: Kao prvu klasu sam ti stavio Arch/Xbow jer kazes da si dobar sa obe(pa posto Swadia i Rhodoks nemaju archere,verujem da ces birati da igras kao xbowman ako moramo da igramo sa jednom od njih).Dobro,mislim da bi mogli i polako da razmisljamo o treninzima kad dobijemo barem jos jednog igraca,pa onda mozemo da vezbamo ili 5 na 5,ili svi mi protiv botova.

Dobro, jedino, na kojem se to serveru igra?
 
Oko servera ce se dogovarati kapiteni ekipa pred same meceva,ali bice vecinom Evropski gde svi imamo dobar ping.Bicete obavesteni na vreme na kojem se igra(ili trenira) i naravno koji je password  :wink:
Sto se bannera tice,kad malo bolje razmislim onaj s prvog NC je imao i zastavu Rumunije(koja je tada ucestvovala zajedno s nama)tako da to otpada :smile:
O,da i prosirio sam broj onih koji mogu da se prijave na 16(koliko imamo pravo da prijavimo),s obzirom da nam solidno ide oko popunjavanja ekipe.
 
Evo vam par zastava i grbova za banner, pa se vi odlučite:
800px-Flag_of_SFR_Yugoslavia.svg.png
500px-Emblem_of_SFR_Yugoslavia.svg.png
800px-Flag_of_FR_Yugoslavia.svg.png
800px-Naval_Ensign_of_the_Kingdom_of_Yugoslavia.svg_1_.png
800px-State_Flag_of_the_Kingdom_of_Yugoslavia.svg.png
Coat_of_arms_of_the_Kingdom_of_Yugoslavia.png
officialcoatofarmsofthe.png
Toliko od mene. Znam da je bilo neobično da stavim zastavu SR Jugoslavije, s obzirom da je obuhvatala samo Srbiju i Crnu Goru, međutim, ona je meni delovala neutralno. Kao zastava Jugoslavije, ali nema nikakav grb.
 
Da li je onaj poslednji grb Kraljevine SHS?Meni se on svidja jer izgleda staro.Stavicu poll cisto da vidimo sta se kome svidja(odluka ne mora da bude konacna,jel ko zna da li ce neki stranci da glasaju  :wink: )
 
Back
Top Bottom