Nations Cup 2012 - Hungary

Users who are viewing this thread

vitezi_rend_cimere_395934_96753_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Team Hungary


Members
Captain
profail (IG)

Co-Captain(s)
Barny (CoR)
Bors

Members
Belenas (DarkLord)
EvilDevil
Zagur (KoH)
McCart
Akos
LordToma (KoH)
Wazul (KoH)
Holyaron
Betyar
Ozi (WSC)
Freezy (KoH)
Armand (KoH)


Applications
Garrus
Hem (WSC)
 
Feltámasztanám a topikot, pro.faiL, olvasd el plz, ha errejársz. :smile: Nincs Steam hozzáférésem itt az araboknál, szóval lehet hogy ott ez már le van vajazva... van már fix időpont tréningekre, illetve gyakorló meccsekre? Illetve bejelentésre hol kerülnek dolgok, Steamen, vagy itt?

Kösz előre is, elvileg bódysylvyzek még jövő hét keddig, aztán szerdán utazom haza.
 
Hali,

Steam csoportba írkálom a cuccokat, de ha szeretnéd elküldöm neked ide külön. A trainingeket általában péntek estére olyan 7-8-9-10 körül szervezem. Volt egy training meccs a portugálok ellen, fasza taktikáink voltak, de közelharcban nagyon megbasztak minket, szóval a trainingekez azt fogjuk gyakorolni. Igazából csomó körben 2-3 ember élte csak túl tőlük.

Na mindegy, a következő training meccs a yugoszláv csapat ellen lesz most szombat este 8-kor. Annyi, hogy pár napja nem láttam a CoR_Training szerót a listán, és péntekre kéne egy szeró. Ha tudsz csinálni valamit akkor megköszönném, de végső esetre szerintem más szerót is el tudok majd kérni.  :smile:

Addigis jó munkát  :razz:
 

Köszi, nem kell ide bemásolni, majd rakok fel egy Steamet a tabletemre. Elvileg legközelebb március második felében utazom csak két hetet, előtte és utána itthon leszek, szóval számíthattok rám. :smile:

Szerver téma: Csináltam nekünk egy dedikáltat, és úgy nem kell szórakozni. Szerver részletek mentek PM-ben.
 
Barny said:

Köszi, nem kell ide bemásolni, majd rakok fel egy Steamet a tabletemre. Elvileg legközelebb március második felében utazom csak két hetet, előtte és utána itthon leszek, szóval számíthattok rám. :smile:

Szerver téma: Csináltam nekünk egy dedikáltat, és úgy nem kell szórakozni. Szerver részletek mentek PM-ben.

Fasza vagy haver, köszi a szerót, minden müxik rajta, király a ping is.  :grin: Ez sokat könnyít nekünk  :wink: Várunk haza, addigis jó munkát!

Ha lesz valami infó mindenképp ki lesz írva steam csoportba, de szívesen dobok neked egy PM-et is.
 
I've been trying to get a hold of pro.faiL since our initial PM exchange, I have received no responses. Team Canada will be ready at 19:00 GMT for a match, with the Balion War Room as our server.

Unless of course I get a PM before then, in which case we'll be ready at whatever time the PM says.
 
Back
Top Bottom