Napolyon savaşları nişan rehberi ( acemiler için )

Users who are viewing this thread

Photogenez

Sergeant Knight
Adım 1 : Tüfeğinizin atışa hazır olduğundan emin olun

> X tuşuna basarak atış moduna getirin

Adım 2 : Tüfeğinizin dolu olduğundan emin olun

> Dolu değil ise yani boş ise doldurmanız şiddetle tavsiye edilir

Adım 3 : İmleci düşmanın üstüne getirin

> Üstüne getirmeden sakın ateş etmeyin ıskalama ihtimaliniz var

Adım 4 : Sol fare tuşuna basarak atışınızı gerçekleştirin

> Napolyon savaşlarının doğası gereği her acemi mükemmel NİŞANCIDIR ve bu tecrübe ile sabitlenmiştir . ( Oyunda 5k saati olan adamdan bile daha iyi atış yaparsınız , o yüzden bu rehber her acemi için gereksizdir ... Ama unutmayın acemilik geçince siz de hedef vuramayacaksınız . Buraya kadar okuduysan ya gerçekten atışta berbatsın ya da canın benden bile daha çok sıkılıyor ... Kolay gelsin umarım vakit geçirecek bir uğraş edinirsin . )

EnverPasa said:
Çok yararlı oldu teşekkürler sonunda bu oyunun atış mantığını çözebildim

Önemli değil ENVER PAŞAM emir verin bu forumun alayını kurşuna dizeyim ... Affınıza sığınarak soruyorum aklınızda soru kaldıysa sorabilirsiniz .

Photogenez said:
EnverPasa said:
Çok yararlı oldu teşekkürler sonunda bu oyunun atış mantığını çözebildim

Önemli değil ENVER PAŞAM emir verin bu forumun alayını kurşuna dizeyim ... Affınıza sığınarak soruyorum aklınızda soru kaldıysa sorabilirsiniz .
Gerek yok photogenez bey sayenizde her şey öğrendim yakında milli takımdayım birde süngü rehberi hazırlarsanız çok makbule geçer

Eğer bu kadar talep var ise şayet talepler doğrultusunda ilk ileri süngü rehberi ardından da ileri topçu rehberi hazırlayacağım ^bi ara^ ...

Photogenez said:

> Napolyon savaşlarının doğası gereği her acemi mükemmel NİŞANCIDIR ve bu tecrübe ile sabitlenmiştir . ( Oyunda 5k saati olan adamdan bile daha iyi atış yaparsınız , o yüzden bu rehber her acemi için gereksizdir ... Ama unutmayın acemilik geçince siz de hedef vuramayacaksınız . Buraya kadar okuduysan ya gerçekten atışta berbatsın ya da canın benden bile daha çok sıkılıyor ... Kolay gelsin umarım vakit geçirecek bir uğraş edinirsin . )

Ya ben bastım ama süngüye aldı?

AuriiuS said:
teşekkürler legolas oldum artık :iamamoron:
düşük bütçeli fotoşok;
jykRzr.png

Photogenez said:

Adım 5 : Bir daha denemeyin çünkü vuramıyorsunuz

Genel olarak acemilerde bu şekilde değil atış-nişan.Nişan almadan önce,Crosshair'ın ortasındaki noktayı,hedef aldığınız yani vurmak istediğiniz yere getirin ve bir kez sol tıka basın.Çok daha rahat ve çok daha uzak mesafelere kadar başarılı atışlar yapabiliyorsunuz.İyi forumlar.

Photogenez said:
> Napolyon savaşlarının doğası gereği her acemi mükemmel NİŞANCIDIR ve bu tecrübe ile sabitlenmiştir . ( Oyunda 5k saati olan adamdan bile daha iyi atış yaparsınız , o yüzden bu rehber her acemi için gereksizdir ...

Lalaitha said:
Photogenez said:
> Napolyon savaşlarının doğası gereği her acemi mükemmel NİŞANCIDIR ve bu tecrübe ile sabitlenmiştir . ( Oyunda 5k saati olan adamdan bile daha iyi atış yaparsınız , o yüzden bu rehber her acemi için gereksizdir ...

Sıkılmadan o kadar okuduysan o mayına basacaksın arkadaş .

Photogenez said:
Lalaitha said:
Photogenez said:

Sıkılmadan o kadar okuduysan o mayına basacaksın arkadaş .

Back
Top Bottom