Napolyon Savaşları Ligi Türkiye Ligi - [NWL-TR] [3.Sezon-Winter Season]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
2JJvEv.jpg
Adilhann said:
96. Alay olarak yapılan bu saçmalıklara karşılıksız kalmayarak lige devam etmeyeceğimizi bildiriyor, yolumuza daha ciddi ve daha iyi rakiplerimizin olduğu NWL'de devam edeceğimizi belirtiyoruz.

DeliTürk said:
57. Tugay olarak bu çöplükten ayrılıyoruz. size 4 alay ile iyi ligler.

HakanPasha said:
12.SS Türk Gençliği Alayı olarak ligten ayrılıyoruz

Hz.Hanfiri said:
33y Rostovskii Polk olarak ligden çekiliyoruz

Klasik senaryo,klasik oyunculuk :smile: Artık bundan sıkıldık... Geçen senede aynı şey olmuştu,alınan her mağlubiyet ile sürekli sürekli bahaneler tüketiliyor. Şu arkadaşlara sorarım;be insafsız.. Oyunculuğunuzu bilinde yenince cömertliğinizi koruyun,yenilincede saygınızı duyun. Ortada bir mağlubiyet varsa,mağlubiyeti hak edenler başkalarına değilde önce kendilerini sorgulasa çok iyi olur.  Ve bakıyorumda... Zamanında birbirinin arkasından atıp tutanlar gene aynı yola girmiş :/

1.Senin Gibi Vasıfsız Bir İnsan Konusamaz Burada 2. o hileyi ortama ben gösterdim böyle birşey var dikkatli olun diye kimseye linkini vermedim kullanmadımda hiç bir maçta burda milleten duydugun laflarla vasıfsız vasıfsız konusma evladım yasını bil konus

EnverPasa said:
BSH said:
Yetkilin Gelsin Muhattabım Değilsin Koçum.
Peki sen kimsin? Senin block kırma hileni gayet iyi biliyoruz zaten. Bence asıl senin konuşmaya hakkın yok.

Ya aga her muhabbette şunu demeyin ya,adam gayet iyi oynuyor hakkını yemeyın,malum alaylardaki 100 200saatlik oyuncular gibi değil

BSH said:
1.Senin Gibi Vasıfsız Bir İnsan Konusamaz Burada 2. o hileyi ortama ben gösterdim böyle birşey var dikkatli olun diye kimseye linkini vermedim kullanmadımda hiç bir maçta burda milleten duydugun laflarla vasıfsız vasıfsız konusma evladım yasını bil konus
Yine yaşıyla hürmetle karşılanacağını düşünen bir insan. Boş adamsın.

Ben Burda Yaş Muhabbeti Yapsaydım Şuan Sütünü İçip Uyumus Olurdun kapat konuyu işine bak

BSH said:
Yetkilin Gelsin Muhattabım Değilsin Koçum.

Geldik BSH buyur. Abimizsin diye kaç zamandır hiçbir saygısızlık yapılmadı, yaptırmadık sana ama sen gerçekten sataşıp duruyosun. Sürekli laf söylemeler, laf sokmaya çalışmalar, kuyruk acısı gibi bu hareketler ne böyle? Hiç yakışıyor mu senin yaşında çalışan işi gücü olan insana bi düşün lütfen. Artık şu çocuk davranışlarını bırak biz de sana abi demeye devam edelim. Bir açıklama yapıldı zaten 96th adına, bunun üstüne neden bir şey paylaşman gerekiyor yani onu da anlamıyorum.

Yetkili Sensin Sen Konus 33y den veya geliboludan biri gelip size laf attımı? alı götürün enveri burdan

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom