Napolyon Savaşları Ligi Türkiye Ligi - [NWL-TR] [3.Sezon-Winter Season]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Bir arkadaşımın forum hesabı olmadığı için ricası üzerine yazıyorum...

General Dragovich: Ingame - Name: OPUS_Gen_Dragovich
Regiment: 65y
Steam Link: http://steamcommunity.com/profiles/76561198087587251/
Admin experience, references: I have a been referee in the North American Regiments.
Former NWL ref? yes (NWL-NA)

Not; Kendisi Türktür, lakin Avrupa ve Asya dışında, Amerikada ikamet ettiği için başvurusunda dikkat çekmektedir. Bilginize

Merhabalar arkadaşlar.

Şu anda başvuru yapan toplam 8 Takım mevcut, 8 Takım ile yapılması mümkündür, fakat 10 olsaydı daha da iyi olabilirdi..

Hakem başvuruları halen devam etmektedir, hakem başvurusu yapacak bütün herkesi bekleriz.

"GUİD" paylaşımı konusunda başvurularınızı düzenleyerek "spoiler" içerisinde yazalım, ve mutlaka bu konuda biraz hızlı olalım arkadaşlar..

General Shepherd said:

Admin experience, references: I have a been referee in the North American Regiments.

Not; Kendisi Türktür, lakin Avrupa ve Asya dışında, Amerikada ikamet ettiği için başvurusunda dikkat çekmektedir. Bilginize

Merhabalar arkadaşlar.

Şu anda başvuru yapan toplam 8 Takım mevcut, 8 Takım ile yapılması mümkündür, fakat 10 olsaydı daha da iyi olabilirdi..

Hakem başvuruları halen devam etmektedir, hakem başvurusu yapacak bütün herkesi bekleriz.

"GUİD" paylaşımı konusunda başvurularınızı düzenleyerek "spoiler" içerisinde yazalım, ve mutlaka bu konuda biraz hızlı olalım arkadaşlar..

Başvursam yine atılır mıyım ? :grin:

Rumil said:
General Shepherd said:

Merhabalar arkadaşlar.

Başvursam yine atılır mıyım ? :grin:

Daha önce yaptın, ve bazı sorunlar yaşadığın için başvurmamanı tavsiye ederim.

96.Alay ve 29.Alay, başvurularında "GUİD" paylaştıkları için teşekkür ediyorum..
40.Alay, 82.Alay, 57.Alay, 86.Alay, 12.Alay ve 49.Alay'ın "GUİD" paylaşımı yapmaları için yarın son gündür..

Hakem ve Yard.Hakem başvuruları halen devam etmektedir..

DeliTürk said:
ya shep uğraştırıyorsun ya başka konuya attık işte ordan alsana.

NSKL-57.Alay Basvuru burada ki konu ile NWL-TR'nin ilgisi yok, önceden belirtmiş olduğum süreden 2 gün geçti.. Ayrıca başvuruları yapan siz olduğunuz için GUİD'lerinizle ilgili çakışmadan ben sorumlu olmak istemiyorum, 57.Alay Delitürk'ün Alayı sonuçta, Shepherd'ın değil. Ben bile henüz İD'leri tamamlamış değilim.

40.Alay yönetimi olarak söz  konusu lig dahilinde bulunan alaylara başarılar diliyorum.
Önümüzdeki dönemin getirdiği şartlar ve yönetimin lige göstereceği mecburi kayıtsızlık nedeniyle lig üyeliğimizin askıya alınmasını istiyorum.

Dengizich said:
40.Alay yönetimi olarak söz  konusu lig dahilinde bulunan alaylara başarılar diliyorum.
Önümüzdeki dönemin getirdiği şartlar ve yönetimin lige göstereceği mecburi kayıtsızlık nedeniyle lig üyeliğimizin askıya alınmasını istiyorum.

Tamamdır değerli dostum, zaten şu var kış sezonu minimum katılım olarak 8 topluluk dahilinde başarılı bir şekilde yürüyebilir idi, lig başlama şansı düştü.

Alay Adı: 109th White Guard
Tahmini katılım:10-15
Lider steam adı:http://steamcommunity.com/profiles/76561198192287985/
Kuralları kabul ediyor musunuz?: tabiki

Cerci said:
Alay Adı: 109th White Guard
Tahmini katılım:10-15
Lider steam adı:http://steamcommunity.com/profiles/76561198192287985/
Kuralları kabul ediyor musunuz?: tabiki

Başvurunuz kabul edilmiştir..

Sayın arkadaşlar, başvuru harici GUİD paylaşmayı unutmayalım. En son pazar gününe kadar Lig'in başlama ihtimali hakkında konuyu takım başvurularına ve hakem, yard.hakem başvurularına açık tutacağım, katılımlarınızı bekliyoruz..

DİKKAT!

GUİD paylaşımı hakkında; Takım kaptanları dilerse, GUİD paylaşımını konu yerine Forumdan "PM" özel mesajı ile bana paylaşabilir.. Oyunculara yönelik bazı sorunların yaşanmaması adına böyle bir karar alabilirsiniz.

Arkadaşlar, 109.Alay'ın guid atmaması ihtimalinden ötürü 1 gün daha erteliyorum, yarın'a kadar paylaşımı bir şekilde özel veya buradan yaparsalar çok iyi olur..

Aynı zamanda, bütün alayların da guid güncellemesi için yarın uygundur..

Alay Adı: 33y Rostovskii Simbirsky polk
Tahmini katılım: 15+
Lider steam adı: http://steamcommunity.com/id/hanfiriiii/
Kuralları kabul ediyor musunuz?: Evet

TheSystem said:
29th Yorkshire Regiment olarak yaptığımız başvuruyu geri çekiyor, lige katılan tüm Türk alaylarına başarılar diliyoruz. GL&HF.

Hanfiri said:
Alay Adı: 33y Rostovskii Simbirsky polk
Tahmini katılım: 15+
Lider steam adı: http://steamcommunity.com/id/hanfiriiii/
Kuralları kabul ediyor musunuz?: Evet

Bir takım çekilirken, diğer bir takım giriyor. Yarın için "GUİD"  güncellemeniz için son gündür.. Yok efendim, ben buraya okumadım v.b. gibi itirazlarla uğraşamam. Komutanlara ben bu linki atıyorum, biraz iyi bakarsanız çok iyi olur.. Bir kişinin yarım bırakıp gittiği bu turnuvada ben insanlara ayıp olmaması adına başlatmaya karar verdim lakin böyle aksaklıklar baraj katılımını engelliyor.

DeliTürk said:
Başlat sende artık shep. Yeteri sayıya ulaştıktan sonra başlat guidleri de özelden atsınlar.

Tamam yakın zamanda kuraları çekiyor, ve bu hafta 1.Maçları oynatıyoruz, hepimize hayırlı olsun..

GUİD'lerinizi lütfen güncelleyiniz ve isteyenler güncel olanı paylaşabilir, veya özel mesaj ile bana atabilirler..

Not; NWL-TR eskiden olduğu gibi açılmış olan NWL-TR Sunucuları ve Team Speak 3 adreslerinde gerçekleşecektir, o takım kaptanlarına tam yetki verildikten sonra subaylarınıza yetkileri siz verirsiniz.. Oyuncularınızın "Description" kısmına isimleriyle birlikte "Guid" lerini yazmayı ihmal etmemenizi söylüyorum.. İnvite almak kesinlikle yasaktır!

Brazdnt said:
İddia sistemi olacak mı?

İddia sisteminden kastın biraz açıklar mısınız?

General Shepherd said:
DeliTürk said:
Başlat sende artık shep. Yeteri sayıya ulaştıktan sonra başlat guidleri de özelden atsınlar.

Tamam yakın zamanda kuraları çekiyor, ve bu hafta 1.Maçları oynatıyoruz, hepimize hayırlı olsun..

GUİD'lerinizi lütfen güncelleyiniz ve isteyenler güncel olanı paylaşabilir, veya özel mesaj ile bana atabilirler..

Not; NWL-TR eskiden olduğu gibi açılmış olan NWL-TR Sunucuları ve Team Speak 3 adreslerinde gerçekleşecektir, o takım kaptanlarına tam yetki verildikten sonra subaylarınıza yetkileri siz verirsiniz.. Oyuncularınızın "Description" kısmına isimleriyle birlikte "Guid" lerini yazmayı ihmal etmemenizi söylüyorum.. İnvite almak kesinlikle yasaktır!

Brazdnt said:
İddia sistemi olacak mı?

86 vs 57 oran 2:00

Rumil said:
General Shepherd said:
DeliTürk said:

Brazdnt said:
İddia sistemi olacak mı?

86 vs 57 oran 2:00

Hmm, bir kazanç ve kumar olmayacağı için sadece eğlence amacıyla böyle bir şey yapılabilir, tahmin ve güç yürütülür. :smile: Sanırsam, buralarda bir yerlerde daha önce ki ligler için açtığımı hatırlıyorum. Tahmin şeyi.

İddia sistemi derken şeyi kastettim bir başlık açılır oraya isteyen kayıt ettirir adını herkesin başlangıç parası olur 200 forum parası gibi mesela
A takımı ile B takımı maç yapıyor benim 200 forum param var A takımı yener diyorum 100 puan yatırıyorum A takımı yeniyor forum param 400 oluyor bu tarz yani :grin: lig sonu en çok parası olan kazanıyor  :party:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom