Napolyon Savaşları Dizi

Users who are viewing this thread

Varmı bi babayiğit dizi çekecek varsa çeksin şöyle 20 30 bölüm aksiyonlu aksiyonlu izleyelim oyuncuya ve kameramana gerek varsa ben varım ya yalnız ben konuşmam biri beni seslendirir ha anladınız siz hahah  :party: :smile: :evil: :shock: :roll: saçmaladım

Knime - General Shepherd ? said:
Valla çok zar-zor devam ediyoruz, açıkçası ben çıkacağını pek sanmıyorum. Ama yinede edit işlemleri yapıyoruz.

Çıktığı kadar yapacak birşey yok ama ben size herzaman manevi destek veririm :grin:

SonSipahi said:
Valla çok zar-zor devam ediyoruz, açıkçası ben çıkacağını pek sanmıyorum. Ama yinede edit işlemleri yapıyoruz.

Çıktığı kadar yapacak birşey yok ama ben size herzaman manevi destek veririm :grin:

Teşekkür ederim, gerçekten çok çok sağol.

BEyler ben 3 - 5 arkadaş buldum biraz acemide olsa bi işer başladık muhtemelen 500 sene sürecek ama  çıktığında haber veririm  :lol:

Swadian_Bandit123 said:
BEyler ben 3 - 5 arkadaş buldum biraz acemide olsa bi işer başladık muhtemelen 500 sene sürecek ama  çıktığında haber veririm  :lol:

Biraz zor olucak gibi biz bile 15 kişi ile zar zor çekiyoduk 5 7 dklık bir video en az 3 4 saatımızı rahat alıyodu.

iMortaluz said:
Swadian_Bandit123 said:

Biraz zor olucak gibi biz bile 15 kişi ile zar zor çekiyoduk 5 7 dklık bir video en az 3 4 saatımızı rahat alıyodu.

Aynen mesela biz öyle yaptık, yani fan videoları olabilir ama normal bir film zor..

iMortaluz said:
Swadian_Bandit123 said:

Aynen mesela biz öyle yaptık, yani fan videoları olabilir ama normal bir film zor..

İsterse bannerlord çıktıktan sonra gelsin hem onu izleyince nostaji olmaz mı ? :smile:

Back
Top Bottom