Napolyon Savaşları [Alımlar]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

efebozkurt2

Banned
Napolyon Savaşları

Bu nedir?

Yıl 1803, büyük savaşlar gelmek üzere. I. Napolyon Fransız tahtına oturmuş. Sizler Fransız ordusunun subayları veya askerleri siniz. Yapacağınız hareketler ya savaşı kazandıracak, ya savaşı kaybettirecek, ya da ölümünüzle sonuçlanacaktır. Seçimli (şıklı) bir oyundur.

Eğer alımlar sırasında alınmazsanız üzülmeyin, bu bittikten sonra daha fazla bunun gibi oyunlar olacaktır.

Oyunda bir zaman sistemi vardır. Ben zamanı ilerleteceğim, böylece oyun daha zevkli olur.

Kaç kişi gerek?

6 kişi yeterli olacaktır.

Eğer karakteriniz ölürse, oyundan elenirsiniz. Herkes ölürse, 6 adet yeni karakter alımları yapılır.

Karakterler

Fransız Generali : Savaşın temelini siz değiştireceksiniz. Aldığınız kararlar çok büyük önem taşır. Eğer bu karakteri seçmek istiyorsanız iyi düşünmelisiniz. Napolyon ile konuşabilme şansınız bile olabilir belki. *1 kişi alınacak*

Fransız Teğmeni : Bir takım kontrol edeceksiniz. Size önemli görevler verilecek. *1 kişi alınacak*

Fransız Eri : Teğmen'in takımında yer alacaksınız. Çeşitli görevleri yapıp, rütbeniz Çavuş'a kadar yükselecek. Ne kadar rütbeliyseniz o kadar önemli seçimler yapma hakkınız olur. *3 kişi alınacak*

Fransa Banka Müdürü : Ülkenin ekonomisini siz kontrol edeceksiniz. İster Napolyon'a riskli bir şekilde karşı çıkın, ister itaat edin. Halk sizi desteklediği için işiniz kolay olabilir. *1 kişi alınacak*

Almak istediğiniz karakter :
Sebep :
Fransa mı? Kendi hayatınız mı? :

Eğer özel/gizli bir şey olursa oyun içi, bana kişisel ileti yollayın.

6 kişi tamamlandığında başlıyacaktır.

Oynayanlar

Şimdilik kimse yok.

Almak İstediğiniz Karakter:Fransız Generali
Sebep:İyi Bir Stratejiye Sahip Olacağımı Düşünüyorum( Bir De İlk Seçen Ben Olayım Gibi Bir İnanç Var)
Fransa mı? Kendi Hayatınız mı?:sad:Fransayı hiç sevmem Fakat Oyun Amacı Bir Milliyetçi Olmam Gerek) Fransa

Fransız Teğmeni
Sebep:İyi bir liderim olduğumu düşünüyorum .(Fransız Generali alacaktım fakat baktım ki almışlar.)
Fransa mı? Kendi Hayatınız mı?:Tabi ki Fransa.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom