Návrhy na úpravu struktury CS subfóra

Users who are viewing this thread

Mr.Milker

Sergeant Knight at Arms
Sem prosím dávejte návrhy na vlákna, která by se mohla hodit a která bych mohl přilepit nahoru. (FAQy, seznamy návodů atd.)
 
Hodil by se určitě nějaký seznam klanů, regimentů, cechů a podobných volovin, aby CZSK komunita věděla, že existují nějaké česko-slovenské skupiny. Vím, že je jich málo, ale předpokládám vzrůst po vydání Bannerlordu. Čili vytvořit vlákno, kde by byly propagandy těchto skupin.
 
Bolo to vydobyté krvou.  :grin:

Ako Messius povedal, možno nejaký ten zoznam/sub-board pre klany a podobné veci. Offtopic už tam je, možno by som do módov stickol jeden super mód vytvorený slovenským hráčom  :cool:
 
๖Kern said:
Bolo to vydobyté krvou.  :grin:

Ako Messius povedal, možno nejaký ten zoznam/sub-board pre klany a podobné veci. Offtopic už tam je, možno by som do módov stickol jeden super mód vytvorený slovenským hráčom  :cool:

Jestli to nebude Relaxův mód, tak je to dobré. :grin:
 
Messius said:
Hodil by se určitě nějaký seznam klanů, regimentů, cechů a podobných volovin, aby CZSK komunita věděla, že existují nějaké česko-slovenské skupiny. Vím, že je jich málo, ale předpokládám vzrůst po vydání Bannerlordu. Čili vytvořit vlákno, kde by byly propagandy těchto skupin.
 
Ani zas tak nejde o to jestli tohle forum bude teď žit a nebo umre tak rychle jako FSE případ. FSE bylo/je pro NW hráče = hraci kteri se nezajímají o NW trošku vice na to forum ani nenarazí. Zatimco TW forum má tuto možnost mnohem větší, už jen kvuli tomu ze člověk bude raději postupovat takto : "hraju svoji oblibenou hru tak bych se třeba mohl kouknout na oficialni forum dané hry, třeba tam bude něco pro mne zajímavého" .... cela pointa proc sme o tohle forum usilovali je misto pro komunitu ktere muze najit kazdy bez vetsiho usili. Problémy nám byli jasné hned na začátku - malá komunita a ještě menší zájem o to něco dělat. Nicméně tohle forum tu zůstane (?) aj v Bannerlordu a proto jsme chtěli "vytvořit" dobrý základ pro "masivní" růst cz/sk komunity který se na Bannerlordu očekává.
... Momentálně byl problém vůbec rozšířit informaci o vzniku cz/sk fora ke všem hráčům, přimět někoho ještě postovat je teď tedy téměř nerealný. Jako Bohemia Guard se snažíme chopit iniciativy- chystáme Video Návod na warband mechaniky v českém jazyce dále například plánujeme hostovat cz/sk event, chtěli jsme udělat obdobu Team-cupu pro celou komunitu a ne jen vybrané "native hráče(což zatím tak nějak nevychazí kvůli rozporům s Team Cup týmem/komunitou) ... Chápu že neco lidi nezajímá, chápu že lidi nechtěji postovat z různých důvodu .. ale těchto pár lidí je irelevantní k počtu lidí které to zajímat může a hlavně lidí kteří přijdou s Bannerlordem a uvidí že tu už existuje něco jako je cz/sk komunita. :smile:
 
Jde o to, že tohle naše forum má potenciál, který se dříve či později s Bannerlordem naplní. S příchodem Bannerlordu ožijou oba hlavní české klany, Bohemian Guard i Moravian Warriors a budou se tady hodně angažovat.
 
LastShadow said:
Ani zas tak nejde o to jestli tohle forum bude teď žit a nebo umre tak rychle jako FSE případ. FSE bylo/je pro NW hráče = hraci kteri se nezajímají o NW trošku vice na to forum ani nenarazí. Zatimco TW forum má tuto možnost mnohem větší, už jen kvuli tomu ze člověk bude raději postupovat takto : "hraju svoji oblibenou hru tak bych se třeba mohl kouknout na oficialni forum dané hry, třeba tam bude něco pro mne zajímavého" .... cela pointa proc sme o tohle forum usilovali je misto pro komunitu ktere muze najit kazdy bez vetsiho usili. Problémy nám byli jasné hned na začátku - malá komunita a ještě menší zájem o to něco dělat. Nicméně tohle forum tu zůstane (?) aj v Bannerlordu a proto jsme chtěli "vytvořit" dobrý základ pro "masivní" růst cz/sk komunity který se na Bannerlordu očekává.

Já to chápu, jen mám menší obavy, aby si forum admini neřekli, že je tahle sekce moc mrtvá a proto zbytečná. :p

LastShadow said:
Jako Bohemia Guard se snažíme chopit iniciativy- chystáme Video Návod na warband mechaniky v českém jazyce dále například plánujeme hostovat cz/sk event, chtěli jsme udělat obdobu Team-cupu pro celou komunitu a ne jen vybrané "native hráče(což zatím tak nějak nevychazí kvůli rozporům s Team Cup týmem/komunitou)

O tom team cupu jsem slyšel, ale nikdy jsem nezjistil, kde, jak a kdo to pořádá :grin:. Takže pokud budete pořádat něco svýho tak cool, rád se přidám.
 
No zrovna nevím proč by naše dočasně ne moc aktivní fórum mělo adminům nějakým způsobem připadat za zbytečné :roll: zvlášť když s příchodem Bannerlordu se s tím bude hodně počítat.

Btw jsem netušil že budeme chystat nějaké eventy :grin: No alespoň o tom vím na rozdíl od underground teamcupu.
 
Back
Top Bottom