• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Multiplayerda level nasıl kasılır?

Users who are viewing this thread

ExiLex

Sergeant at Arms
WB
Hızlı oyun dan maç yaptığın zaman exp geliyor ama herhalde senin sormak istediğin nasıl daha fazla exp alacağın ona bir fikrim yok,

FLESHCER

Sergeant Knight at Arms
WBNWWF&SM&BVC
maçı kazanmak, aldığın kill sayısı(1. olmak) ve asist sayısı

bu üçü sana bir maçtan alabileceğin en yüksek EXP kazancını sağlar bu sayede de daha hızlı level atlarsın.

Hisoka

Sergeant
kill asist sayısının etkilediğini bilmiyordum da matchmakingden oyunlara girerek kasarsın ama levelin sana bi katkısı yok sadece yükseliyor :grin:

Royalus ⚜

Marquis
M&BWBWF&SNWVC
Yardımlarınız için çok teşekkürler.İki üç gündür kill asist kasıyorum ama bir etki yapmıyor nedense anlamadım.

Rfoishag

Sergeant
700 saat multiplayer ile 120 civarına gelebildim çoğunlukla kaptan modu ile. Level için tavsiye ederim
(bana göre en iyi mod, mod olarak da tavsiye ederim :grin: )

CeyXiong

Marquis
M&BWBWF&SNWVC
Yardımlarınız için çok teşekkürler.İki üç gündür kill asist kasıyorum ama bir etki yapmıyor nedense anlamadım.
Custom Serverlardan girmeyeceksiniz. Matchaking ile girdiğiniz zaman experience gelir TDM-Siege gibi modlarda gelmez. Skirmish veya Captain Battle girmeniz lâzım.

Royalus ⚜

Marquis
M&BWBWF&SNWVC
kaptan modunda iyi bir skora ulaşırsan çok hızlı bir şekilde level kazanabilirsin diyebilirim.
Dostum dediğin gibi captain oynadım şuan 5 levelim.Levelin getirileri neler mesela? ve level sınır vs. var mı?
Custom Serverlardan girmeyeceksiniz. Matchaking ile girdiğiniz zaman experience gelir TDM-Siege gibi modlarda gelmez. Skirmish veya Captain Battle girmeniz lâzım.
Aynı soru senin içinde geçerli dostum.Ben şuan sadece captain oynamayı düşünüyorum.

Top Bottom