Multiplayer sıktı.

Kanser?

• Total voters
    10

Users who are viewing this thread

Home made npc

Merhabalar,merhabalar!
Bugün warband multiplayer modunu hor gördüğümü yazmak istedim çünkü oyuncular kalkanın altından vuruyor ve bu beni rahatsız ediyor,sanki sonic gibiler.
Morgh'dan mı yaptılar bundan mı yaptılar bilemem ama şu ki bizler (ben yani XD) masumca singleplayer gibi npc'iymişizcesine vururken o dahiler,kalkanın altından vur,
salan salan hızlan falan filan diye hareket ediyorlar.Çok dahiler sanırım bilmem ama multiplayer ruhunu öldürüyor gibi,o yüzden ben warband'i çoğunlukla singleplayer oyunu diye tanımlarım.Napol.Wars pek oynamadım da birazcık rezalettir :grin: bence.Oyunun kitlesini şu kanser bethesta kitlesine dönüştürmelerinden nefret ediyorum zaten :xf-mad:.
Bannerlord'un kitlesini de kanser buluyorum uygunsuz modlar yapıyorlar aynen falloutda olduğu gibi.Yani çok rahatsızım ne bileyim.Multiplayerini pek sevmemişimdir zaten aynen bannerlord multiplayerında olduğu gibi XD.Son olarak multiplayer ıslah edilir umarım :grin:.Ve bir şey daha size ne oldu(anı var mı?)?
Eğlence olsun diye de anket koydum : D

Last edited:
Bannerlord'un Multi Player'ı şuan sıkıntılı da olsa mantalite olarak az-çok Warband'le aynı ve gayet hoş bir PvP sistemi var.
oyuncular kalkanın altından vuruyor ve bu beni rahatsız ediyor
Kalkanın altından vurma mevzuna gelirsek de o oyunu daha mantıklı ve güzel yapıyor örneğin kalkanınız sadece göbek hizanıza kadar kapatsa,
adam ayağınıza ok atınca vurması çok olası değil mi? Yani kalkana çarpması çok saçma olmaz mıydı? Ki bakıldığı zaman Warband'de kalkanın hitbox'ı çok daha büyük yani göbeğinize kadar kapatsa, adam oku dizinize atsa yine kalkana çarpıyordu. Bannerlord'da bu daha da iyi olmuş ve kalkanın dışına attığınızda isabetli attıysanız büyük ihtimalle adama saplanıyor ok. Fakeler biraz sinir bozabilse de yine de alışınca çok eğlenceli oluyor. Üstelik artık iyi oynamaya başladığınızda düşmanınızı yenmek size büyük bir tatminiyet sunuyor.

Bannerlord'un Multi Player'ı şuan sıkıntılı da olsa mantalite olarak az-çok Warband'le aynı ve gayet hoş bir PvP sistemi var.

Kalkanın altından vurma mevzuna gelirsek de o oyunu daha mantıklı ve güzel yapıyor örneğin kalkanınız sadece göbek hizanıza kadar kapatsa,
adam ayağınıza ok atınca vurması çok olası değil mi? Yani kalkana çarpması çok saçma olmaz mıydı? Ki bakıldığı zaman Warband'de kalkanın hitbox'ı çok daha büyük yani göbeğinize kadar kapatsa, adam oku dizinize atsa yine kalkana çarpıyordu. Bannerlord'da bu daha da iyi olmuş ve kalkanın dışına attığınızda isabetli attıysanız büyük ihtimalle adama saplanıyor ok. Fakeler biraz sinir bozabilse de yine de alışınca çok eğlenceli oluyor. Üstelik artık iyi oynamaya başladığınızda düşmanınızı yenmek size büyük bir tatminiyet sunuyor.
Olabilir ama adamlar sakat oynuyor onu kastediyorum.Yoksa sorun yok :smile:

Back
Top Bottom